Adresy (2)

Kolejowa 31, Nowy Targ
ALLMEDICA (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ortopedyczna


Kolejowa 31, Nowy Targ

ALLMEDICA

Pozostałe usługi

Zwykła wizyta


Kolejowa 31, Nowy Targ

ALLMEDICA

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem

Fantastyczny lekarz! Wspaniały człowiek! Trafnie zdiagnozował i pokierował leczeniem syna. Bardzo Duża wiedza, fachowość i zaanagażowanie. Ogromna empatia, rozumie obawy rodziców. Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Pan Doktor nawet po operacji interesuje się stanem syna. Oby jak najwiecej takich wspaniałych lekarzy! Dziękujemy.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Od kilku miesięcy bezskutecznie próbowałam znaleźć specjalistę ,który prawidłowo zdiagnozuje moje dolegilwości i pomoże mi się z nimi uporać , na szczęście w porę trafiłam do gabinetu Pana doktora ! Lekarz zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie swoją osobą i spokojnym
usposobieniem. Przeprowadził rzetelny wywiad i badanie. Dokładnie i zrozumiale wytłumaczyl mi co się dzieje, a co najważniejsze dzięki trafionej diagnozie zaordynowane leczenie przyniosło świetny efekt juz po kilku dniach.Na wizycie kontrolnej dokładnie pamiętał co sprowadziło mnie do gabinetu.Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi. Jest to specjalista godny polecenia!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem konsultacja ortopedyczna

Bardzo dobry lekarz. Zgłosiłam się do niego ze skoliozą, okazał bardzo duże zainteresowanie moim schorzeniem i brał pod uwagę wszystkie za i przeciw (głównie moją aktywność sportową) w podjęciu decyzji o operacji. W między czasie, gdy wystąpiły u mnie inne problemy ortopedyczne, nie zignorował ich, tylko pomógł mi je wyleczyć, bardzo się angażował i interesował, żeby jak najlepiej i jak najszybciej mi pomóc. Serdecznie polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczny profesjonalista. Nieco nieśmiały ale zawsze spokojnie analizuje przypadek i precyzyjnie wyjaśnia co może być przyczyną oraz dalsze konsekwencje. Doskonałe rozpoznanie problemu ortopedycznego pozwoliło mi na pozbycie się problemu. Dodatkowo lekarz kontaktuje się po operacji z pacjentem indywidualnie z pytaniem czy wszystko gra, jak może jeszcze pomóc. Człowiek z powołaniem, mimo iż nie On sam mnie operował jestem wdzięczny za rozpoznanie. SZCZERZE POLECAM!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu