Stanisław Horak

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • N

  Bardzo dobry lekarz miły ciepły i szczery dzięki niemu mam dwójkę dzieci 15 i 13 to było dawno temu ale cieplo go często wspominam bardzo dziekuje również za opiekę w szpitalu

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  74 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N

   Bardzo dobry lekarz miły ciepły i szczery dzięki niemu mam dwójkę dzieci 15 i 13 to było dawno temu ale cieplo go często wspominam bardzo dziekuje również za opiekę w szpitalu

  • M

   Postanowiłam i ja wystawić opinię, zdziwiła mnie 2 letnia luka w opiniach, i dosyć szybko umówiona wizyta, bo po zaledwie 2 tyg (4 lata temu na wizytę u docenta czekało się po 6 miesięcy) dla mnie wtedy to był znak! okazja, z której skorzystałam i po wszystkim - jestem gdzieś po środku.

   Można powiedzieć, że właśnie wyszłam z gabinetu godzina 23:30! (zapisana byłam na 20:20) więc opinia jest na świeżo pisana i mam mieszane uczucia, niby lekarz ogólnopolskiej (a na pewno śląskiej) sławy, że wybitny, że najlepszy diagnostyk, itd. Pomijając fakt że za pierwszą diagnostyczną w niepłodności wizytę zapłaciłam prawie 500 zł - badanie trwało około 30 min, wywiad (8 lat starań naturalnych głównie na kalendarzyku)+interpretacja wyników badań hormonów i sono hsg, badanie ginekologiczne, usg dopochwowe. Mówi, że wygląda wszystko dobrze że to wina męża ,po czym stwierdza że po tylu latach starań to on widzi tylko in vitro! Dla mnie dziwne że bez badań męża,że bez próby inseminacji dla doktora zostało mi tylko in vitro, sama nie wiem czy w to wierzyć, dla mnie in vitro jest najdroższa i ostateczną metodą leczenia. Jestem załamana, rozdarta, bez nadziei .
   Nie wiem czy poleciłabym tego lekarza osobom starającym się o dziecko , na badanie ginekologiczne tak - było bezboleśnie, a w rozmowie luźno i miło.

  • L

   Doskonały lekarz. Dzięki niemu mam wspaniałych synów 18 i 15 lat. Wcześniej leczyłam się przez 10 lat u innych lekarzy. Bezskutecznie. Diagnoza pana Horaka była trafna, leczenie skuteczne i o to chyba chodzi. Badania o północy - też miałam podczas pobytu w szpitalu i byłam pełna podziwu dla poświęcenia doktora. Mówi tyle ile trzeba, wymaga stosowania się do zaleceń i nie przedłuża leczenia czyli nie naciąga. Polecam go do dziś moim młodszym koleżankom. Niektóre skorzystały i "efekty" już raczkują. Dziękuję Panie Doktorze!

  • K

   dr Horak mimo wszystkich komentarzy jakie tu są (niestety nie jest on Bogiem lecz tylko człowiekiem, wiec jak kazdy popełnia błedy) jest wspaniałym człowiekiem, miałam z nim "do czynienia" przez okres ok miesiaca nie bedąc wcześniej jego pacjentką. Objął mnie wspaniałą opieką i wykonał cesarskie cięcie. Pozdrawiam serdecznie Pana doktora:)

  • :

   Dr Horak robił mi cesarkę, przyjechałam na 5 ze skurczami w 34 tygodniu, pomimo tego, że podali mnie kroplówki nie udało zatrzymać porodu. Dr Horak widząc w jakim jestem stanie (strach że coś stanie się z dzieckiem) zaczął mnie pocieszać do dzis nie zapomne jego słow " Dziecinko zrobie wszystko, żeby Twoje dziecko urodziło się zdrowe" i rzeczywiście zrobił wszystko. Chciałam też przeprosić Dr że krzyczałam na Niego:) a przy okazji dziękuję

  • Z

   Miałam robioną laparoskopie i laparotomie przez docenta Horaka,wszystko mi powiedział,wytłumaczył,w tej chwili leczę się u niego i jestem bardzo zadowolona,wszystko o co zapytam dostaje konkretną odpowiedz,nie owija w bawełnę i mówi tak jak jest,również nie prawdą jest że ciągnie kase,naprawdę polecam prawdziwy fachowiec.

