Sławomir Łukasik

Laryngolog

34 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: torbiel na szyi

  Właśnie wracam z wizyty u Pana Doktora. Bardzo miły i sympatyczny. Rozwiał wszelkie moje wątpliwości i bardzo mi pomógł.
  Polecam! MR

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  34 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: nieżyt nosa, zatoki

   Jeżeli chcecie wyrzucić 150 zł w błoto serdecznie zapraszam do doktora Sławomira Łukasika. Wizyta trwa 4 min, nie żadnego sprzętu. Po wymienieniu objawów ból zatok, katar, wydzielina w gardle powiedział że mam iść do alergologa.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: torbiel na szyi

   Właśnie wracam z wizyty u Pana Doktora. Bardzo miły i sympatyczny. Rozwiał wszelkie moje wątpliwości i bardzo mi pomógł.
   Polecam! MR

  • Trafiłam do Pana doktora z objawami przewlekłego nieżytu nosa. Spodziewałam się pomocy, a usłyszałam że on nic nie widzi i skoro słabo czuję węch i smak...to powinnam sobie zrobić rezonans głowy.Łaskawie przepisał mi sterydy doustne. Powiedział, że to są najmocniejsze leki i dał do zrozumienia, że jak one nie pomogą to żaden laryngolog już nic nie zdziała. Proszę sobie wyobrazić, jak się czułam gdy te leki nie pomagały. Dodam, że za tą cudowną wizytę zapłaciłam 150 zł. Dlatego szczerze odradzam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Wszystkim gorąco polecam Pana doktora Łukasika, który pomógł mi rozwiązać mój problem.Lekarz z powołania zawsze uprzejmy, uśmiechnięty oraz chcący pomóc pacjentowi.Jak dla mnie najlepszy laryngolog.

  • Czekałem prawie miesiąc na prywatną wizytę, kiedy zostałem wywołany do "gabinetu" doznałem szoku.
   "Gabinet" wielkości magazynku na miotły, narzędzia do zaglądnięcia do ucha jakby z przed II Wojny Światowej.
   Diagnoza na zatkane ucho - przyzwyczaić się, plus ulotka/instruktaż ćwiczeń na zawroty głowy.
   Szkoda czasu i pieniędzy - 150zł za taką poradę? Odradzam!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Wizyta trwała 4 minuty. Lekarz nie posiada komputera, w związku z czym nie możliwe było oglądnięcie TK zatok z płyty CD. Stwierdził, że stan nosa jest ciężki, śluzówka jest obrzęknięta i trzeba to wszystko zaleczyć. Nie wiem tylko w jaki sposób, ponieważ lekarz nie zapisał mi żadnych leków. Pod koniec wizyty powiedziałem, że skoro w nosie jest zielona wydzielina, to może świadczyć to o zakażeniu bakteryjnym, więc może jakiś antybiotyk by się przydał. Lekarz stwierdził, że jest to bardzo dobry pomysł, po czym zapisał mi dwa specyfiki. Naprawdę odradzam, szkoda czasu i pieniędzy.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Bylam u pana doktora na operacji prostowania przegrody nosowej i drenazu ucha przez zapalenie ucha srodkowego :) wszystko przebieglo szybko bez zadnych powiklan, po operacji nic nie bolalo, w koncu zaczelam dobrze slyszec i oddychac pelnymi plucami :) pelen profesjonalizm, najlepszy laryngolog

  • Super lekarz.
   Wie co robi. Potrafi podejmować decyzje.
   Dokładnie bada. Potrafi zrozumiale wyjaśnić w czym tkwi problem.
   Jeden zabieg i ponad roczny problem zniknął w dwa tygodnie.
   Nie szuka problemów w nieswojej specjalności.
   Rozwiąże to co może i powie z czym udać się gdzie indziej.
   Nie nagania pacjentów znajomym.

  • polecam , miałem operacje na przetokę . Lekarz konkretny , pełen profesjonalizm, bardzo dobry fachowiec :)

  • Wspaniały i kompetentny lekarz, przemiły, uśmiechnięty. Z gabinetu wyszłam jak na skrzydłach, po pierwsze dlatego że pan doktor jest bardzo profesjonalny, od razu zdiagnozował i zlecił zabieg (podczas gdy straciłam kilka lat na wizyty u innych laryngologów którzy bezradnie rozkładali ręce) a po drugie dlatego że badanie przebiegło w żartobliwym choć nadal profesjonalnym tonie. Równie sprawnie zdiagnozował dolegliwość mojego chłopaka, któremu poleciłam wizytę u dr. Łukasika. Warto czekać na wizytę! Gorąco polecam!

  Jesteś tym lekarzem?

  857

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  720

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.