lek.

Sławomir Mihułka

Neurolog

Umów wizytę 447 odwiedzin w ciągu 30 dni

Międzynarodowy certyfikat z interwencyjnych metod leczenia bólu-FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) nadany przez World Institute of Pain, 2013 Studia ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Pytania pacjentów (3)

 • Interpretacja TK kręgosłupa

  Skany w płaszczyznach równoległych do płytek granicznych na poziomach L1-S1. W przestrzeniach m-k L1-L4 cech profuzji krążków m-k nie uwidoczniono. Kanały korzeniowe symetryczne nieprzewężone. W przestrzeniach m-k L4-L5 rozluźnienie pierścienia włóknistego krążka. Kanały korzeniowe symetryczne nieprzewężone.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Sławomir Mihułka

  Wymaga Pan konsultacji lekarskiej z wynikiem badania tomografii.Nie można oceniac samego opisu badania.Pozdrawiam Sławomir Mihułka

 • Czy mogę wrócić do pracy po wypadku samochodowym?

  Witam, w wypadku samochodowym doznałam uszkodzeniu głowy: – złamanie kości sklepienia cząstki – szczelina złamania prawej kości czołowej – złamanie nosa. Po 3 tygodnia od wypadku okazało się, że mam uszkodzenie kręgosłupa szyjnego oraz zespół bolesnego barku. Miałam robione MR kręgosłupa szyjnego z wynikiem:… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Sławomir Mihułka

  Wymaga Pani stałej opieki u neurologa oraz kontrolnej konsultacji u neurochirurga.pozdrawiam Sławomir Mihułka

Zobacz wszystkie (3) odpowiedzi

Zadaj pytanie lekarzowi

Twoje pytanie (bez Twoich danych) zostanie opublikowane na profilu lekarza

Zadaj darmowe pytanie

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Międzynarodowy certyfikat z interwencyjnych metod leczenia bólu-FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) nadany przez World Institute of Pain, 2013
  Studia podyplomowe MEDYCYNA BÓLU,Uniwersytet Jagielloński-2013
  Specjalista neurolog- 2009 r
  Zjazdy, kursy i szkolenia z zakresu metod interwencyjnych leczenia bólu, z zastosowaniem ultrasonografii

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie, 2002

Znajomość języków

 • niemiecki
 • angielski
 • rosyjski

Certyfikaty

 • Sławomir Mihułka, neurolog w mieście Warszawa - Certyfikaty

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Choruję od 15 lat z powodu silnego bólu neuropatycznego wywołanego coccygodynią. Przez ten czas przeszłam wszystkie możliwe metody walki z bólem w tym kraju, łącznie z wszczepieniem stymulatora przeciwbólowego. Niestety wszystkie okazały się nieskuteczne, a coraz większe dawki środków przeciwbólowych przestały działać.
  Trafiłam do Pana Doktora pół roku temu i już jestem po zabiegu, który przywrócił mnie do życia. To nowatorska metoda neurostymulacji rdzenia kręgowego. Pan doktor jest niezwykłym człowiekiem! Zrobił wszystko żeby mi pomóc. To nie tylko jeden z NAJLEPSZYCH specjalistów w tym kraju, ale ktoś z niesamowitym zaangażowaniem i niespotykanym podejściem do pacjenta! Dzięki Panu Doktorowi odzyskałam życie...tak dosłownie...Dziękuję...Elżbieta M. z Poznania.

 • bardzo dobry

  Doktora Mihułke miałam przyjemność poznać jeszcze kiedy pracował w Instytucie Reumatologii. Bardzo serdeczny, pomocny, życzliwy i co bardzo ważne z ogromną wiedzą, kompetentny. Jeśli miałabym polecić to z ręką na sercu ! Pozdrawiam :)

 • bardzo dobry

  Przez ponad siedem lat cierpiałam z powodu bólu barku i okolicy podłopatkowej. W badaniach nic nie wychodziło złego i nikt nie miał pomysłu jak mi pomóc. Owszem próbowali różni lekarze, ja sama próbowałam akupunktury, akupresury, terapii manualnej, masaży, medycyny tybetańskiej, homeopatii i ... nic. W końcu na początku 2014 trafiłam do Doktora. Już na pierwszej wizycie dostałam blokadę, która ku mojemu zdziwieniu zadziałała, a na kolejnej poddałam się termolezjii. Ból ustępował stopniowo, a w końcu zapomniałam w ogóle, że mi kiedyś coś dolegało. Dzisiaj byłam na powtórzeniu zabiegu, ale w porównaniu do bólu pierwotnego ten, który powrócił jest nieznaczny. Cena zabiegu jest wysoka, ale po podsumowaniu wszystkich innych wypróbowanych przeze mnie metod i leków koszt wcale nie jest wielki. Polecam A sam Doktor to bardzo miły człowiek, poczułam się bardzo zaopiekowana! Dziękuję bardzo.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Sławomir Mihułka ( 22 grudnia 2014)

  Dziękuję za serdeczną opinię.Pozdrawiam. SM

 • bardzo dobry

  Doktor Mihułka był pierwszą osobą która przekonała mnie, że klasyczna operacja kręgosłupa nie będzie konieczna. Swego czasu znalazłem się w szpitalu z ostrym atakiem rwy kulszowej. Po tygodniowym pobycie wyszedłem, ale wcale nie czułem się lepiej. Bez leku przeciwbólowego nie mogłem egzystować. Chirurdzy przekonywali, że w moim przypadku niezbędna będzie operacja, a dyskopatia będzie się pogłębiać. Wtedy trafiłem do dr Mihułka, który specjalizuje się w alternatywnych, mało inwazyjnych, zabiegach na kręgosłupie. Pomogło od razu. Mogłem skupić się na rehabilitacji i wyszedłem na prostą. Muszę po prostu się pilnować, codziennie dobrze rozciągać, aby nie było nawrotów, ale dzięki doktorowi uniknąłem operacji, po której i tak nikt nie chciał zagwarantować, że ból przestanie promieniować do nogi. Pozdrawiam i polecam!

 • bardzo dobry

  Od dłuższego czasu miałam silne bóle w odcinku szyjnym, które powodowały dodatkowo bóle głowy, przez co ciągle budziłam się w nocy. Trafilam do doktora Mihułka z polecenia i dziś bardzo się cieszę z tego powodu, choć bałam się zabiegu. Pan Doktor wszystko jasno wytłumaczył i otoczył czułą opieką. Okazało się, że zabieg trwał kilkanaście minut i polegał na kilku wkłuciach w kark przy znieczuleniu miejscowym (termolezja). Po odpoczynku po zabiegu poczułam ogromną różnicę, bo mogłam obracać głową, ale prawdziwa ulga przyszła 2 dni później, kiedy mięśnie szyi zupełnie się rozluźniły. Dodatkowy plus to najniższa cena za zabieg na rynku warszawskim. Szczerze polecam doktora. Dziękuję bardzo.

 • bardzo dobry

  Doktor Mihułka leczył moją babcię z bólu kręgosłupa spowodowanej przepukliną kręgosłupa. Wszyscy lekarze którzy wcześniej diagnozowali moją babcię twierdzili że może jej pomóc tylko operacja ale ze względu na podeszły wiek i tak nie chcieli jej zrobić.
  Doktor Mihułka zastosował mało inwazyjne ale skuteczne podejście polegające na wstrzykiwaniu leków bezpośrednio do kręgosłupa. Zabieg przyniósł oczekiwaną ulgę.
  Babcia i wszystkie pacjentki, które leżały z nią w pokoju w Instytucie Reumatologii bardzo chwaliły Dr. Mihułke.

 • bardzo dobry

  Doktor Mihułka to pierwszy lekarz, który wyleczył mnie z bólu kręgosłupa. Ból był nieznośny i pojawiał się prawie codziennie. Byłam kompletnie załamana i nie wierzyłam już, że ktoś mi pomoże, mimo, że leczyłam się u wielu specjalistów i to w renomowanych klinikach. Dzięki Panu Doktorowi wreszcie wstaję z radością i mogę bez problemu nosić mojego rocznego synka. Dziękuję!