lek.

Sławomir Archimowicz

verifiedCreated with Sketch.

Urolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
186 odwiedzin w ciągu 30 dni

Sławomir Archimowicz, specjalista urolog jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej (obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny) w Szczecinie.Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: diagnoza i zabieg tzw. stulejka

  Spokój,kultura i profesjonalizm. Pan doktor bardzo szybko przełamał we mnie bariere wstydu. (przecież chodzi o męskość)Termin zabiegu dostosowany do mojego czasu ! Jest to specjalista godny polecenia.

 • Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Otrzymałem szczegółowe informacje na temat schorzenia i przebiegu leczenia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKA

  Polecam, świetny specjalista.
  Niedość że zna swój zawód to potrafi podejść do klienta w ludzki sposób.

 • Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: Zabieg urologiczny

  Jestem bardzo zadowolony,od pierwszej wizyty do zabiegu kròtki czas oczekiwania,fachowosc ,super,polecam.Przyjechałem z Norwegi i jestem zaskoczony bardzo wysokimi standartami,opieką po zabiegu,czystośćią i obsługą.Dziękuję Panie Doktorze.

 • F

  Jestem obecnie po zabiegu wykonanym przez doktora Archimowicza. Jak na razie wszysko jest w porządku. Kazda wizyta kontrolna jest i wyczerpująca i rozwiewa wszyskie moje wątpliwości. Polecam, bardzo spokojny lekarz :-)

 • Leczę się obecnie u doktora Archimowicza i jestem bardzo zadowolony z trafnej diagnozy .Leczyło mnie wcześniej kilku lekarzy ale bezskutecznie.Lekarz Archimowicz okazał się moim zbawcą.Bardzo dziękuję -Płażalski

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Nie dosyc, ze przystojny to jeszcze z duza wiedza, porada konkretna, wyczerpujaca moje obawy, Jestem bardzo zadowolona i pelna optymizmu na wyzdrowienie

 • A

  Witam! Niewiele mogę powiedzieć dobrego (w sumie ani złego) o doktorze Archimowiczu, bo i san niewiele podczas wizyty powiedział. Wywiad lekarski polegał na pytaniu: czy pani sika w nocy? Nie było badań, nawet zleconych. Za to była recepta na medykamenty, które odradzono mi w aptece, jak się później okazało - słusznie.
  Może takie mówienie o sikaniu jest luźne i - przede wszystkim - ludzkie, ale mnie krępowało i nieco zniesmaczyło. A na pewno skutecznie zniechęciło do tego specjalisty. Jednak każdy pacjent ma inną wrażliwość i inne wymagania, więc wystawiam ocenę: neutralny.

 • E

  Pan doktor obecnie przyjmuje w Klinice VitroLive. Udaliśmy się tam z mężem na konsultację urologiczną wraz z USG. Może zacznę od tego, że Pan doktor dotarł spóźniony ponad pół godziny, wparował do gabinetu i zaczął nas przepytywać w jakiej sprawie przyszliśmy. Być może Pan doktor jest fachowcem w swojej dziedzinie, ale na niepłodności męskiej to się nie zna. Na początku musieliśmy wytłumaczyć Panu doktorowi co to jest teratozoospermia, bo niestety nie wiedział. Niestety, cały czas mylił pojęcia, Zamiast o złej morfologii plemników cały czas mówił o ich zaburzonej ruchliwości, która akurat w naszym przypadku jest ok. Lek, który mąż bierze na poprawę jakości nasienia - AndroVit, pan doktor stwierdził, że to lek na poprawę erekcji, a przecież z tym nie ma kłopotu. Musieliśmy się upomnieć o badanie USG za które mieliśmy zapłacone. I tu kolejny kłopot - Pan doktor nie potrafił włączyć urządzenia. Kilkukrotnie próbował, klikał, przyciskał, wyłączał, włączał aż mu się udało. Następne 10 min, to było uruchamianie komputera i trudności z wypełnieniem historii choroby. I tak, straciliśmy 1h 15 min, 150 zł i w sumie niczego nowego sie nie dowiedzieliśmy. A najbardziej poraziło mnie to, że Pan doktor ani po przyjściu do gabinetu z zewnątrz ani przed badanie nie umył rąk. Szkoda mi renomy Kliniki VitroLive, która naprawdę jest świetna, zatrudnia super specjalistów, ale niestety, z urologiem nie trafili. Pan doktor pewnie jest dobrym lekarzem urologiem, ale moim powinien się doszkolić z zakresu męsiej niepłodności i dopiero wtedy przyjmować w klinice leczenia niepłodności. Niestety, z gabinetu wyszliśmy "zagotowani", sfrustrowani niekompetencją lekarza z poczuciem straty czasu i pieniędzy.

 • Z

  zdziwiły mnie niektore opinie,ponieważ barzdo dokladnie mnie zbadał z badaniem przez odbyt wlącznie,przypisal mi lek na prostatę który bardzo mi pomógł,poszedlem do niego z polecenia innych pacjentów,bo slyszałem,że jest dobrym fachowcem

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Sławomir Archimowicz, specjalista urolog jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej (obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny) w Szczecinie.Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując przez wiele lat w Klinice Urologii PAM skąd został delegowany na Oddział Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego (obecnie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony ) gdzie uzyskał I-szy stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej. Następnie pracując w Klinice Urologii PAM rozpoczął specjalizację II-go stopnia, którą zakończył zdanym europejskim egzaminem w dziedzinie urologii i otrzymując tytuł specjalisty FEBU (Fellow of the European Board of Urology).W trakcie pracy w Klinice Urologii uczestniczył w wielu sympozjach, stażach i kursach krajowych jak i zagranicznych. Pogłębianie swojego doświadczenia zawodowego kontynuował wyjeżdżając na zaproszenie do Szwecji, gdzie pracował jako specjalista urolog przez 5 lat w szpitalu uniwersyteckim a następnie regionalnym. W trakcie pobytu w Skandynawii uczestniczył również w wielu sympozjach i stażach doskonalących diagnostykę oraz metody leczenia schorzeń urologicznych. Po zakończeniu kontraktu w Szwecji i powrocie do Szczecina został zatrudniony na Oddziale Urologii Ogólnej i Onkologicznej Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego, który to Oddział prowadzi diagnostykę i leczenie operacyjne w pełnym zakresie urologii.
  Zainteresowania zawodowe to operacje onkologiczne,laparoskopowe oraz zabiegi endoskopowe.
  Sławomir Archimowicz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego ( PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EUA).

Najbliższe terminy:

kolejne dni