lek.

Stanisław Klisowski

Laryngolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia LekarskaUsługa: Zapalenie błony śluzowej nosa

  W moim przypadku leczenie za bardzo się nie sprawdziło. Byłem na 2 wizytach w przychodni na Marysieńki z czego najdłuższa trwała 4 minuty. Na 3 wizytę byłem umówiony za miesiąc. Wizyta nie odbyła się ponieważ zadzwoniła Pani z rejestracji, aby przełożyć na kolejny miesiąc (doktor zdecydował się pójść na urlop lub coś innego). Wkurzyłem się i poszedłem prywatnie do innego lekarza (ponieważ mocno męczyły mnie objawy nosowe i nie mogłem dłużej czekać). Pan doktor wskazywał na problemy z zatokami (badanie RTG) - i wspominał coś o punkcji. Po tomografii (którą zlecił nowy lekarz) okazało się że nie mam zapalenia zatok. Na jakiej podstawie więc wysnuł takie wnioski? Leki, które przepisał dr Klisowski nie pomagały - chociaż fakt że brałem je tylko miesiąc. Kolejna sprawa - zgodnie z poleceniem kupiłem w aptece lek, który zaniosłem doktorowi. Lek został mi raz zaaplikowany, a reszta pozostała w gabinecie (nie mogli sami kupić za własne pieniądze?). Ogólnie podczas wizyty na NFZ czułem się traktowany przedmiotowo, nie wiem jak jest na wizytach prywatnych. Oprócz tego doktor niewiele tłumaczył, tylko "robił swoje" i przepisywał leki, a przecież bardzo ważne jest przekazywanie wiedzy pacjentowi.

 • POLECAM. Znakomity fachowiec. Świetny diagnosta. Parę dni temu miałam robioną punkcję zatok. Wbrew obiegowej opinii zabieg przebiegł BEZBOLEŚNIE i bardzo sprawnie. W przeszłości doktor przywrócił drożność mojego nosa, po wypadku samochodowym, oraz usunął migdałki u mojego syna. Wszystko przebiegło bez zarzutu. I ja i syn czujemy się bardzo dobrze. Temu lekarzowi można zaufać.
  Gorąco polecam.

 • Mimo pierwszego niezbyt pozytywnego wrażenia, to pod koniec wizyty przekonałam się, że doktor jest lekarzem z empatią i indywidualnym podejściem do pacjenta. Błąkałam się wcześniej po gabinetach 2 innych poznańskich laryngologów i non stop byłam odsyłana dalej. Dopiero dr Klisowski trafnie zdiagnozował chorobę i poprowadził dalej leczenie. Szybko zaczęło przynosić efekty. Pomógł również mężowi, który przez innego lekarza był skazany pod nóż! Jeden z nielicznych tak profesjonalnych lekarzy u których byłam. Polecam.

 • Z całego serca polecam doktora Klisowskiego. Problemy zdrowotne córki skończyły się dopiero powycięciu migdałków. Wcześniejsze wizyty u specjalistów kończyły się zawsze uspokajaniem córy, że operacja jest niekonieczna, że wystarczą kolejne leki..tak jednak nie było i problemy zdrowotne ciągnęły się bez końca. Do czasu wizyty u doktora Klisowskiego. Trafiłam z polecenia i również polecam!

 • Nie polecam. Poszłam z wizytą bo pojawił się szum w uchu, żadnego bólu nie było. Pan doktor wkładał mi do ucha okład i kazał przyjść za 2 dni nagle ucho zaczęło boleć, po 2 dniach znowu to samo: wyjęty okład i włożony kolejny i tak aż 4 wizyty - za każdą musiałam płacić 80 zł, a ból i szum nie mijały! byłam traktowana jak maszynka do robienia pieniędzy. gdy na 4 wizycie wyraziłam, ze żadnej poprawy nie ma, jest nawet gorzej (straszny ból) a nadal muszę za to płacić dostałam wykład o tym jak mogę iść i leczyć się publicznie, u niego za każdą wizytę się płaci i że mogę mieć nawet utratę słuchu jeśli przerwę u niego leczenie - typowe oddziaływanie na moje emocje, bym przychodziła ponownie. po tej nieprzyjemnej wizycie zmieniłam lekarza.