dr

Sławomir Adamowicz

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

100 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
566 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem i zdobywam w trakcie wielu szkoleń z zakresu terapii powięziowej oraz terapii manualnej. W roku 2017 ukończyłem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
100 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz WrocławUsługa: bóle stawów wnuczki

  Miły, uśmiechnięty i kontaktowy lekarz. Była to nasza pierwsza wizyta. Mamy nadzieję na dalszą współpracę, po wykonaniu odpowiednich badań, które pomogą w ustaleniu konkretnej terapii.

 • Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz WrocławUsługa: usługi fizjoterapeutyczne

  Pan Sławek Adamowicz jest bardzo dobrym fizjoterapeutą, który już nie raz mi pomógł w sytuacji kryzysowej. Mam zwyrodnienia kręgosłupa i w związku z tym częste bóle. Ból znika po pierwszej wizycie u Pana Sławka. Jest on nie tylko profesjonalistą ale też miłym, uprzejmym i cierpliwym człowiekiem. Usuwa ból i odpowiada na każde pytanie pacjenta, pokazuje odpowiednie cwiczenia i daje praktyczne rady do zastosowania w życiu codziennym. W gabinecie są komfortowe warunki, m.in. relaksująca muzyka. Mimo że zabiegi manualne nie należą do przyjemności to czułam się tam dobrze i bezpiecznie. Pan Sławek wzbudza sympatię i zaufanie. Polecam gorąco Pana Sławka każdemu kto cierpi z powodu bólu kręgosłupa !!!
  Ewa Chorostkowska

 • Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz NysaUsługa: problemy z barkiem

  Lekarz bardzo konkretny, świetne podejście do pacjenta. Wszystko dobrze wytłumaczone, jestem bardzo dobrej myśli o uratowanie mojego barku i powrót do sportu. Polecam serdecznie.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz Wrocław

  Umiejetnosci i wiedze pana Slawka oceniam bardzo wysoko. Wie, jak i gdzie nacisnac aby uruchomic naturalne mechanizmy regeneracyjne ciala. Polecam w kazdym beznadziejnym przypadku.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz NysaUsługa: problemy zdrowotne

  Najlepszy dr fizjoterapii na świecie. Leczy wszystkie dolegliwości i szuka nowoczesnych rozwiązań. Serdecznie polecam????

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz WrocławUsługa: Dolegliwości bólowe kręgosłupa

  Świetny specjalista, przeprowadził ze mną dokładny wywiad, zapoznał się z dokumentacją medyczną. Wnikliwy, skupiony na pacjencie. Polecam!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz NysaUsługa: Ból kolana/biodra

  Profesjonalista z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Konkretnie tłumaczy na czym polega problem pacjenta. Byłem już kilka razy i napewno wrócę! Polecam !

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy z najlepszych! Miły uśmiechnięty lekarz z profesjonalnym indywidualnym podejściem do pacjenta, posiada ogromną wiedzę i z pasją wykonuje swój zawód, szybko skutecznie leczy ból pleców i stawia na nogi! Polecam z całego serca.

 • Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz WrocławUsługa: usługi fizjoterapeutyczne

  Konkretnie, sprawnie i przede wszystkim skutecznie! W pełni mogę polecić Pana Sławomira każdemu komu doskierwa ból.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz NysaUsługa: bóle krzyżowe

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Natychmiastowa ulga w bólu. Dziękuję i polecam innym pacjentom.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem i zdobywam w trakcie wielu szkoleń z zakresu terapii powięziowej oraz terapii manualnej. W roku 2017 ukończyłem studia doktoranckie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu uzyskując stopień doktora. Od roku 2017 jestem studentem Akademii Osteopatii, gdzie w czasie czteroletniego cyklu szkoleń z zakresu medycyny osteopatycznej rozwijam swoje umiejętności. Cykliczne szkolenia, udział w konferencjach naukowych, publikacje mają na celu poprawę świadczonych usług oraz efektywności stosowanej przeze mnie terapii. Jako cel nadrzędny stawiam zdrowie pacjenta. Moim zadaniem jest jak najszybsze przywrócenie harmonii systemowi, jakim jest ludzkie ciało, uwolnienie od bólu oraz dolegliwości współistniejących, pomoc w odzyskaniu sprawności fizycznej i swobody w codziennym funkcjonowaniu. Serdecznie zapraszam do gabinetów Fizjoadamowicz we Wrocławiu i Nysie.

  Uwagi:
  Proszę pamiętać, że jeżeli byli Państwo u mnie na wizycie to w trakcie rejestracji należy to uwzględnić.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Osteopatia

Znajomość języków

 • angielski