dr n. med.

Sławomira Gruszczyńska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

19 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Nie polecam niestety usług Pani dr Gruszczyńskiej. Byłam na wizycie z córką. Mimo moich próśb i wskazań medycznych, dr nie zrobiła córce USG, ani żadnego innego badania. Usłyszałam tylko, ze nastolatki tak mają i na pewno wszystko jest ok i w czasie, kiedy córka ma miesiączkę, to nie musi chodzić do szkoły. Na szczęście udałam się do innego lekarza i tam diagnostyka została przeprowadzona właściwie (włącznie ze zleceniem badań z krwi) i na czas, co zapobiegło poważnym konsekwencjom zdrowotnym, bo niestety nie wszystko było w porządku, jak twierdziła dr Gruszczyńska.

 • M

  Bardzo dobry fachowiec, z ogromnym doświadczeniem. 3 razy podchodziłam do nieudanego in vitro, i ten ostatni 4 raz był u dr Gruszczyńskiej z powodzeniem!!! Doskonale poprowadziła stymulację hormonalną. Czułam się jak w wieku nastu lat a mam prawie 37 i jestem przekonana, że między innymi z tego powodu w końcu się udało :) Serdecznie polecam

 • C

  Odbyłam u Pani Dr swoją 1 wizytę- było komfortowo, profesjonalnie i miło.
  Polecam bardzo Panią Doktor, jest osobą kompetentną i godną zaufania, pomaga w najcięższych przypadkach.
  Badają się u niej prawie wszystkie kobiety z mojej rodziny.
  Wystawiam ocenę bardzo dobrą, za obsługę, gabinet, personel i oczywiście Panią Doktor :-)

 • R

  Odradza tą Panią ginekolog. Chodziłam do wielu lekarzy ale tak "strzelającą" w swojej diagnozie Pani doktor dawno nie widziałam. Poszłam do tego ginekologa z polecenia gdyż na badaniu usg jamy brzusznej wykryto mi torbiel na jajniku i bardzo zależało mi na szybkiej diagnozie, a tam wizyta była od ręki. Mimo, że pokazałam Pani doktor wypis od lekarza z diagnozą to ciągle słyszałam że jestem w ciąży, żebym zrobiła sobie test, że wypisze mi leki ale wątpi w to że to torbiel i bym za kilka dni zrobiła sobie jednak test ciążowy. Leki wypisała, ale nie zważała na to że mam nadciśnienie i że nie mogę przyjmować żadnych leków antykoncepcyjnych. W konsekwencji to jest jednak torbiel, w ciąży nie jestem, a za takie pieniądze to chyba każdy byłby miły.

 • M

  Pani doktor jest bardzo miła, przy tym dokładnie mówi, co aktualnie robi. Przyjemna wizyta, mimo tego, że za 150 zł.

 • G

  Panią Doktor polecam wszystkim kobietom, które mają obawy przed wizytą u ginekologa. Odpowiada mi "ten wyluzowany" styl Pani Doktor. Nigdy nie denerwuję się przed wizytą, nie stresuję, zawsze mnie pocieszy,jeżeli mam jakieś obawy zdrowotne, nie pozwala się zamartwiać chorobą tylko robi wszystko aby szybko i skutecznie zakończyć leczenie. POLECAM!!!!!!!!!

 • G

  Estetyczny wystrój i dobre wyposażenie gabinetu. Miły personel. Łatwość ustalenia terminu pasującego pacjentce, terminy przedpołudniowe i popołudniowe. Fachowość i profesjonalizm. Przyjazna, a nawet serdeczna atmosfera. Serdecznie polecam.

 • G

  Polecam, pani doktor jest bardzo rzeczowa i konkretna. Wizyta bez stresu. Gabinet piękny i czysty. Polecam

 • I

  Nie płacę 140 zł za wizytę , by wysłuchiwać opowieści Pani Doktor o podłości mężczyzn, wolałabym rozmowy na temat problemów , które skłoniły mnie do wizyty u lekarza.

 • K

  Fachowy lekarz z duzym doswiadczeniem. Nie ma problemu z rozpoznaniem choroby, jak i z jej leczeniem. Pani doktor jest bardzo mila, kontakt z nia jet przyjemny. Nie jest trudno o wizyte oraz sa ona w przystepnych porach. Bardzo polecam. Nie ma lapszego ginekologa we Wroclawiu.

Doświadczenie i kwalifikacje