  • Z

   Do Pana Docenta trafiłam rok temu. Niepłodność wtórna-mam jedno dziecko w ciążę zaszłam bez problemu. Pan docent może i jest dobrym diagnostą ale u mnie zapomniał zrobić dwóch podstawowych badań na tarczyce i na przeciwciała . Na początku leczenia wiadomo seria badań ( bez tych dwóch -jak się okazało kluczowych ) , laparoskopia i 6 insemninacji -raz trafionych raz robione kiedy Pan docent był dostępny. I na koniec kiedy pan Docent stwierdził niepłodność idiopatyczną zobaczył, że nie było zrobionych badań w kierunku przeciwciał. Jak się okazało wynik fatalny tzn. prawie 80 % przeciwciał w krwi w klasie IGg. Czyli wszystkie inseminacje nie miały najmniejszego sensu. Pan docent nawet nie przeprosił za to tylko wypisał skierowanie na ICSI - które i tak nie wiadomo czy by się w tym przypadku powiodło. Nawet pani w laboratorium była zdziwiona , że zapomniano o tym badaniu. Po paru miesiącach poszłam do najzwyklejszego ginekologa , które na pierwszy rzut oka powiedział że mam powiększony prawy płat tarczycy i zlecił badanie. Okazało się, że mam niedoczynność tarczycy i chorobę Haschimoto oraz wysokie przeciwciała anty TPO. Tak więc Pan Docent może jest i dobrym diagnostą ale przy tylu pacjentkach i takich godzianch przyjmowania nie robi dokładnie całej diagnostyki. Mam żal bo na jego inseminacje i leczenie straciłam fortune a i tak nie miało to sensu.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Z

   Gdybym mogła cofnąć czas to ominęłabym dr Horaka i Klinikę w Bytomiu szerokim łukiem. 5 straconych lat, pieniędzy nie liczę. 3x in vitro, 7 inseminacji nasieniem dawcy, laparoskopia i żadnego efektu. A moje wyniki były w normie. Może jest dobrym specjalistą w teorii ale realia weryfikują jego możliwości. Zbyt dużo pacjentek do ogarnięcia zarówno w Klinice na oddziale i w Przychodni jak i w swoim gab. Antrum. Przyjmował mnie nawet o 24.00. Z Kliniki pozostały mi do dziś przeżycia traumatyczne, piszę pozostały bo było to 10 lat temu. Pacjentki były traktowane bardzo przedmiotowo, badania odbywały się niemal publicznie. Po 6 mies. leczeniu miałam zaplanowany 3 zabieg in vitro z mrożonek. W dniu przyjęcia do szpitala okazało się że moich mrożonek nie ma. Nikt łącznie z Horakiem tego wcześniej nie sprawdził. Niepotrzebnie mnie faszerował przez 6 mcy lekami, które zniszczyły mi żołądek. Po prostu MASAKRA

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • I

   Gdy większość lekarzy chciala wybić mi dzieci z głowy jedynie doktor powiedział że z tym da się coś zrobić. W tej chwili dzięki niemu mam 2 wspaniałych dzieci i co na nich patrzę w duszy dziękuję Bogu że wskazał mi drogę do niego. :))

  • A

   Napisze krótko i naprawdę szczerze,obiektywnie.DR.HORAK bardzo zapracowany i zmęczony doktor. nie pamięta swoich pacjentów.Bardzo małomówny ,jak nie spytasz to nic ci nie powie.Podchodząc do ICSI nie zaproponował nawet mrożenia.Klika usg było bardzo bolesnych i nieprzyjemnych.Nie polecam tego lekarza ludziom którzy mają naprawdę ograniczone finanse.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz