Sławomir Łukasik

Laryngolog

32 opinie +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 720 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Sławomir Łukasik to jeden z 51 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Rzeszów na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Sławomir Łukasik przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

 • Gabinet lekarski

  Dąbrowskiego 4
  35-084 Rzeszów, podkarpackie

  1255
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dzisiaj byłam u Pana doktora Łukasika. Kierowałam się opiniami internautów ponieważ nikt z moich znajomych nie miał problemów laryngologicznych i nie był w stanie polecić mi dobrego lekarza.Jestem z tej wizyty niesamowicie zadowolona. Nie zlekceważył moich objawów, które "olali" krośnieńscy lekarze. Wypisał skierowanie do szpitala aby zrobić konkretne badania. Co będzie to będzie, ale wiem,że trafiając w TAKIE RĘCE człowiek mimo wszystko czuje się bezpiecznie. DZĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!!! Taki lekarz trafia się jeden na....chyba na kilkuset.

 • bardzo dobry

  Właśnie wróciłam z 5 letnią córką z izby przyjęć (włożyła koralik do nosa) - wiem banalny przypadek ! Pan doktor po operacji mimo zmęczenia od razu Nas przyjął i błyskawicznie rozwiązał problem - naprawdę miły i ze świetnym podejściem lekarz do dziecka i przerażonej matki ...

 • bardzo dobry

  Wczoraj Pan doktor usunal mi nowotwor, a na drugi dzien zostalam wypisana do domu. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Lekarz z prawdziwym powołaniem. W życiu nie spotkałam bardziej sympatycznego lekarza, a do tego świetnego fachowca. Naprawde polecam!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, a przy tym ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Byłem z dzieckiem 5 letnim w szpitalu na usunięciu migdałka + nacięcie błonek usznych (w związku z zebranym płynem w uszach). Po roku chodzenia z dzieckiem po laryngologach trafilem w końcu do niego. Całe szczęście- wysłał nas na zabieg ( w Szpitalu na Szopena). Muszę stwierdzić że facet na miejscu- specjalista, a do tego tzw. równy gość.... Można się przy nim czuć spokojnie i bezpiecznie.... To ważne jeśli ktoś ma dziecko będzie wiedział o co mi chodzi.. Polecam tego doktora -szczerze! Gdybym mial jeszcze raz wybierać nigdy nie próbowałbym u innego!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, a przy tym ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Byłem z dzieckiem 5 letnim w szpitalu na usunięciu migdałka + nacięcie błonek usznych (w związku z zebranym płynem w uszach). Po roku chodzenia z dzieckiem po laryngologach trafilem w końcu do niego. Całe szczęście- wysłał nas na zabieg ( w Szpitalu na Szopena). Muszę stwierdzić że facet na miejscu- specjalista, a do tego tzw. róny gość.... Można się przy nim czuć spokojnie i bezpiecznie.... To ważne jeśli ktoś ma dziecko będzie wiedział o co mi chodzi.. Polecam tego doktora -szczerze! Gdybym mial jeszcze raz wybierać nigdy nie próbowałbym i innego!

 • neutralny

  Byłam dzisiaj w szpitalu przyjął mnie Pan doktor, bardzo miły, wyrozumiały, super lekarz

 • bardzo dobry

  Najleprzy lekarz jakiego spotkałam,ogromna wiedza ,wie co robi.Przeprowadzał operację usunięcia polipów nosa i zatok zrobił to bardzo profesjonalnie.Dziękuję mu za to i życzę mu dużo zdrowia i siły aby mógł służyć też innym chorym .Wspaniały człowiek na właściwym miejscu.Panie doktorze serdecznie dziękuję.Emilia z Dębicy

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam,podejście i troska o pacjenta rzadko spotykana nie wspominając ,że w swoim fachu prezentuje pełen profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, nie robi niczego poza to, co konieczne, a przy tym całościowo i rzetelnie przygląda się przypadkowi. Miałam usuwane przez niego dwa migdałki- jestem zadowolona z diagnostyki, z operacji i opieki pooperacyjnej. Miły, uprzejmy, ale też lubi zażartować i przyjaźnie traktować pacjentów- bez chłodu i wyniosłości. Lekarz z powołania.

 • neutralny

  W jakim miescie na Podkarpaciu przyjmuje ten Pan Doktor? Moj email: dgosiak3@wp.pl Dziekuje!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Ewa Dryniak

laryngolog,  laryngolog dziecięcy

Umów się