Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Gastrolog
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Sławomir Kielek
lek.

Sławomir Kielek

Gastrolog, Internista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten gastrolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Sławomir Kielek to jeden z 4 lekarzy o specjalizacji gastrolog w miejscowości Konin na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Sławomir Kielek przyjmuje w 4 gabinetach

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 140 osób

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

11 opinii

 • Jestem po badaniu kolonoskopowym, które doktor Kielek wykonywał. Jestem zadowolony ze współpracy z doktorem. Lekarz dokładnie mi wyjaśnił, jak wygląda badanie, jak mam się w jego trakcie zachowywać. Samo badanie, choć nieprzyjemne, zostało wykonane delikatnie, co również uważam za duży plus.

 • ODRADZAM!!! Ten PAN z arogancją i bez szacunku odnosił się do mojej mamy, która czekała na laparoskopowe usunięcie kamieni z woreczka żółciowego. Następnie podczas wykonywania laparoskopii (która była wykonywana po chamsku! zero delikatności!) tak przepchnął kamień, że uszkodził on trzustkę co za tym idzie doszło do krwotoczno-marwiczego zapalenia trzustki!! Udając, że nic się nie stało, od razu po zabiegu odesłał mamę do innego szpitala. Moja mama przeżyła tylko dzięki operacji ratującej jej życie, gdy jej brzuch miał rozmiary 2krotnej jej normalnej objętości! Minęły 4 lata a ona nadal boryka się z dolegliwościami brzucha. Pan Kielek oczywiście nie czuje się winny, uważa że odpowiednio traktował moją mamę..... Po tym wydarzeniu nagle poczuł się zmęczony i wyjechał na "zasłużony" urlop! Zdecydowanie nie zasługuje ON na miano doktora!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • lekarz który kompetencją zdobywa zaufanie, przyjemny i kulturalny. Slyszalam o nim same dore rzeczy, co sie potwierdziło podczas wizyt prywtanych. Dzieki niemu jestem teraz zdrowa, leczenie dobierał ostrożnie i podcza swiozyt kontrolnych wypytywał o wszystkie istotne rzeczy. można mu zaufać

 • Lekarz stwierdził zapalenie żołądka. Wizyta bardzo miła, szybka i rzeczowa. Trafnie postawiona diagnoza. Polecam.

 • Nikt nie potrafił mi pomóc, od znajomej otrzymałem namiary do dr. Kielka. Zrobił niezbędne badania, przedtem oczywiście wysłuchał mojego opisu choroby, przepisał dwa rodzaje tabletek i ... od 4 lat nie pamiętam o dawnej chorobie.

 • lecz esie u doktora Kieleka z powodu zapalenia jelit - jest moim drugim lekarzem, ale pierwszym, który mi naprawdę pomógł. Szybko dostałęm się na wizytę, po wielu pytaniach i badaniu doktor stwierdził właśnie stan zapalny jelit. Teraz jestem w trakcie leczenia, pomoc otrzymałem natychmiast. polecam, szczególnie w nagłych przypadkach.

 • według mnie doktor Kielek to dobry specjalista, nie bagatelizuje objawów i ma sporą wiedzę popartą doświadczeniem. Jest moim internistą od ponad roku i nigdy nie miałam negatywnych doświadczeń jesli chodzi o opieke medyczną doktora.

 • bardzo cenie doktora miałam z nim kontakt od jakihs 10 lat troche sporadycznie ale pokierował mna chyba dobrze, przekiekierował do Warszawy gdzie jeżdże od dwóch lat.Chociaż nie wiem dlaczego bo tu wykonuje te zabiegi sam.Teraz mam częczstszy kontakt i jestem zadowolona a muszę powiedziedziec że do kliniki której jeżdże doktor Kielek jest znany i ceniony.

 • u doktora jestes piec minut nawet cie nie wysłucha nie obejrzy dokumetów dobrze mówił ze cie to juz boli a on i tak wali leków pełno nie obada cie nic 100zl za 5minut przesada troche gdzina dla pacjenta malo wywalac takich lekarzy tylko do pieniedzy a ludzmi sie nie przejmuje doktor piretras wysłucha dobrze

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Polecam. Rzeczowy lekarz. W czasie jednej wizyty zrobił mi niezbedne badania (usg,gastroskopia). Gastroskopia, której się badzo bałam poszła gładko i chyba szybko. Dostałam trzy leki, dolegliwości ustąpiły. W moim przypadku diagnoza i leczenie chyba były trafne. Jedna uwaga, jeżeli ktoś chce dłużej się poużalać może być zawiedziony. Presja dużej ilości pacjentów czekających na korytarzu chyba powoduje, że doktor się trochę śpieszy.