Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • od 100 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Po zakończeniu konsultacji przelew na konto.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Komunikator SKYPE, login live:slawek.**** Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

ul.Mottego 10, Grunwald, Poznań
Gabinet Psychoterapii Sławomir Chojan


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Przelew na konto
61 639..... Pokaż numer

Sosnowa 4, Konin
ZOZ Komunalne Centrum Medycyny KCMP

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
61 639..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt. Posiadam również europejski certyfikat European Certificate of Psychotherapy (ECP), a także European...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Fobie
 • Nerwica
 • Uzależnienie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Instytut Terapii Gestalt w Krakowie
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza Wydział Nauk Humanistycznych.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


od 100 zł

Konsultacje Online

Sesja trwa 50 minut.Sosnowa 4, Konin

100 zł

ZOZ Komunalne Centrum Medycyny KCMP


Konsultacja psychoterapeutyczna


ul.Mottego 10, Poznań

od 120 zł

Gabinet Psychoterapii Sławomir Chojan

Sesja trwa 50 minut.Sosnowa 4, Konin

ZOZ Komunalne Centrum Medycyny KCMP


Sosnowa 4, Konin

100 zł

ZOZ Komunalne Centrum Medycyny KCMP


Konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


Sosnowa 4, Konin

100 zł

ZOZ Komunalne Centrum Medycyny KCMP

Pozostałe usługi

Psychoterapia


Sosnowa 4, Konin

100 zł

ZOZ Komunalne Centrum Medycyny KCMP


Psychoterapia indywidualna


Sosnowa 4, Konin

100 zł

ZOZ Komunalne Centrum Medycyny KCMP

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje Online konsultacja online

Wizyta spełniła moje oczekiwania. Cieszę się, że zrobiłam pierwszy krok. Umówiłam się na kolejne wizyty.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sławomir Chojan konsultacja psychoterapeutyczna

Leczenie u Pana Sławka sprawiło że mogę po wielu latach depresji i lęków cieszyc się życiem, odzyskałam chęć życia, buduje poczucie własnej wartości, odbudowuje relacje z ważnymi osobami. Każda wizyta wnosi coś nowego, Pan Sławek wkłada bardzo dużo pracy w to by znaleźć przyczynę problemów, stara się zrozumieć pacjenta, wzbudza zaufanie, słucha co mam do powiedzenia, pozwala się wypłakać. Podczas wizyty nie ma sytuacji kiedy panuje niezręczna cisza, zawsze czuje się komfortowo i bezpiecznie. Bardzo polecam


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii Sławomir Chojan

Bardzo polecam tego psychoterapeutę. Już po pierwszej wizycie czułem się dużo lepiej. Pan Sławomir bardzo uważnie słucha pacjenta i angażuje się w czasie rozmowy. Nie pozostawia krępującej ciszy - kiedy nadziejemy się na blokadę, on przejmuje inicjatywę i próbuje pomóc nam w sformułowaniu myśli. Empatyczna, wesoła osoba, dzięki której pozbyłem się wielu z moich problemów.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: IN SPE Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Polecam serdecznie. Bardzo dobry specjalista. Rzeczowy i konkretny. Potrafi pomóc już przy pierwszej wizycie. Jestem bardzo zadowolony z tej wizyty.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: IN SPE Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

Przed przyjściem do Pana Sławka nie wiedziałam co we mnie się działo. Była mi potrzebna jednorazowa wizyta, ale po analizie naszej rozmowy następnego dnia poczułam spokój jakiego mi brakowało przez ostatnie 5 lat (od traumatycznego wydarzenia). Zostawiłam za sobą bardzo bolesny moment w swoim życiu. Nigdy nie zapomnę, ale w końcu ruszam dalej. Polecam


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii Sławomir Chojan Psychoterapia krótkoterminowa

Polecam takie spotkania w warunkach i atmosferze sprzyjającej otwarciu się, gdzie można popracować nad własnymi lękami i trudnymi przeżyciami. Kompetentnie i bezpiecznie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii Sławomir Chojan

Byłam bardzo zrozpaczona, rozgoryczona po prostu nie chciało mi się żyć. Po wizycie u Pan Sławomira poczułam się lepiej. Uważam, że ma podejście do pacjenta. Daje dobra konsultacje. Polecam wszystkim Pana doktora.


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: IN SPE Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej konsultacja psychologiczna

Spokojne podejście do pacjenta i przede wszystkim racjonalne podejście do problemów. Polecam każdemu takie konsultacje, każdemu, kto choć na chwile stracił jakikolwiek sens swojego dalszego działania w codziennej egzystencji.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii Sławomir Chojan

Do pana Sławka trafiłam w lutym tego roku i po przeszło półrocznej terapii mogę śmiało powiedzieć, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Pan Sławek jest przemiłą, pełną empatii osobą, profesjonalistą w każdym calu. Spotkania wspominam bardzo miło i pomimo poruszania na nich trudnych tematów, zawsze czułam się komfortowo i bezpiecznie. Pan Sławek poświęca całą uwagę pacjentowi, nie bagatelizuje problemów, nie ocenia, a techniki pracy które stosuje pozwalają świetnie zlokalizować źródło problemu i skupić na tym co najważniejsze. Dzięki temu po każdej wizycie doświadczałam poczucia sensu, satysfakcji, lekkości i spokoju. Dzięki spotkaniom z panem Sławkiem wykonałam ogromną pracę nad sobą, uporałam się ze swoją trudną przeszłością i dzięki temu doświadczam zupełnie nowej jakości życia, a efekty tej pracy wciąż procentują.
Dziękuję :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

68 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam serdecznie. Poszukuję terapeuty, tylko mam problem z wybraniem najlepszego dla mnie nurtu. Jestem osobą która szybko się z stresuje, a pewne wydarzenia dzieciństwa wpłynęły na mnie z przeszłości poczym zmagam się z depresja, nerwicą, załamaniem plus do tego mam problem z zaburzenia odżywiania (kompulksywne objadanie się)Co do przeszłości to ktoś nade mną w dzieciństwie znęcał się psychicznie co wpływa ciągle na dzisiejsze wydarzenia. Chciałabym znaleźć taki nurt który nakieruje mnie i pokaże, ze można żyć inaczej.Chciałabym we współpracy z terapeutą aby wytłumaczył mi pewne działania mechanizmów, aby rozmowa opierała się na dialogu i szukać przyczyzny dlaczego tak się dzieje, nad czym powinnam pracować no i może metody lub ćwiczenia.Czy terapia poznawczo behawioralna będzie dla mnie najbardziej odpowiednia?

  Dzień dobry, metoda Gestalt również powinna spełnić Pani oczekiwania. To, co ją wyróżnia od pozostałych to możliwość praktycznego doświadczania i wypracowania nowych, skuteczniejszych zachowań po przez eksperyment gestaltowski w relacji terapeutycznej. Proszę jednak pamiętać, że skuteczność uznanych nurtów terapeutycznych jest podobna, a równie ważne są Pani pozytywne odczucia w pierwszym kontakcie z psychoterapeutą. Zachęcam do kilku konsultacji przed ostateczną decyzją o terapii.

  mgr Sławomir Chojan

 • Witam,
  jestem kobietą i zastanawiam się nad pójściem na psychoterapię indywidualną, ponieważ chciałabym poprawić jakość moich relacji z otoczeniem oraz przepracować złe doświadczenia z dzieciństwa.
  Zastanawiam się, czy lepszy byłby dla mnie wybór psychoterapeuty mężczyzny czy kobiety.
  Niedawno wyczytałam, że jeżeli kobieta ma problem z relacjami z mężczyznami oraz nieobecnego, niedostępnego ojca to z terapeutą mężczyzną będzie jej łatwiej przepracować ten temat i analogicznie jeśli w relacjach z matką/ kobietami ma trudności to praca z terapeutką będzie lepszym wyborem.
  Problem tkwi w tym, że miałam problem i w relacjach z ojcem (nieobecny, niedostępny, na końcu odszedł od matki i odciął się od rodziny) oraz z matką (agresywna, wybuchowa, wyżywająca się na mnie). Tak samo mam problem np. nawiązać przyjaźnie z kobietami (spodziewam się z ich strony ataku i im nie ufam) jak i utrzymać związki z mężczyznami (również brak zaufania oraz ewakuacja z poważniejszych relacji).
  Czy i jaki wpływ może mieć wybór płci terapeuty. Chciałabym również zaznaczyć, że czuję, że bezpieczniej czułabym się przy terapeucie- mężczyźnie.

  Dzień dobry,
  jeśli bezpieczniej czułaby się Pani przy terapeucie mężczyźnie, to proszę pójść za tą potrzebą. Myślę jednak, że wraz z procesem terapeutycznym, budowaniem więzi terapeutycznej płeć terapeuty ma drugorzędne znaczenie.

  mgr Sławomir Chojan

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt. Posiadam również europejski certyfikat European Certificate of Psychotherapy (ECP), a także European...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Fobie
 • Nerwica
 • Uzależnienie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Instytut Terapii Gestalt w Krakowie
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza Wydział Nauk Humanistycznych.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień

Staże

 • Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera. Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
 • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu.
 • Roczny staż rozwoju osobistego w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania