Adresy i cenniki usług

 • Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Komisji Edukacji Narodowej 93, Ursynów
  02-777 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

  Sposoby płatności
  LUX MED
 • Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Chmielna 85/87, Wola
  Warszawa, mazowieckie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

  Według mnie jest w miarę ok. Może nie jest zbyt wylewny i nie zbadał dziecka całościowo, a jedynie obszary, na ktore zwróciłam uwagę (punktowa wysypka). Za to dokładnie opisał, jak mam postępować, odpowiadał na dodatkowe pytania, wyznaczył nam kontrolę za dwa dni, bo zależało mu żeby zobaczyć synka. Poza tym przyjął nas mimo mojego spóźnienia, a byliśmy ostatnimi pacjentami tego dnia, więc równie dobrze mógł pójść do domu. Podsumowując: minus za mało kompleksowe podejście, poza tym ok, widać, że zna się na rzeczy, leczenie pomaga.

 • M

  Nie zdiagnozował u dziecka zapalenia ucha, przepisał tylko kropelki z antybiotykiem do nosa. Na szczęście tego samego dnia mieliśmy wizytę u laryngologa, który po przepłukaniu uszu zalecił antybiotyk przez 7-10 dni. A wg pana doktora dziecku nic nie było, kazał wychodzić na dwór!!! z rocznym dzieckiem chorym na zapalenie ucha

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • D

  Jestem bardzo zadowolona z wczorajszej wizyty. Widząc złe opinie jechałam do niego z ogromną obawą. Okazało się, że niepotrzebnie. Fachowy, konkretny. Wymagał konkretnych informacji o stanie zdrowia i sam takie przekazał mnie. Kilka razy spytał, czy wiem jak mam postępować wg jego zaleceń i kazał przyjść obligatoryjnie do niego na kontrolę. W stosunku do córeczki był miły. Moja dwulatka nie chciała się rozebrać, więc zaczął ją rozweselac i opowiadać jakieś śmieszne historie i jakoś poszło:) Polecam z czystym sumieniem.

 • M

  Moim zdaniem Pan doktor nie powinien pracować z dziećmi.
  Mojemu synkowi, lat 2,5, przepisał antybiotyk na 7 dni zupełnie niepotrzebnie, bo po konsultacji z drugim już zaufanym lekarzem okazało się, że mam "zwykłą" infekcję gardła, która nie wymaga antybiotykoterapii. Poza tym zalecił usg serca dziecka, tak na wszelki wypadek. Dodatkowo bardzo silną maść sterdydową na 7 dni na rzekomą infekcję napletka. Z ulotki wynikało, że tej maści nie można stosować na narządy płciowy i u dzieci nie można jej stosować dłużej niż 5 dni. Masakra. Polecam omijać gabinet Pana doktora.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo dobre podejście do dzieci. Mój synek 14-miesięczny normalnie niechętnie daje się zbadać. Pan doktor porozmawiał z nim i obszedł się w taki sposób, że mały nawet nie zapłakał. Dokładnie go przebadał. Co prawda lekarz ten ma dosyć nietypowe podejście, co może w pierwszej chwili zdziwić rodziców, ale myślę, że warto mu zaufać.

 • Nie pamiętam, czy wcześniej korzystałem z usług tego lekarza ale po dzisiejszej wizycie nie polecam go nikomu. Nieprzyjemny był od samego wejścia do gabinetu, po kilku niemiłych uwagach i odpowiedziach musiałem zwrócić mu uwagę. Co do fachowości nie jestem w stanie zbyt wiele powiedzieć, wykonał wydaje się podstawowe czynności należące badania pacjenta, nie stwierdził nic poważnego. Z drugiej strony do lekarza idzie się by postawił diagnozę i poinformował o stanie zdrowia, w tym przypadku musiałem prosić o podanie informacji. Podsumowując, odradzam korzystanie z usług tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • J

  Witam ,
  po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona.
  Najbardziej zadowolona jest Moja Córka , która została zbadana w bardzo miły i uprzejmy sposób ,
  ba nawet się uśmiechała do Pana Doktora ;-)
  Mamy umówioną następną wizytę kontrolną , myślę że również będzie przebiegała bardzo przyjażnie.
  Lekarz w sprytny sposób zbadał Córkę (Moje Dziecię nie przepada za badaniami , lekarzami , lekami itp.)
  Przepisał odpowiednie leki w tym antybiotyk.
  Zalecił wizytę kontrolną za 4 dni.
  Nic dodać nic ująć jest w porządku;-)
  Jak by nie było Lekarz też człowiek - jak każdy z Nas miewa lepsze i gorsze dni.
  JSP&KAP

 • Moim zdaniem ten pan nie bardzo nadaje się na pediatrę. Niecierpliwy, nie wzbudza zaufania dziecka a co gorsza rodziców. Nieuprzejmy. Miałam tę nieprzyjemność być u niego raz i już więcej do niego nie pójdę. Poza tym na dzień dobry zalecił dziecku antybiotyk, który później okazał się niepotrzebny. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Cierpliwy i dokładny. W naszym przypadku słusznie pokierował do specjalisty.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

93

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

390

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.