Adresy (4)

Powstańców Wielkopolskich 33, Bydgoszcz
Spółka Lekarzy Intercor w Bydgoszczy (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Chwaliszewo 19A, Stare Miasto, Poznań
ENDOMEDICAL Klinika Chirurgii (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Moje doświadczenie

O mnie

Głównie wykonuję operacje odchudzające: laparoskopowe częściowe wycinanie żołądka (resekcja rękawowa = wycięcie mankietowe = sleeve resection = części...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Konsultacja chirurgiczna

200 zł


Aleje Jerozolimskie 87, Warszawa

200 zł

Przychodnia Lekarzy Specjalistów Best-Med

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
G

Miałam to szczęście, że i ja byłam pod opieką profesora. Jestem zachwycona i pełna uznania dla jego profesjonalizmu, serdecznego stosunku do pacjenta. Cieszę się, że i my w Polsce mamy tak doskonałych lekarzy, którzy wracają nam chorym chęć do życia. Dziękuję profesorze. Ewa z Włocławka


J
Użytkownik zweryfikowany

Fachman z najwyższej półki.
Całkowity pobyt w klinice, w której wykonał mi operację przepukliny pachwinowej 13 marca 2010 to niespełna 3 godziny. Po operacji o własnych siłach w towarzystwie żony udałem się do hotelu. Cały okres rekonwalescencji - tylko 1 (słownie jedna!!!) tabletka przeciwbólowa. Dwa dni po operacji przebyłem trasę Poznań - Górny Śląsk (jako pasażer) bez żadnych problemów. W czwartym dniu po operacji już byłem w pracy (prowadzę firmę budowlaną). W tym samym dniu przeszedłem non-stop trasę ok. 4 km - również bez żadnych problemów i to wcale nie wolnym krokiem. Przygotowany na częste zmiany opatrunku zdecydowałem zmienić opatrunek założony po operacji w szóstym dniu po operacji. Po jego zdjęciu moje i mojej żony zdziwienie nie miało granic - w pełni zagojona rana !!! Wszystkie wcześniej przygotowane opatrunki okazały się nie potrzebne (aż zrobiłem zdjęcia tego stanu). Trzy tygodnie po operacji już jeździłem motocyklem (ścigaczem) bez żadnej taryfy ulgowej. Sześć tygodni po operacji - gram w piłkę nożną, dźwigam bez ograniczeń i w ogóle zapominam o przebytej operacji. Jak każdy Ślązak cenię i potrafię docenić fachowość (sam o jej wysoki poziom dbam w mojej firmie) i dlatego z pełną odpowiedzialnością za własne słowa mogę jeszcze raz powtórzyć:
CHIRURG STANISŁAW DĄBROWIECKI TO FACHMAN Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI.
Na pewno podeślę Mu niejednego klienta.
Janusz Wcisło lat 56


G

polecam.wiedzialam ile zaplace za operacje przepukliny pooperacyjnej.lepiej zaplacic za prawdziwa robote lejarzowi prywatnie jak dac lapowke i z kasy chorych robic operacje.profesor dabrowiecki to dobry fachowiec.pieniazki placisz po udanym zabiegu.

pacjentka


M
Użytkownik zweryfikowany

Pan Profesor Stanisław Dąbrowicki nie ma sobie równych wśród chirurgów przeprowadzających operacje przepuklin. Po szczęśliwej operacji ogromnej przepukliny, którą przeprowadził wraz ze swoim zespołem lekarzy, jestem nowo narodzonym człowiekiem. Operacja i rehabilitacja była refundowana w całości przez NFZ.

Pan Profesor to cudowny człowiek, świetny specjalista, z godnym polecenia innym lekarzom podejściem do pacjenta. Jest konkretnym, rzetelnym, kompetentnym lekarzem, szczerym wobec pacjenta, a do tego z dużym poczuciem humoru. Pan Profesor Dąbrowicki jest lekarzem godnym zaufania. To człowiek o wysokiej kulturze osobistej, stawiający sobie jako nadrzędną wartość dobro pacjenta. Jest lekarzem z powołania i nie odwraca się od pacjenta, ale potrafi doń wyciągnąć pomocną dłoń. Zawsze znajduje dla niego czas i radę.

Z pełnym przekonaniem mogę polecić tego lekarza, gdyż dzięki operacji, której nie chciał podjąć się nikt inny, jestem nowych człowiek, któremu Pan Profesor zwrócił radość życia i pogodę ducha. Pan Profesor jako znakomity specjalista, oddany całkowicie swojej pracy, potrafi przewrócić człowiekowi jego wiarę w siebie…

Chciałbym na tym forum serdecznie i szczerze podziękować Panu Profesorowi Stanisławowi Dąbrowickiemu, za wszystko co dla mnie uczynił. Za Jego dobre słowo, za Jego profesjonalizm i doświadczenie, za Jego poświęcenie i przywrócenie mi możliwości normalnego funkcjonowania na co dzień. Do podziękowań dołączają się także moi najbliżsi.

Bóg zapłać Panie Profesorze.
Wacław z Rodziną.


