Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
1.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Jakiś czas temu podczas przeprowadzki przedźwigałem się nosząc meble. Podczas wnoszenia biurka coś złego stało mi się z kręgosłupem i wchodząc na swoje piętro dosłownie krzyczałem już z bólu. Raczej nie użalam się nad sobą i unikam lekarzy chyba że jest na prawdę źle. Przez 3 miesiące miałem tak że nie bolało a potem pokręciłem się intensywniej (odkurzanie, mycie podłogi itd.) i atakował mnie ostry ból u dołu pleców, który utrzymywał się 4/5 dni z czego pierwsze 2 nie byłem w stanie wstać z łóżka. Stwierdziłem, że trzeba w końcu iść zrobić sobie zdjęcie i iść do ortopedy. W tym celu udałem się do kliniki Vita przy ul. Oławskiej. Zdjęcie ok, miło i bezproblemowo. Za to wizytę u doktora wspominam tragicznie. Zapłaciłem 100 zł i było to o 100 zł za dużo! Na zdjęciu napisano mi że mam skoliozę oraz dyskopatię. Doktor jedyne co był mi w stanie powiedzieć to że mam leżeć i odpoczywać. Mówię mu że leżę gdy zaczyna mnie boleć a potem jest ok i gdy wracam do normalnego funkcjonowania mam nawroty bólu. Na to doktor powiedział, że muszę w takim razie więcej leżeć. I co mam tak leżeć aż do śmierci? Nadmienię, że mam 24 lata. Gdy zapytałem się o jakieś ćwiczenia to dał mi wyrwaną z bloku A4 ulotkę z ćwiczeniami na kolana i ręce i wielką reklamą leków przeciwbólowych... A z kwestii pozamedycznych to wizyta zaczęła się od tekstu "proszę zamknąć drzwi, żeby ruscy agenci nie podsłuchiwali", no haha boki zrywać... Potem gdy zacząłem opowiadać o swoim problemie w ciągu 2 minut doktor przerwał mi 4 razy poprawiając moją składnię. No to przepraszam ale czy ja przyszedłem na konsultacje lingwityczne czy ortopedyczne?! Doktor pokazowo starał się też wykonać na mnie badanie. Dotknął mnie parę razy i pyta się czy tu boli bardziej niż w innych miejscach. Mówię, że nie a on że no właśnie to oznacza, że tutaj jest źródło bólu - kompletnie zignorował to co do niego mówiłem gadając po prostu swoje o tym że mam leżeć i nic nie robić!!! Kolejna kwestia - gdy kazał mi się rozebrać do tego jakże fachowego "badania" opuściłem spodnie i chciałem je zdjąć. Doktor nie zaczekał aż skończę i rozpoczął badanie gdy miałem je opuszczone u kostek. W trakcie walenia w moje plecy gdy się poruszyłem zaczął się ze mnie śmiać, że zaraz się o te swoje portki wywalę. Założyłem konto na tym portalu tylko po to aby przestrzec innych przed tym lekarzem, a na co dzień jestem bardzo ugodowym człowiekiem.. LUDZIE UNIKAJCIE TEGO CZŁOWIEKA!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • podobnie jak u M, Pan Doktor stwierdził wysięk i przepisał sól ichtiolową. ponieważ kolana nadal bolą dziś byłam zarejestrowana na wizytę-jednakże po 2h oczekiwaniu w kolejce z numerkami (Vita)Pan Doktor raczył przyjąć bez kolejki Panią, która pojawiła się nagle w poczekalni i ku osłupieniu wszystkich weszła do gabinetu zaproszona przez Pana Doktora. Czekaliśmy 40min zdziwieni nieco, że po jakiś kilku minutach od wejścia pacjentki drzwi się zamknęły na klucz od środka-w końcu zapytaliśmy pielęgniarki, gdzie jest lekarz, bo dobiegały końca godziny przyjęć. Zostaliśmy poinformowani, że wyszedł z gabinetu tylnymi drzwiami przez gabinet zabiegowy. Nie powiedział ani słowa! Zwrócono nam pieniądze, ale złożyliśmy też oficjalną skargę na piśmie. Wielu z nas to były ciężkie przypadki z dużym bólem! Oburzające i kompletnie nie licujące ze statecznym wiekiem i doświadczeniem Pana Doktora. Wstyd!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo doświadczomy Pan Doktor.Olbrzymia wiedza.Szkoda że nie jest nadal szefem oddziału/ok70 lat/.Fachowa porada,zalecone leki pomogły prawie zaraz.Młodzi -uczcie sie od takich fachowców-kultura,wiedza i doświadczenie

 • Pan doktor nie powienien juz przyjmowac a odejśc na emeryture.
  Byłam w Luxmed u Pana Doktora z okropnym bólem stopy. Wyśmiał mnie i kazał jechać po wkładki ortopedyczne. Poniewaz zwijałam się z bółu udałam się wieczorem do chirurga, który polecil mi na cito prześwietlić stopę i okazało się, ze jest pęknięta.
  I cóz tu jeszcze można pisać ? Powinien odejśc.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dokładnie, tylko dla doktora nie ma ciężkich przypadków.mnie leczył na kręgosłup po wypadku ..noszenie kołnieza przez 3 miesiące i nic wiecej ,nie zapytał nawet czy potrzebuję coś przeciwbólowego

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Doktora Malcewicza odwiedzałem 4 razy z problemami z kolanem. Pojawił mi się wysięg i za pierwszym razem doktor przepisał mi roztwór ichtiolu i zadziałało! Od tego czasu przy każdym powracającym problemie z kolanem wracałem do niego pokładając pełne zaufanie w jego kompetencje. Problem nie znikał prosiłem o USG lub rezonans - stwierdził że nie ma potrzeby bo on nie widzi niestabilności kolana. Jedynym lekarstwem jak to powiedział "Kolano prosi Pana o spokój - daj mu odpocząć", na pytanie jak długo odpowiadał: "Tyle ile będzie potrzebne" - po 4 miesiącach rewizyta na kontrole. Badanie 5minut 55 zł skasowane z informacją wszystko ok a po miesiącu na ulicy źle stanąłem i zerwane więzadło (z tego co mi wiadomo więzadło krzyżowe nie zrywa się z powodu źle postawionej nogi to musiała być kontynuacja tego co się działo wcześniej). Ogólnie lekarz miły przyjemny, niestety wszystkich traktuje jak starsze osoby które poruszają się o balkonie i nic złego im się nie może stać - główne remedium to czas wg doktora. A ja oczekiwałem wyleczenia wszelkimi dostępnymi metodami jak najszybciej. Ocena nie polecam - lepiej żeby się nikt nie rozczarował. Z lekkim urazem zapewne pomoże (tylko dla doktora nie ma ciężkich przypadków).

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

32

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1600

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go