dr n. med.

Stanisław Dyczkowski

Pediatra, Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

 • Medlife

  Opolska 1
  42-700 Lubliniec, śląskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Jeżdżę do Pana Doktora od dwóch lat z dużą częstotliwością.Wszystkie diagnozy jak i zaproponowane leki są w 100% trafne. Z czystym sumieniem wszystkim chorym dzieciaczkom polecam Doktora. Mama Kubusia

 • Lekarz z powołania wspaniały czlowiek z idealnym podejściem do dzieci zawsze nam pomaga wizyta u pana doktora przebiega zawsze w miłej atmosferze wysucha, pomoże, doradzi. Polecam gorąco MAMA NIKOLKI .

 • J

  My z mężem również jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora jako lekarza i jako człowieka.
  Ten spokój wewnętrzny Pana Doktora cudnie działa nie tylko na dziecko.
  Nam pierwszy raz pomógł przy zdiagnozowaniu zapalenia płuc, w dosyć zaawansowanym stadium, gdzie biegalismy od lekarza do lekarza z wymiotującym już dzieckiem i twierdzili, ze to nic powaznego.
  Nawet tego samego dnia bedąc w przychodni lekarka stwierdziła, ze to nic takiego a po południu pojechalismy do dr Dyczkowskiego, ktory od razu trafnie zdiagnozował zapalenie płuc.
  Jeżdzimy z synem od niedawna do niego, ale nie zamienilibysmy go na żadnego innego lekarza i kazdemu znajomemu z czystym sumieniem go polecam.

 • E

  POLECAM Pana doktora :)bardzo pomocny,spokojny ,ma podejście do dzieci!!!!po prostu WSPANIAŁY!!!!!!!

 • F

  Pan doktor jest oazą spokoju do tego miły sympatyczny i ma podejście do dzieci.Pomógł mojej dwumiesięcznej córeczce(kolka),wszystko wyjaśnił dokładnie prócz tego zbadał ją neurologicznie.Polecam doktora Dyczkowskiego jak najbardziej ponieważ zależy Mu na zdrowiu dzieci,a nie na pieniądzach,kilkakrotnie kazał podjechać po receptę i nie wziął za to żadnych pieniędzy,lekarz z powołania i do tego kompetentny.Powinno być więcej takich lekarzy :)

 • J

  Pan doktor to po prostu anioł a nie lekarz.rzadko kiedy spotyka się takich lekarzy.Przede wszystkim bardzo dokładnie bada dziecko a po za tym wszystko wytłumaczy.Do tego lekarstwa które przepisuje naprawdę pomagają.Nie zdziera z pacjentów i jest bardzo miły i uprzejmy więc same pozytywy.W naszej służbie zdrowia baaaardzo brakuje takich lekarzy jak pan doktor.

 • polecam gorąco !! Dr. Dyczkowski jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym lekarzem. Chodzimy do Niego z moim synem od urodzenia. Zawsze mogę na Niego liczyć. Jestem Mu dozgonnie wdzięczna. za opiekę nad moim Bartkiem.

 • M

  Pan Doktor jest pozytywnym zaprzeczeniem wyobrażenia o służbie zdrowia. Zawsze oddzwania, odpisuje a co najważniejsze nie pozostawia bez pomocy - kiedyś przyjął nas nawet w niedzielę. Tłumaczy dokładnie jak podawać lekarstwa, bada dokładnie i powoli. Odpowiada na wszystkie pytania. Podczas wizyty tworzy przyjazną atmosferę i potrafi zainteresować nawet niesfornego dwulatka:) Pana doktora poznaliśmy przy okazji uciążliwych kolek - na które zapisał nam robione lekarstwo i ulżył brzuszkowi syna i naszym uszom:) Teraz przyszedł czas na choroby dziecięce, gdzie również możemy liczyć na skuteczne leczenie. Dziękujemy. Rodzice Stasia J.

 • Pozdrawiam lekarz godny polecenia ,podnosi na duchu,oddzwania, wkłada w swoja prace dużo serca.Dziękujemy

 • Polecam zapisanie numeru tego człowieka w swoich telefonach. To lekarz z powołania. Dla niego nie są ważne pieniądze od pacjentów, tylko pomoc. Potrafi w piątek o godzinie 21 przyjąć pacjenta w swoim gabinecie i ze stoickim spokojem go przebadać, zdiagnozowa, wypisać recepty, a na końcu życzyć powrotu do zdrowia. Polecam!!!