Dr n. med.

Stanisław Dyczkowski verifiedCreated with Sketch.

Pediatra, Neurolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: MedlifeUsługa: przewlekly kaszel u Syna

  Dr.S.Dyczkowski wspaniały lekarz jestem pod wrażeniem już po pierwszej wizycie potrafił zdiagnozować u syna przewlekłe zapalenie oskrzeli gdzie inni lekarze twierdzili że Syn jest zdrowy osluchowo czysty itp. Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem każdej matce poprostu lekarz z powolania. Mama Tymka

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  50 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: MedlifeUsługa: przewlekly kaszel u Syna

   Dr.S.Dyczkowski wspaniały lekarz jestem pod wrażeniem już po pierwszej wizycie potrafił zdiagnozować u syna przewlekłe zapalenie oskrzeli gdzie inni lekarze twierdzili że Syn jest zdrowy osluchowo czysty itp. Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem każdej matce poprostu lekarz z powolania. Mama Tymka

  • Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Jeżdżę do Pana Doktora od dwóch lat z dużą częstotliwością.Wszystkie diagnozy jak i zaproponowane leki są w 100% trafne. Z czystym sumieniem wszystkim chorym dzieciaczkom polecam Doktora. Mama Kubusia

  • Lekarz z powołania wspaniały czlowiek z idealnym podejściem do dzieci zawsze nam pomaga wizyta u pana doktora przebiega zawsze w miłej atmosferze wysucha, pomoże, doradzi. Polecam gorąco MAMA NIKOLKI .

  • J

   My z mężem również jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora jako lekarza i jako człowieka.
   Ten spokój wewnętrzny Pana Doktora cudnie działa nie tylko na dziecko.
   Nam pierwszy raz pomógł przy zdiagnozowaniu zapalenia płuc, w dosyć zaawansowanym stadium, gdzie biegalismy od lekarza do lekarza z wymiotującym już dzieckiem i twierdzili, ze to nic powaznego.
   Nawet tego samego dnia bedąc w przychodni lekarka stwierdziła, ze to nic takiego a po południu pojechalismy do dr Dyczkowskiego, ktory od razu trafnie zdiagnozował zapalenie płuc.
   Jeżdzimy z synem od niedawna do niego, ale nie zamienilibysmy go na żadnego innego lekarza i kazdemu znajomemu z czystym sumieniem go polecam.

  • E

   POLECAM Pana doktora :)bardzo pomocny,spokojny ,ma podejście do dzieci!!!!po prostu WSPANIAŁY!!!!!!!

  • F

   Pan doktor jest oazą spokoju do tego miły sympatyczny i ma podejście do dzieci.Pomógł mojej dwumiesięcznej córeczce(kolka),wszystko wyjaśnił dokładnie prócz tego zbadał ją neurologicznie.Polecam doktora Dyczkowskiego jak najbardziej ponieważ zależy Mu na zdrowiu dzieci,a nie na pieniądzach,kilkakrotnie kazał podjechać po receptę i nie wziął za to żadnych pieniędzy,lekarz z powołania i do tego kompetentny.Powinno być więcej takich lekarzy :)

  • J

   Pan doktor to po prostu anioł a nie lekarz.rzadko kiedy spotyka się takich lekarzy.Przede wszystkim bardzo dokładnie bada dziecko a po za tym wszystko wytłumaczy.Do tego lekarstwa które przepisuje naprawdę pomagają.Nie zdziera z pacjentów i jest bardzo miły i uprzejmy więc same pozytywy.W naszej służbie zdrowia baaaardzo brakuje takich lekarzy jak pan doktor.

  • G

   polecam gorąco !! Dr. Dyczkowski jest wspaniałym człowiekiem i wybitnym lekarzem. Chodzimy do Niego z moim synem od urodzenia. Zawsze mogę na Niego liczyć. Jestem Mu dozgonnie wdzięczna. za opiekę nad moim Bartkiem.

  • M

   Pan Doktor jest pozytywnym zaprzeczeniem wyobrażenia o służbie zdrowia. Zawsze oddzwania, odpisuje a co najważniejsze nie pozostawia bez pomocy - kiedyś przyjął nas nawet w niedzielę. Tłumaczy dokładnie jak podawać lekarstwa, bada dokładnie i powoli. Odpowiada na wszystkie pytania. Podczas wizyty tworzy przyjazną atmosferę i potrafi zainteresować nawet niesfornego dwulatka:) Pana doktora poznaliśmy przy okazji uciążliwych kolek - na które zapisał nam robione lekarstwo i ulżył brzuszkowi syna i naszym uszom:) Teraz przyszedł czas na choroby dziecięce, gdzie również możemy liczyć na skuteczne leczenie. Dziękujemy. Rodzice Stasia J.

  • M

   Pozdrawiam lekarz godny polecenia ,podnosi na duchu,oddzwania, wkłada w swoja prace dużo serca.Dziękujemy