Adresy (4)

Powstańców Wielkopolskich 33, Bydgoszcz
Spółka Lekarzy Intercor w Bydgoszczy (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Chwaliszewo 19A, Stare Miasto, Poznań
ENDOMEDICAL Klinika Chirurgii (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Moje doświadczenie

O mnie

Głównie wykonuję operacje odchudzające: laparoskopowe częściowe wycinanie żołądka (resekcja rękawowa = wycięcie mankietowe = sleeve resection = części...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Konsultacja chirurgiczna

200 zł


Aleje Jerozolimskie 87, Warszawa

200 zł

Przychodnia Lekarzy Specjalistów Best-Med

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Spółka Lekarzy Intercor w Bydgoszczy chirurgia bariatryczna

Witam ????
Profesor Stanislaw operowal mnie we wrzesnia i z czystym sumieniem moge powiedziec fanstastyczny czlowiek jak i doskonaly fachowiec. Odmienil moje zycie,uratowal je❤️. Spokojny,opanowany, otwary na ludzi i na ich problemy. Jesli masz rowniez problem z nadwag lepszego lekarza nie znajdziesz. Panie Stanislawie dziekuje jeszcze raz takich lekarzy jak Pan powinno byc wiecej. Dzis mija 3 mc od operacji jest na minsiue 23 kg nowe zycie nowa ja. ❤️❤️
Pozdrawiam Joanna


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy Rozległa plastyka brzucha

Od ponad 10 lat borykałam się z brzydkim obwisłym brzuchem, który został mi po ciąży. Myślałam, że w pełni akceptuję to jak wyglądam, jednak wiele razy widząc swoje odbicie w lustrze wycierałam łzy mówiąc sama do siebie "kobieto jak Ty wyglądasz". Zdawałam sobie sprawę z tego, że jedynie co może mi pomóc to operacja plastyczna brzucha. Jednak na samą myśl o zabiegu ogarniał mnie paniczny strach i lęk. Ciagle krążące myśli "po co ci to", "przecież to ryzykowne", "a jeśli pójdzie coś nie tak". Pomyślałam co ma być to będzie i podjęłam decyzję, że muszę coś z tym zrobić. Los sprawił, że w kwietniu 2018r. trafiłam na wizytę konsultacyjną do Pana Profesora Stanisława Dąbrowieckiego. Pan Profesor okazał się być specjalistą wysokiej klasy, osobą od której bił pełen profesjonalizm. Okazał się być człowiekiem konkretnym, rzeczowym i co najważniejsze godnym zaufania. Szczegółowo odpowiadał na wszystkie moje pytania. Wyjaśnił, że konieczne jest przeprowadzenie rozległej plastyki brzucha. Cięcie miało być w kształcie odwróconej litery "T". Skutecznie rozwiał wszystkie moje obawy, strach i wątpliwości. Wychodząc z gabinetu byłam przekonana, że chcę oddać się właśnie w Jego ręce. Tak więc po miesiącu to jest 15.05.2018 r. znalazłam się na Oddziale Chirurgicznym w Szpitalu MSWiA w Bydgoszczy. O dziwo nie bałam się. Czułam wewnętrzny spokój. Wiedziałam, że jestem pod opieką najlepszego specjalisty. Czułam się bezpiecznie. Doskonała opieka personelu zarówno przed jak i po operacji. Sama operacja przebiegła bez żadnych komplikacji. Dzięki środkom przeciwbólowym, ból jaki odczuwałam nie był aż tak dotkliwy. A największą radością było to, że mam płaski brzuch i nic mi już nie wisi. Po wyjściu ze szpitala kontakt z Panem Profesorem rewelacyjny.Odpowiada na wszystkie maile, telefony, smsy. W dzisiejszych czasach to naprawdę rzadkość by spotkać lekarza, który poświęciłby swój wolny czas nawet w niedzielę. Od zabiegu minęło 7 tygodni i czuję się doskonale. Teraz spoglądając w lustro widzę piękną kobietę z płaskim brzuszkiem. Co prawda zdarza mi się jeszcze od czasu do czasu wytrzeć łezki, ale tym razem są to łzy szczęścia. Poczucie wdzięczności do Boga, że postawił na mojej drodze tak wspaniałego człowieka. Wiem, że decyzja jaką podjęłam o zabiegu była najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć. I gdyby ktoś zapytał mnie dzisiaj czy zgodziłabym się ponownie na taką operację...bez wahania odpowiedziałabym, że Tak. Panie Profesorze jeszcze raz dziękuję za wszystko...za cierpliwość, za cudowną opiekę, za profesjonalizm, za Nową Mnie.Wdzięczna pacjentka Danka B.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy operacja bariatryczna

w 2015 roku profesor wykonał u mnie operację założenia opaski na żołądek. wtedy moja waga wynosiła 139 kg przy wzroście 170 cm. obecnie moja waga to 70 kg. z perspektywy czasu z całą pewnością mogę powiedzieć że opaska była najlepszą decyzją jaką podjęłam w trosce o swoje zdrowie. po stabilizacji wagi zostałam skierowane na operację usunięcia skóry z brzucha i ud. Jestem nowym człowiekiem , który dostał szansę na nowe lepsze i zdrowsze życie. Z czystym sumieniem mogę polecić profesjonalizm profesora Dąbrowieckiego i polecić ten sposób bariatrii.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Spółka Lekarzy Intercor w Bydgoszczy operacja bariatryczna

09.04.2017r Prof Dąbrowiecki przeprowadził u mnie operację mankietowego wycięcia żołądka w szpitalu w Bydgoszczy. Przy wzroście 176 ważyłam 122kg, obecnie po 5 miesiacach 90kg...32kg mniej...cudownie!!!
Gorąco polecam kazdemu kto jeszcze sie zastanawia gdzie i u kogo wykonać operację. Profesor Dąbrowiecki jest nie tylko profesjonalistą w swojej dziedzinie ale i wspaniałym człowiekiem.
Jestem bardzo zadowolona, zabieg wykonany rewelacyjnie, bez ządnych powikłań. Profesor Dąbrowiecki nie tworzy jakiejś bariery między sobą, a pacjentem i sprawia, że czujemy się swobodnie. Bardzo dokładnie przeprowadzała wywiad i odpowiada na wszelkie pytania. Panie profesorze - odmienił Pan moje życie - zdecydowanie na lepsze- :) serdecznie pozdrawiam...mc


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy operacja żołądka

Do Pana Profesora trafiłam na podstawie obserwacji wyników operacji przeprowadzonej u mojej córki (operację przeprowadzał również profesor). To był dla mnie podstawowy wyznacznik do podjęcia decyzji .Po konsultacji z panem profesorem,operacja laparoskopowej resekcji żołądka odbyła się u mnie w marcu tego roku. Jestem ponad dwa miesiące po operacji. To była najlepsza decyzja jaką podjęłam. Efekty przeszły moje oczekiwania (w tak krótkim czasie). Jeśli chodzi o konsultacje i zabieg- Pan profesor , to osoba konkretna, profesjonalna i rzeczowa . Wszystko na temat zabiegu , skutków (pozytywnych jak i negatywnych) tłumaczy dokładnie i odpowiada na wszystkie pytania . .Z opieką przed i po zabiegu nie ma absolutnie żadnych problemów .Po wyjściu ze szpitala również żadnych problemów. Pan profesor jest dostępny cały czas. Jeśli chodzi o efekty samego zabiegu jak do tej pory przeszły moje oczekiwania (pozytywne-mam na myśli utratę wagi). Jeśli chodzi o mnie mogę tylko dziękować Panu profesorowi za uratowanie życie mi i córce(bo otyłość patologiczna to ,, droga do rychłej śmierci") Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego .Nicole T.G.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Bydgoszczy Resekcja mankietowa żołądka

Pan Profesor operował mnie 7 tygodni temu. Jestem bardzo zadowolona zarówno z opieki szpitalnej jak i operacji. Uważam, że wszystko było tak jak powinno. Operacja jak i rekonwalestencja prawie zupełnie bezbolesna. Do pełnej sprawności wróciłam po niespełna dwóch tygodniach. Najlepsze w tym jest to, że jem prawie wszystko na co mam ochote ale jak wróbelek :-) Cieszę się, że się zdecydowałam i polecam wszyskim którzy się zastanawiają zdecydować się na operacje u prof. Dąbrowieckiego.


Użytkownik zweryfikowany

Prof. Stanisław Dąbrowiecki to wspaniały lekarz, któremu zawdzięczam bardzo wiele- lepszy wygląd, lepsze zdrowie, ale.przede wszystkim życie. Nie jest to absolutnie przesada, ponieważ sądzę, że bez jego pomocy nie byłoby mnie wśród żywych. Profesor operował mnie trzykrotnie. Staplery, opaska nie sprawdziły się głównie przez wieloletnie złe nawyki żywieniowe.Ostatnia operacja, resekcja mankietowa żołądka, którą profesor przeprowadził u mnie w 2010 roku, okazała się najskuteczniejsza. Schudłam ponad 60 kg i przez tych kilka lat po operacji wagę utrzymuję bez szczególnego wysiłku. Najbardziej cieszy mnie, że jestem na trwałe wyleczona z żarłoczności. Bardzo dziękuję Panie Profesorze..Alicja S.


T
Użytkownik zweryfikowany

Po pierwszej nieudanej operacji w moim mieście Profesor dr Dąbrowiecki podjął się wykonać u mnie drugą operacje przepukliny gdzie przy pierwszej nie wstawiono siatki i zszyto jak kaczkę. W kwietniu 2016 r. Prof. dr Dąbrowiecki przeprowadził u mnie operację olbrzymiej przepukliny brzucha założył siatkę i dodatkowo zrobił plastykę brzucha. Zabieg się udał, ból był ale dr zabezpieczył mnie przeciwbólowo. Dało się przeżyć. Dr osobiście codziennie zmieniał opatrunki. Dzień po operacji już wstałam z łóżka, chodziłam czułam się w miarę dobrze. Po kilku dniach zostałam wypisana, czułam się bardzo dobrze mogłam wrócić autem 200 km do domu. Z doktorem utrzymywaliśmy kontakt telefoniczny. Dr bardzo cierpliwie odpowiadał na moje wszystkie pytania, których było bardzo dużo przed operacją jak i po zabiegu. Wszystko w sprawie operacji było ustalone i doktor wywiązał się z danego słowa. Dr jest bardzo dobrym chirurgiem myślę że jedynym z najlepszych z kraju specjalizującym się w przepuklinach i plastyce brzucha. Dr okazał się bardzo konkretny i rzeczowy, przy czym jest bardzo miły. Operację którą przeprowadził bardzo profesjonalnie zaowocowała tym, że będąc pół roku po, ćwiczę brzuszki i pływam regularnie w basenie. Gorąco polecam Prof. dr Dąbrowieckiego warto było przecierpieć ból, ale teraz mam płaski brzuch, który rekompensuje mi to wszystko. Bardzo dziękuję.
PS. Bardzo proszę podziękować i pozdrowić całą obsługę pielęgniarek za szpitala MSW w Bydgoszczy Oddział Chirurgii. Panie były bardzo miłe i pomocne. Dziękuję !!! Marzenka


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz. Ponad rok temu Profesor przeprowadził u mnie operacje resekcji żołądka. W wieku 40 lat waga moja przekroczyła 160kg . Dzięki operacji w 1.5 roku schudłem bez większych wyrzeczeń 50kg. Żadne inne metody nie przyniosły efektu. Teraz z pełną świadomością mogę powiedzieć że Profesor Dabrowiecki uratował mi życie. Wróciło mi zdrowie i żałuję tylko że tak późno poznałem Profesora bo dużo wcześniej mógł bym się cieszyć życiem.
Operacja przebiegła bardzo sprawnie. Bylo trochę strachu i stresu ale to nic w porównaniu z efektem . Pobyt w szpitalu bardzo pozytywny . Opieka wzorowa . Mozna było wypocząć i szybko wrócić do zdrowia. Po kilku dniach po operacji wróciłem do pracy. Nigdy nie było żadnych efektów ubocznych a po 1.5 roku juz nawet po bliznach nie ma śladu. Bardzo dobra robota Panie Doktorze. Dziękuję Panu z całego serca i pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam wszystkich ... po wielokrotnych wizytach i wielu próbach moja żona nie mogła zchudnac ... po wizycie i naprawdę fachowej poradzie Pana Profesora zaczęliśmy cała drogę do lepszego zycia ... Najpierw została przeprowadzona operacja zdjęcia opaski żołądka ... Miesiąc później druga .. rekawowa resekcja żołądka ... obecnie dzięki tej operacji moja żona odzyskała życie które nie było juz możliwe z waga ponad 120 kg !! Schudła ponad 60 kg i teraz juz wiem ze będzie możliwe zrealizowanie naszego największego marzenia ... Mieć dziecko
Dziękuje Panie Profesorze za wszystko !!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

138 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Po zabiegu usunięcia zniona barwnikowego mam założone szwy i na to naklejony plaster .Czy plaster powinnam odkleić wcześniej czy dopiero przy zdjęciu szwów za 10 dni ?

  Po 2 -3 dniach plaster nie jest potrzebny i należy go usunąć, Szwy w zalezności od lokalizacji trzeba usunać po 3-7 dniach.

  prof. dr hab. n. med. Stanisław Dąbrowiecki

 • W 2014 roku mialem robiona operacje przepukliny pachwinowej (prawa strona)w 2016 mialem robiona operacje wodniaka jadra (prawa strona)podczas operacji wodniaka dowiedzialem sie ze mam podszyte czy podwiazane jadro.Moje prawe jadro znajduje sie w pachwinie.Jest to dyskomfort i ból.Czy jest mozliwosc zeby to jadro wrocilo na swoje miejsce oczywiscie operacyjnie? do jakiego lekarza mam sie udac: do chirurga czy do urologa?

  w tym zakresie może panu pomóc zarówno chirurg jak i urolog. wydaje się jednak, że pomoc chirurga byłaby lepsza jest to kwestia i usunięcia bólu i przemieszczenia jądra także operacja jest nieco bardziej skomplikowana.

  prof. dr hab. n. med. Stanisław Dąbrowiecki

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Głównie wykonuję operacje odchudzające: laparoskopowe częściowe wycinanie żołądka (resekcja rękawowa = wycięcie mankietowe = sleeve resection = części...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna