lek.

Sławomir Mihułka

Neurolog

Międzynarodowy certyfikat z interwencyjnych metod leczenia bólu-FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) nadany przez World Institute of Pain, 2013 Studia ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Skany w płaszczyznach równoległych do płytek granicznych na poziomach L1-S1. W przestrzeniach m-k L1-L4 cech profuzji krążków m-k nie uwidoczniono. Kanały korzeniowe symetryczne nieprzewężone. W przestrzeniach m-k L4-L5 rozluźnienie pierścienia włóknistego krążka. Kanały korzeniowe symetryczne nieprzewężone.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Sławomir Mihułka

  Wymaga Pan konsultacji lekarskiej z wynikiem badania tomografii.Nie można oceniac samego opisu badania.Pozdrawiam Sławomir Mihułka

 • Witam, w wypadku samochodowym doznałam uszkodzeniu głowy: – złamanie kości sklepienia cząstki – szczelina złamania prawej kości czołowej – złamanie nosa. Po 3 tygodnia od wypadku okazało się, że mam uszkodzenie kręgosłupa szyjnego oraz zespół bolesnego barku. Miałam robione MR kręgosłupa szyjnego z wynikiem:… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Sławomir Mihułka

  Wymaga Pani stałej opieki u neurologa oraz kontrolnej konsultacji u neurochirurga.pozdrawiam Sławomir Mihułka

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Międzynarodowy certyfikat z interwencyjnych metod leczenia bólu-FIPP (Fellow of Interventional Pain Practice) nadany przez World Institute of Pain, 2013
  Studia podyplomowe MEDYCYNA BÓLU,Uniwersytet Jagielloński-2013
  Specjalista neurolog- 2009 r
  Zjazdy, kursy i szkolenia z zakresu metod interwencyjnych leczenia bólu, z zastosowaniem ultrasonografii

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie, 2002

Znajomość języków

 • niemiecki
 • angielski
 • rosyjski

Certyfikaty

 • Sławomir Mihułka, neurolog w mieście Warszawa - Certyfikaty

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor Mihułka to świetny specjalista. Przeprowadza rzetelny wywiad z pacjentem, wykonuje odpowiednie testy i przede wszystkim nie namawia na kosztowne leczenie, jeśli sa inne metody, ktore mogą pomóc.

  lek. Sławomir Mihułka2017-05-13

  Dziekuję za opinię Pani Agnieszko. Pozdrawiam I życzę szybkiego powrotu do sportu:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny, wnikliwy, uważny. Dr Mihułka to lekarz dialogujący z pacejentem i słuchający, nie monologujący, co nestety często się w Pl.zdarza. Odpowiedział na wszystkie zadawane przez pacjenta pytania. Rzetelnie go zbadał (poza tym, że obejrzał i wyjaśnił obraz badania MRI).

  lek. Sławomir Mihułka2017-04-23

  Dziękuję za merytoryczna opinię o mojej pracy dla innych osób,Pozdrawiam Sławomir Mihułka

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny, zaangażowany, jasno tłumaczący moje kłopoty,propozycja rozwiązania moich problemów rzeczowa i precyzyjna. Cieszę się,że trafiłem na tego lekarza i wiem, że następnym razem tylko do niego się wybiorę a moim znajomym z czystym sumienie będę go polecał. Szkoda,że tak mało spotyka się takich "ludzkich" lekarzy.Dwa dni temu miałem zabieg. Czuję się jak nowo narodzony. Bóle które towarzyszył mi od 40 lat ustąpiły. Jestem w szoku. Szkoda, że żaden inny lekarz do którego zwracałem się o pomoc a nie mógł mi pomóc, nie powiedział mi o takiej metodzie jego usunięcia.. Widziałem też pacjenta, który przyszedł z niewładną ręką i ograniczoną ruchomością głowy a po zabiegu wszystko wróciło do normy.. Bardzo dziękujemy.

 • E

  Choruję od 15 lat z powodu silnego bólu neuropatycznego wywołanego coccygodynią. Przez ten czas przeszłam wszystkie możliwe metody walki z bólem w tym kraju, łącznie z wszczepieniem stymulatora przeciwbólowego. Niestety wszystkie okazały się nieskuteczne, a coraz większe dawki środków przeciwbólowych przestały działać.
  Trafiłam do Pana Doktora pół roku temu i już jestem po zabiegu, który przywrócił mnie do życia. To nowatorska metoda neurostymulacji rdzenia kręgowego. Pan doktor jest niezwykłym człowiekiem! Zrobił wszystko żeby mi pomóc. To nie tylko jeden z NAJLEPSZYCH specjalistów w tym kraju, ale ktoś z niesamowitym zaangażowaniem i niespotykanym podejściem do pacjenta! Dzięki Panu Doktorowi odzyskałam życie...tak dosłownie...Dziękuję...Elżbieta M. z Poznania.

 • A

  Doktora Mihułke miałam przyjemność poznać jeszcze kiedy pracował w Instytucie Reumatologii. Bardzo serdeczny, pomocny, życzliwy i co bardzo ważne z ogromną wiedzą, kompetentny. Jeśli miałabym polecić to z ręką na sercu ! Pozdrawiam :)

 • Przez ponad siedem lat cierpiałam z powodu bólu barku i okolicy podłopatkowej. W badaniach nic nie wychodziło złego i nikt nie miał pomysłu jak mi pomóc. Owszem próbowali różni lekarze, ja sama próbowałam akupunktury, akupresury, terapii manualnej, masaży, medycyny tybetańskiej, homeopatii i ... nic. W końcu na początku 2014 trafiłam do Doktora. Już na pierwszej wizycie dostałam blokadę, która ku mojemu zdziwieniu zadziałała, a na kolejnej poddałam się termolezjii. Ból ustępował stopniowo, a w końcu zapomniałam w ogóle, że mi kiedyś coś dolegało. Dzisiaj byłam na powtórzeniu zabiegu, ale w porównaniu do bólu pierwotnego ten, który powrócił jest nieznaczny. Cena zabiegu jest wysoka, ale po podsumowaniu wszystkich innych wypróbowanych przeze mnie metod i leków koszt wcale nie jest wielki. Polecam A sam Doktor to bardzo miły człowiek, poczułam się bardzo zaopiekowana! Dziękuję bardzo.

  lek. Sławomir Mihułka2014-12-22

  Dziękuję za serdeczną opinię.Pozdrawiam. SM

 • Doktor Mihułka był pierwszą osobą która przekonała mnie, że klasyczna operacja kręgosłupa nie będzie konieczna. Swego czasu znalazłem się w szpitalu z ostrym atakiem rwy kulszowej. Po tygodniowym pobycie wyszedłem, ale wcale nie czułem się lepiej. Bez leku przeciwbólowego nie mogłem egzystować. Chirurdzy przekonywali, że w moim przypadku niezbędna będzie operacja, a dyskopatia będzie się pogłębiać. Wtedy trafiłem do dr Mihułka, który specjalizuje się w alternatywnych, mało inwazyjnych, zabiegach na kręgosłupie. Pomogło od razu. Mogłem skupić się na rehabilitacji i wyszedłem na prostą. Muszę po prostu się pilnować, codziennie dobrze rozciągać, aby nie było nawrotów, ale dzięki doktorowi uniknąłem operacji, po której i tak nikt nie chciał zagwarantować, że ból przestanie promieniować do nogi. Pozdrawiam i polecam!

 • Od dłuższego czasu miałam silne bóle w odcinku szyjnym, które powodowały dodatkowo bóle głowy, przez co ciągle budziłam się w nocy. Trafilam do doktora Mihułka z polecenia i dziś bardzo się cieszę z tego powodu, choć bałam się zabiegu. Pan Doktor wszystko jasno wytłumaczył i otoczył czułą opieką. Okazało się, że zabieg trwał kilkanaście minut i polegał na kilku wkłuciach w kark przy znieczuleniu miejscowym (termolezja). Po odpoczynku po zabiegu poczułam ogromną różnicę, bo mogłam obracać głową, ale prawdziwa ulga przyszła 2 dni później, kiedy mięśnie szyi zupełnie się rozluźniły. Dodatkowy plus to najniższa cena za zabieg na rynku warszawskim. Szczerze polecam doktora. Dziękuję bardzo.

 • Doktor Mihułka leczył moją babcię z bólu kręgosłupa spowodowanej przepukliną kręgosłupa. Wszyscy lekarze którzy wcześniej diagnozowali moją babcię twierdzili że może jej pomóc tylko operacja ale ze względu na podeszły wiek i tak nie chcieli jej zrobić.
  Doktor Mihułka zastosował mało inwazyjne ale skuteczne podejście polegające na wstrzykiwaniu leków bezpośrednio do kręgosłupa. Zabieg przyniósł oczekiwaną ulgę.
  Babcia i wszystkie pacjentki, które leżały z nią w pokoju w Instytucie Reumatologii bardzo chwaliły Dr. Mihułke.

 • Doktor Mihułka to pierwszy lekarz, który wyleczył mnie z bólu kręgosłupa. Ból był nieznośny i pojawiał się prawie codziennie. Byłam kompletnie załamana i nie wierzyłam już, że ktoś mi pomoże, mimo, że leczyłam się u wielu specjalistów i to w renomowanych klinikach. Dzięki Panu Doktorowi wreszcie wstaję z radością i mogę bez problemu nosić mojego rocznego synka. Dziękuję!