Lek.

Stanisaw Bajcar

Dermatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • L

  Pan Doktor ma należytą wiedzę oraz jest dobrym chirurgiem, byłam u niego na wycięciu pieprzyka i jestem zadowolona z tego zabiegu, ponieważ pomimo usytuowania na plecach blizna nie rozrosła się, nie "rozlazła" się jak u innych osób.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • L

   Pan Doktor ma należytą wiedzę oraz jest dobrym chirurgiem, byłam u niego na wycięciu pieprzyka i jestem zadowolona z tego zabiegu, ponieważ pomimo usytuowania na plecach blizna nie rozrosła się, nie "rozlazła" się jak u innych osób.

  • G

   Przede wszyskim kompetentny i skuteczny. Z porad korzystam często (choroba przewlekła) i nie zauważyłam problemów z punktualnścią ani stosunkiem do pacjenta, chociaż to ostatnie to oczywiście kwestia subiektywnych odczuć. Osoby, które RZECZYWIŚCIE korzystają z usług tego lekarza wiedzą, że od kilku lat nie ma kontraktu z NFZ (niestety...). W związku z tym rozumiem, że niektórzy opisują tu swoje przeżycia sprzed lat :)

  • Q

   Cała wizyta u doktora Bajcara trwała ok 35 sekund. Obejrzał dwa pieprzyki i stwierdził "wszystko dobrze". Żadnych rzeczowych informacji nie uzyskałem, poza tym ile się należy za wizytę. Ponadto spóźnił się 40 minut do pracy i pacjenci czekali pod drzwiami. Na pytanie o główne źródło powstawania pieprzyków stwierdził "przyczyn jest wiele". Szkoda czasu i pieniędzy pacjentów. Równie dobrze może udzielać porad przez telefon.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Sprawiał wrażenie, jakby robił mi łaskę a moja wizyta go drażniła... Tzn. na pierwszą wizytę udałam się prywatnie, było znośnie, ale nie wyszłam z gabinetu z wiedzą większą, niż ta, jaką posiadałam przed wizytą, dostałam jedynie receptę na drogie leki (miałam problem z paznokciami u stóp). Po miesiącu zgłosiłam się do kontroli, ale już z NFZtu. W czasie wizyty nie odezwał się do mnie ani jednym słowem, po czym zaczął wypisywać kolejną receptę. Gdy zapytałam, czy wszystko w porządku, z wielką pretensją i wręcz złością odburknął "No przecież gdyby było w porządku, nie byłoby pani tu". Moja noga w jego gabinecie więcej nie postanie! (A z moim problemem ostatecznie poradziła sobie kosmetyczka...)

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • L

   Pan doktor Stanisław Bajcar jest świetnym lekarzem. Konsultacje i zabiegi u niego zostały mi zarekomendowane przez inną lekarkę dermatolog i cieszę się bardzo, że tak się stało. Miałam 6 zabiegów (w tym zabieg laserowy) i śladu po nich prawie nie ma:-) Ceny są atrakcyjne i konkurencyjne. Leczenie trądzika również przyniosło pozytywne efekty. Panu doktorowi wystawiam ocenę bardzo dobrą ponieważ wyższej już nie ma w skali ocen. Polecam konsultacje i zabiegi.

  • B

   dzisiaj u niego byłam i tak beznadziejnego lekarza dawno nie widziałam. niesympatyczny, mówił jakby łaskę robił. jak go poprosiłam o oglądniecie moich pieprzyków, to spytał, które konkretnie, jak chciałam, żeby oglądnął je mniej więcej wszystkie, bo ja nie potrafie ocenić, które groźnie wyglądają, to mi powiedział, że to nie ma sensu, bo przecież widzi, że ja ogólnie ma dużo pieprzyków (??) jak próbowałam nalegać, to stwierdził, że ja nie rozumiem o co chodzi, po czym ze słowami \\\"nie mam czasu, pacjenci czekają\\\" zakończył wizytę. oglądniecie moich pieprzyków (musiałam wybrac które pokazać) zajęło mu ok. 30 sekund, nawet nie usiadłam tylko szybko na stojąco. ogólnie omijać szerokim łukiem!!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Nie mam innych doświadczeń z lekarzem dermatologiem-chirurgiem, bo co innego pójść do lekarza z tradzikiem, a co innego iść na zabieg dermatochirurgiczny. Cieszę się, że znajomi polecili mi właśnie tego lekarza.
   Rzeczowy, spokojny, delikatny, umiejący słuchać, także zażartować itp... Potraktował mnie bardzo poważnie,rozwiał niektóre obawy i lęki przed zabiegiem, a w czasie zabiegu czułam się bardzo bezpiecznie w rękach dobrego fachowca.
   Także Pani asystująca przy zabiegu - bardzo miła, wspierająca, bardzo życzliwa.
   Polecam lekarza do takich spraw jak usuwanie znamion, pieprzyków itp.

  • G

   poszłam do dr i powiedział, żebym usunęła jak najszybciej brodawkę. Jak zapytałam go co to jest, odpowiedział ze on wie co jest a ja nie muszę tego wiedzieć. Nastraszył mnie tylko. Poszłam do innego lekarza i powiedział całkiem inną diagnozę. Dr potraktował mnie jak powietrze a na moje pytania nie chciał odpowiadać. Pewnie dlatego, ze byłam w jego gabinecie na NFZ. Radzę wam omijać tego lekarza.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Ja poszłam, powiedział, że trzeba usunąć, umówiliśmy się na następną wizyte, usunął, pogoiło się z 2 tygodnia i ...wszystko pięknie:)
   I tak powinno być, konkretnie, fachowo i rzeczowo. Teraz znowu mam problem i sie wybieram do niego. A jesli chodzi o kosmetyczki, to ja właśnie jestem kosmetyczką i jak ktoś nie wie to niech sie nie wypowiada, bo dermatolodzy i kosmetyczki "od wieków" współpracują ze sobą... A dr Bajcar jest naprawdę bardzo dobry, połowa moich klientek chodzi do niego

   Przyjmuje (na NFZ) na ul. Fredry 7, tel 17 8538825

  • G

   Lekarz nie jest Bogiem, a człowiekiem. Każdy z nas choruje inaczej, wielu leczenie standardowe nie pomaga. Nie można oczekiwać, że lekarz wszystko przewidzi, bo musiałby być prorokiem. Dlatego krytyka po jednorazowym "niepowodzeniu" jest nieusprawiedliwiona. Ludzie wybierają przecież ten zawód po to, by innym pomagać. W biologii, której jesteśmy częścią, zmienność jest tak duża, że oczekiwanie sukcesu w leczeniu ZAWSZE, jest naiwnością. Nasz organizm to nie maszyna. Nawet w czasie remontu skomplikowanego urządzenia mechanicznego naprawa nie satysfakcjonuje.
   Wdzięczny pacjent St. Zioło