G

Ciężka choroba, kilka operacji i ogromna przepuklina brzucha.Szukałem pomocy, bez rezultatu.Próba wszczepienia siatki przez rodzimych lubelskich chirurgów nie powiodła się.Wstydziłem się ogromnego nie naturalnej wielkości brzucha.Teraz jestem po operacji przeprowadzonej przez Prof. Dąbrowieckiego finansowanej przez NFZ, rezultat przeszedł moje oczekiwania ,jelita są na swoim miejscu dzięki czemu mam płaski brzuszek.To świetny fachowiec,konkretny,rzeczowy z dużą wiedzą i doświadczeniem.Jestem mu wdzięczny za pomoc, za zabieg i mój wygląd.Po operacji czuję się świetnie i fizycznie i psychicznie. Prof. Dąbrowiecki to nadzieja dla wielu cierpiących to chirurgia na najwyższym poziomie.


E

Korzystając z opieki z NFZ nikt nie może liczyć na pomoc tego lekarza. Jest nieprzystępny, arogancki, niecierpliwy, dziwią mnie zatem tak pozytywne opinie. Pan dr jest miły tylko dla swoich prywatnych pacjentów, a opinia, że zabiegi są leczone z NFZ umieszczona na jego stronie jest prawdziwa. Wszyscy prywatni pacjenci przyjmowani są na Oddział chirurgii i endokrynologii, którego jest ordynatorem poza kolejnością! Trzeba jednak przejść przez jego prywatny gabinet.Wszyscy inni nie doświadczą jego "cudownego podejścia do pacjentów". Takich lekarzy powinno się piętnować! Szczególnie, że każdy pacjent ze skierowaniem do szpitala w pierwszej kolejności przechodzi selekcję u ordynatora, dopiero z jego adnotacją - " Przyjąć" można wejść na Oddział szpitala.Tak jest od lat i tak właśnie realizuje się leczenie prywatnych pacjentów przez NFZ. Pozostali, których jest tu więcej, mają przechlapane.

prof. dr hab. n. med. Stanisław Dąbrowiecki

Te informacje nie są prawdziwe, wręcz - w zakresie pomijania kolejki - są kłamstwem. Od sierpnia 2012 roku nie pracuję w Klinice Chirurgii - a więc w tym zakresie nie będzie nawet potencjalnego konfliktu. S. Dąbrowiecki


S

Profesor robił mi bypas żołądka, w tej chwili 1,5m-ca po operacji jestem mniejsza o 20kg. Cudowny człowiek, świetny specjalista, genialne podejście do pacjenta. Pozdrawiam serdecznie, również wspaniałe pielęgniarki ze szpitala miejskiego w Bydgoszczy.


N
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz godny polecenia .Swietny specjalista z dużą dozą humoru do tego bardzo konkretny.


P
Użytkownik zweryfikowany

Ponieważ nie wszyscy chyba rozumieją, iż ocenie poddawany jest LEKARZ, którego dany profil dotyczy ja ograniczę się do jego właśnie oceny.
Niech oceną pozostanie fakt iż w swojej specjalizacji "Przepuklin" prof. Dąbrowiecki nie ma sobie równych w doświadczeniu.
Jest to osoba bardzo konkretna i rzetelna, biorąca pełną odpowiedzialność za efekty swojej pracy.
Typ osobowości - to nie człowiek, który poklepuje po ramieniu i uśmiecha się do pacjenta.
Rewanżuje się za to konkretnymi informacjami o mozliwościach przeprowadzenia zabiegu.
Dużym plusem jest możliwość wyboru miejsca operacji (Warszawa, Poznań, Bydgoszcz), dla mnie to bardzo ważne ponieważ przyleciałem z Niemiec na operację do Warszawy.
Polecam jako profesjonalistę.


G

Rewelacyjny lekarz, wybitny specjalista.Posiada ogromna wiedze i doswiadczenie, profesjonalista w kazdym calu. Bardzo rzeczowy i godny zaufania. Cudowne podejscie do pacjeta, wysoka kultura osobista. Szczerze polecam
Wielki szacunek dla Pana, Panie Profesorze !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

138 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Po zabiegu usunięcia zniona barwnikowego mam założone szwy i na to naklejony plaster .Czy plaster powinnam odkleić wcześniej czy dopiero przy zdjęciu szwów za 10 dni ?

  Po 2 -3 dniach plaster nie jest potrzebny i należy go usunąć, Szwy w zalezności od lokalizacji trzeba usunać po 3-7 dniach.

  prof. dr hab. n. med. Stanisław Dąbrowiecki

 • W 2014 roku mialem robiona operacje przepukliny pachwinowej (prawa strona)w 2016 mialem robiona operacje wodniaka jadra (prawa strona)podczas operacji wodniaka dowiedzialem sie ze mam podszyte czy podwiazane jadro.Moje prawe jadro znajduje sie w pachwinie.Jest to dyskomfort i ból.Czy jest mozliwosc zeby to jadro wrocilo na swoje miejsce oczywiscie operacyjnie? do jakiego lekarza mam sie udac: do chirurga czy do urologa?

  w tym zakresie może panu pomóc zarówno chirurg jak i urolog. wydaje się jednak, że pomoc chirurga byłaby lepsza jest to kwestia i usunięcia bólu i przemieszczenia jądra także operacja jest nieco bardziej skomplikowana.

  prof. dr hab. n. med. Stanisław Dąbrowiecki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Głównie wykonuję operacje odchudzające: laparoskopowe częściowe wycinanie żołądka (resekcja rękawowa = wycięcie mankietowe = sleeve resection = części...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna