Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Opolska 1, Lubliniec
Medlife

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medlife kolki

Super podejście do dzieci. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedzą. Długie badanie i odpowiednio dobrane leczenie. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medlife

Nie znam lepszego lekarza, ma świetne podejście do dzieci, bada bardzo dokładnie m, wizyta trwa odpowiednio długo. Zawsze trafiona diagnoza. Dodatkowo pisząc smsa Pan doktor zawsze oddzwoni -
Nawet w weekendy. Czujemy się bardzo zaopiekowani.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medlife

Bardzo dobry lekarz chodzimy już ponad 3lata. Bardzo polecam długo bada tłumaczy. miły i sympatyczny. Dzieci go bardzo lubią.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medlife Atopowe zapalenie skóry

Na prawdę wspaniały lekarz,dokładnie zbadał dziecko,dobre podejście,bardzo miły i pomocny ;) byliśmy 1 raz,ale będziemy wracać :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medlife badania neurologiczne

Lekarz o wielkim sercu dla dzieci, przemiły, zaangażowany. Pan doktor trafnie stawia diagnozy, kontaktowy, odpowie na jazdę pytanie, wizyta trwa długo A badania bardzo dokładne. Można by dużo pozytywów pisać na temat doktora.
Najlepszy pediatra jakiego odwiedziliśmy.
Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medlife kontrola

Polecam bardzo gorąco lekarza. Trafiliśmy na początku z synkiem po urodzeniu z powodu naczyniakow. Lekarz z podejściem do dzieci, z powołania. Serdeczny, przyjemny i delikatny. Wszystko wyjaśni i wytłumaczy. Najważniejsze wysłucha pacjenta jako rodzica, a dziecko traktuje podmiotowo nie jak większość lekarzy. Razem z Tymkiem polecamy z całego serduchs. Coraz mniej takich lekarzy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medlife przewlekly kaszel u Syna

Dr.S.Dyczkowski wspaniały lekarz jestem pod wrażeniem już po pierwszej wizycie potrafił zdiagnozować u syna przewlekłe zapalenie oskrzeli gdzie inni lekarze twierdzili że Syn jest zdrowy osluchowo czysty itp. Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem każdej matce poprostu lekarz z powolania. Mama Tymka


Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Jeżdżę do Pana Doktora od dwóch lat z dużą częstotliwością.Wszystkie diagnozy jak i zaproponowane leki są w 100% trafne. Z czystym sumieniem wszystkim chorym dzieciaczkom polecam Doktora. Mama Kubusia


Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania wspaniały czlowiek z idealnym podejściem do dzieci zawsze nam pomaga wizyta u pana doktora przebiega zawsze w miłej atmosferze wysucha, pomoże, doradzi. Polecam gorąco MAMA NIKOLKI .


J
Użytkownik zweryfikowany

My z mężem również jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora jako lekarza i jako człowieka.
Ten spokój wewnętrzny Pana Doktora cudnie działa nie tylko na dziecko.
Nam pierwszy raz pomógł przy zdiagnozowaniu zapalenia płuc, w dosyć zaawansowanym stadium, gdzie biegalismy od lekarza do lekarza z wymiotującym już dzieckiem i twierdzili, ze to nic powaznego.
Nawet tego samego dnia bedąc w przychodni lekarka stwierdziła, ze to nic takiego a po południu pojechalismy do dr Dyczkowskiego, ktory od razu trafnie zdiagnozował zapalenie płuc.
Jeżdzimy z synem od niedawna do niego, ale nie zamienilibysmy go na żadnego innego lekarza i kazdemu znajomemu z czystym sumieniem go polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie