Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet LaryngologicznyUsługa: Inny

  Do gabinetu doktora trafiłam ponieważ miałam problemy z zatokami.
  Lekarz nie wyleczył mnie, niestety. przepisał krople do nosa od których można się uzależnić. Pod koniec wizyty doktor powiedział mi, że mam dzownić jak coś będzie nie tak. I było, zadzwoniłam to zaczął krzyczeć, że "niech pani nie zawraca mi głowy, to nie powód by przyjść na konstultacje" mimo iż bardzo bolała mnie głowa od zatok i spływala wydzielina do gardła. I musiałam poszukać innego lekarza, który na szczęście mnie wyleczył .

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • N
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Laryngologiczny

  Dr Piotrowski to bardzo dobry specjalista. Chodzę z 4 letnią córką od jakiegoś czasu . Oczekiwałyśmy na zabieg usunięcia migdałka w Wejherowie na lipiec , Dr Piotrowski przyspieszył zabieg w swoim szpitalu o trzy miesiące i własnie tydzien temu go wykonał. Dokładny , spokojny , opanowany , dobrze dobiera leczenie . Polecam :)

 • Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę podczas poważnej choroby. Jestem pod wrażeniem fachowości, indywidualnego podejścia do pacjenta, komunikatywności, empatii doktora Piotrowskiego. Pozostanę pacjentką doktora i będę polecała wszystkim potrzebującym pomocy. Wyrazy szczerego uznania za wspaniałą pracę.

 • Pan doktor ratuje mi syna,który ciężko się leczy i nie toleruje większości doustnych antybiotyków.Nigdy nie odmówił pomocy nawet tego samego dnia między pacjentami doradził co robić w czasie infekcji,wspaniały człowiek i lekarz,polecam.Leczenie nieinwazyjne ale skuteczne.

 • T

  Dr.n.m.S.Piotrowski -Wspaniały człowiek,profesjonalista w swojej dziedzinie.Niesamowicie ciepły i przystępny lekarz-co jest rzadkością w tych czasach .Jestem po leczeniu operacyjnym ślinianki przyusznej,bardzo się bałam , zwłaszcza o nerw twarzowy-by nie został uszkodzony . Nic takiego się nie stało.Polecać doktora nie trzeba, ponieważ już od dawna ma świetne opinie nie tylko wśród pacjentów,ale także w gronie pracowników służby zdrowia.Doktorze KOCHAM PANA i dziękuję!!!

 • To przykre, że lekarz, ktory jak rzadko który, szanuje pacjenta, także ciało pacjenta i kieszeń pacjenta (zwłaszcza w aptece), nie znajduje tego szacunku u części pacjentów. Zrozumcie, ludzie, że doustne ćpanie antybiotyków przy problemach miejscowych to jak strzał do muchy z armaty. Nikt sie nie zastanawia nad skutkami w skali lat, wpływie na cały organizm, na upośledzenie układu immunologicznego, ale "działa". Miejscowy steryd jest o niebo lepszy, nawet jesli podawanie jest mniej wygodne. Metody takie jak płukanie gardła są nużące, ale skuteczne. Robione w aptece krople to nie "ziółka", sami farmaceuci mówią, że to świetne leki — zwróćcie uwagę, ze nie zawsze takie same (!).
  A jak komuś brakuje podczas wizyty słodzenia i pogaduszek, to niech sam spróbuje popracować 5 dni w tygodniu po 12-13 godzin na dobę + kilkaset telefonów.

 • Pomijając fakt lekarz miły czy nie miły bo ma leczyć. To podobnie jak wielu z was uważałam dr Piotrowskiego za dobrego lekarza laryngologa dla mojego 5 - letniego dziecka. Ba przez cały czas ok 2 lat chodzenia , dziecko przez rok nie miało kataru , został on wyeliminowany. Niestety nos sie przyzwyczaił i leki przestały działać. Pamiętajcie, że cudowne kropelki mają w swoim składzie steryd, który wchłaniany jest do krwi. Moje dziecko dzięki tym kropelką po pierwsze przytyło ok 2 kg po drugie tak sie uzależniło, że po roku kropelki nie wystarczały a po odstawieniu katar był 3 razy silniejszy. Teraz odpoczywamy od kropelek doktora, ale gdybym wiedziała, że po roku będe miała jeszcze gorzej niż na początku nie stosowałabym sterydów.
  Oczywiście każde dziecko i przypadek jest indywidualny jednak ja po 2 latach zmieniłam lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Polecam!!! Bardzo profesjonalny, konkretny lekarz,przy tym spokojny, życzliwy no i "zna się na rzeczy", dobry w tym, co robi, skutecznie leczy.

 • Bardzo rzeczowy, z rewelacyjnym podejściem do dziecka. Mówił co będzie robił, wyjaśniał każdy krok, Syn był spokojny i chętny do współpracy. Byliśmy dzisiaj na wizycie, dr Piotrowskiego znalazłam z poleceń na różnych forach i jestem bardzo zadowolona. Syn był u 2 innych laryngologów i byłam sceptycznie nastawiona do tej wizyty, okazało się że niepotrzebnie.

 • Świetny lekarz !! nigdy nie zawiódł. Leczy miejscowo, czyli stara się unikać zapisywania garści tabletek do połykania przy zwykłej infekcji np. gardła. Jego specyfiki i metody są bardzo skuteczne. Pozdrawiam Doktora.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

518

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

590

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.