prof. dr hab. n. med.

Sławomir Snela

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

72 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

1980-1986 Studia na Akademii Medycznej w Lublinie. Dyplom z wyróżnieniem. 1989 - I st. specjalizacji z ortopedii i i traumatologii narządu ruchu 1995 - II st. specjalizacji z wyróżnieniem 1994… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Polecam Pana Profesora!
  Profesor est bardzo spokojną osobą,cierpliwą oraz wylewną jeżeli chodzi o wytłumaczenie tego co się z pacjentem dzieje. wszystko pokaże na zdjęciach TK oraz RTG.

  POLECAM!

 • P
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

  Byłem kilka dni temu u prof Sneli i niestety bylem wizytą bardzo rozczarowany, mój problem to torbiel kości piętowej , chciałem się poradzić, przyniosłem komplet badań: rezonans stawu skokowego, stopy,tomografie, zdjęcia rtg, wg doktora brakowało kilku badań m.in zdjęcia rtg sprzed operacji, ponadto Pan doktor leczy wypełnienia torbieli inna metodą niż ta którą ja przeszedłem i zasugerował że pojawiający się ból jest spowodowany właśnie wypelnieniem
  (ceramed) natomiast lekarz który mnie leczył twierdził że wypełnienie to zrośnie się kością po kilku miesiącach, ponadto chodziło mi o opinie na temat rezonansu magnetycznego stawu skokowego, Pan doktor w ogóle nie spojrzał na opis kompletnego badania a napisane jest w opisie o uszkodzeniu mięśni strzałkowych. wizyta trwała ok 10 minut po czym Pan doktor wstał i dał sygnał że to koniec wizyty. Po wizycie prywatnej spodziewalem sie jednak czegos wiecej.

  Sławomir Snela2018-04-03

  Proszę Pana! Nie miał Pan ze sobą podstawowych rzeczy, tj rtg przedoperacyjnego oraz wyniku pobranego podczas operacji badania histopatologicznego. Obejrzałem mri oraz jego opis ale nie było tam nic ewidentnie dającego odpowiedź. Oczywiste jest, myślę dla każdego pacjenta, ze aby sie wypowiedzieć w takiej sytuacji, trzeba przeanalizować wszystkie istotne badania. Umówiliśmy sie ze przyjedzie Pan z kompletem wszystkich badań i wtedy możemy ustalić co jest powodem Pana dolegliwości. Wizyta wbrew temu co Pan pisze (pametam, bo był Pan rzeczywiście zirytowany faktem, że nie daję Panu cudownej recepty na podstawie mri które Pan uważa za najistotniejsze) trwała minimum 15 minut.

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: choroba Scheuermanna

  Jestem bardzo wdzięczna Panu Profesorowi za leczenie moich synów,u jednego z nich konieczna była operacja,mimo,że bardzo baliśmy się
  wszystko przebiegło bez komplikacji,chłopak wraca szybko do zdrowia.
  Życzę każdemu aby szukając dobrego ortopedy miał takie szczęście jak my.
  Bardzo dziękujemy Panie Profesorze.

 • R
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

  Z Panem Profesorem mam kontakt już ponad 12 lat. Wyleczył u mnie złuszczenie kości obu stawów biodrowych i koślawość kolan. Jest on bez wątpienia wielkim specjalistą o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który dba o pacjentów. Podczas pobytu w szpitalu zostałem objęty świetną i fachową opieką pooperacyjną, a każda wizyta u Pana Profesora jest zawsze bardzo miła i konkretna. Jestem bardzo wdzięczy Panu Profesorowi za to, że mogę chodzić oraz normalnie funkcjonować i ogromnie się cieszę, że te paręnaście lat temu na Niego trafiłem. Polecam wszystkim tak dobrego specjalistę i jeszcze raz dziękuję za wszystko.

 • R
  Lokalizacja: Specjalistyczny Zespół Medyczny Intermed

  Profesor jest lekarzem godnym polecenia. Mój 14 letni syn jest pod opieką Profesora w związku z chorobą Perthesa. W lutym Pan Profesor w Rzeszowie przeprowadził operację osteotomii kości udowej. Syn dzięki zabiegowi ma przywróconą normalną długość kończyny oraz zwiększony zakres ruchów w stawie biodrowym.
  Profesor to kompetentny rzeczowy, precyzyjny, spokojny, rozważny lekarz. Dodatkowo nie straszy, nie karmi frazesami. Jego głęboka wiedza i doświadczenie pozwalają mu opierać rozmowę z rodzicami i pacjentem na merytorycznych aspektach przypadku.
  Pochodzimy z Lubelszczyzny i próbowaliśmy leczyć syna w naszej okolicy , a także w Łodzi. Niestety mimo wizyt u „znakomitości” lekarskich to była porażka. Bardzo jesteśmy wdzięczni Profesorowi , że zajął się trudnym i zaawansowanym przypadkiem naszego syna. Szczerze polecamy tego specjalistę rodzicom dzieci z chorobą Perthesa. Syn także dołącza się do podziękowań dla Profesora.

 • Nasza córka miała bardzo poważną skoliozę, lecz dzięki profesjonalizmowi i staraniu Pana Profesora córka chodziła juz 3 dni po operacji, a teraz 3 miesiące po operacji nawet chodzi na basen i normalnie funkcjonuje. Zostaliśmy również pozytywnie zaskoczeni przez cały personel szpitala, który dbał o zdrowie córki i zawsze mogliśmy liczyć na pomoc. Z czystym sumieniem polecamy Profesora Snela.

 • Prawdziwy lekarz z powołania, znakomity ortopeda. Jest bardzo miłym człowiekiem, który posiada ogromną wiedzę w swoim zawodzie. Zajmuje się naszym synem od najmłodszych lat oraz podjął się przeprowadzenia dwóch poważnych operacji. Pierwszą w 2006, a ostatnią w lutym bieżącego roku. Będąc na oddziela nasz syn mógł liczyć na znakomitą opiekę oraz wsparcie ze strony profesora. Dzięki operacjom Nikodem ma szansę na lepsze życie. Dziękują i pozdrawiają rodzice Nikodema!

 • A

  Ortopeda jak ortopeda. Jeśli nie było urazu pomóc zazwyczaj nie potrafi. Duży plus, że zleca badania obrazowe i nie stawia diagnozy pochopnie. Minus, że nie odsyła do innych fachowców - np. fizjoterapeuty. A wręcz zniechęca mówiąc, że wszystko ok ... podczas gdy ok nie jest - bo pacjent się dobrze nie czuje :) To jest działanie szkodliwe dla pacjenta. Wydaje się, że lekarz ortopeda powinien wychwycić nieprawidłową postawę, nieprawidłowe ustawienie miednicy, i odesłać na terapię manualną/rehabilitację. Do fizjoterapeuty w końcu trafiłem i wszystko zaczęło się po kilku miesiącach naprawiać. Szkoda, że Pan Sławomir tego nie zaproponował kilka lat temu podczas wizyty, twierdząc, że wszystko ok ... a jak nie to artroskopia. Być może dzisiaj był bym już prosty, z prawidłowo ustawioną miednicą.

 • M

  Witam, właśnie jesteśmy świeżo po operacji syna. Pan Profesor wykonał biopsję kręgosłupa i stabilizację uszkodzonych kręgów. Wszystko przebiegło w pełni profesjonalnie. Wspaniała opieka pooperacyjna, szybka reakcja na jakiekolwiek wątpliwości z naszej strony. Jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy z całego serca. Rodzice Mateusza.

 • J

  Wspaniały człowiek, wybitny specjalista, lekarz z powołaniem.
  Z wdzięcznością będziemy myśleć o Panu Profesorze, który operował naszą córkę.
  Polecamy te wspaniałe ręce w leczeniu operacyjnym skoliozy.
  Wdzięczni rodzice Julity.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • 1980-1986 Studia na Akademii Medycznej w Lublinie. Dyplom z wyróżnieniem.
  1989 - I st. specjalizacji z ortopedii i i traumatologii narządu ruchu
  1995 - II st. specjalizacji z wyróżnieniem
  1994 - tytuł doktora nauk medycznych
  2000 - stopień doktora habilitowanego nauk medycznych
  od 2001 - stanowisko profesora nadzwyczajnego Uniwersytetu Rzeszowskiego
  15.04.2015 - postanowieniem Prezydenta RP tytuł profesora nauk medycznych

  Przebieg pracy zawodowej:
  1986-1989 asystent Katedry Anatomii Prawidłowej Człowieka AM w Lublinie, jednocześnie wolontariusz Kliniki Ortopedii PSK-4 w Lublinie
  1990-1999 Asystent, później adiunkt Kliniki Ortopedii Dziecięcej w Lublinie
  1991-1992 oraz 1997 - asystent Kliniki Ortopedii w Olgahospital w Stuttgarcie
  od 1999 - Ordynator Klinicznego Oddziału Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Choroby