dr

Sławomir Adamowicz

Fizjoterapeuta

80 opinii +dodaj

Umów wizytę 516 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem i zdobywam w trakcie wielu szkoleń z zakresu terapii powięziowej oraz terapii manualnej. W roku 2017 ukończyłem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
80 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz WrocławUsługa: silny ból w obrębie kręgosłupa lędźwiowego

  Bardzo dobrze zlokalizowana przyczyna bólu i pomimo silnego stanu zapalnego profesjonalnie wykonana manipulacja w obrębie ogniska zapalnego. Duże doświadczenie i przyjazne podejście do pacjenta. Polecam bardzo Pana Sławka.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz NysaUsługa: usługi fizjoterapeutyczne

  Jestem bardzo zadowolona. Pan Sławek posiada imponującą wiedzę z zakresu fizjoterapii. Każde pojęcie zostało mi wytłumaczone. Pełen profesjonalizm. Po pierwszej wizycie bardzo mi się polepszyło. Ból w kolanie, który bardzo utrudnial mi chodzenie ustąpił. Daję 6 gwiazdek :-)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz NysaUsługa: schorzenia kręgosłupa

  Bardzo profesjonalne, merytoryczne podejście do mojego problemu zdrowotnego. Uzyskałam również odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące schorzenia. Najważniejsze dla mnie jest indywidualne podejście do pacjenta a nie uogólnione, schematyczne powielanie starych metod leczenia. Serdecznie polecam Pana doktora S. Adamowicza innym osobom mającym problemy zdrowotne w temacie fizjoterapia.
  Barbara Chłodna

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz NysaUsługa: terapia przeciwbólowa

  Pełny profesjonalizm , moja wizyta zawsze kończy sie zdecydowanie mniejszym bólem . Polecam w 100一% najlepszy fizjoterapeuta.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz NysaUsługa: bolące kolano

  duża poprawa już po pierwszej wizycie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Punktualność i rzetelność.
  Polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz NysaUsługa: rwa kulszowa

  Pan Slawomir Adamowicz to lekarz kompetentny z ogromną chęcią pomocy. Znalazł czas aby szybko przyjąć mnie i ulżyć w bólu. Po raz pierwszy spotkalam się z metodą manualną,która stosuje (naprawdę z powodzeniem). Po pierwszej wizycie mogłam zmienić silne leki przeciwbólowe na te bez recepty. Teraz pod koniec kuracji plecy dużo mniej bolą i mam nadzieję że po rekonwalescencji będzie zupełnie dobrze a obawy że czeka mnie operacja kręgosłupa pójdą do lamusa.

  Sławomir Adamowicz2018-04-04

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Dla sprostowania, nie jestem lekarzem, a Fizjoterapeutą ze stopniem doktora.
  Pozdrawiam S.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pana Adamowicza trafiłam z polecenia i sama pokierowałam kolejne osoby, którym ortopedzi czy rehabilitanci nie byli w stanie pomóc. Pan Sławomir to osoba, która poważnie podchodzi do każdej dolegliwości, cierpliwie szuka przyczyny bólu, traktuje pacjenta indywidualnie.
  Mimo, że wizyta nie opiera się na relaksacyjnym masażu, z całą pewnością można powiedzieć, że przynosi ukojenie na znacznie dłużej, eliminując źródło naszych dolegliwości. Pan Doktor nie tylko pomógł mi w bólach pleców, skręceniu kostki, ale także eliminuje wady postawy, z którymi miałam się już dawno pogodzić.
  Zdecydowanie jest to osoba bardzo kompetentna, której warto powierzyć nasze zdrowie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz WrocławUsługa: usługi fizjoterapeutyczne

  W zeszłym roku Pan Sławek postawił mnie na nogi i uwolnił od bólu (dwie przepukliny kręgosłupa lędźwiowego, problem ze stawem krzyżowo-biodrowym). Gdyby nie Pan Sławek zapewne lekarze do tej pory faszerowaliby mnie lekami przeciwbólowymi lub namówiliby na niepotrzebną operację przepuklin. Polecam usługi Pana Sławka również kobietom w ciąży. Ból kręgosłupa w ciąży też można pokonać :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz WrocławUsługa: fizjoterapia

  Po pierwszym zabiegu odczuwam ulgę. Umówiłam się na kolejną wizytę, aby móc całkowicie zwalczyć mój ból i móc w pełni żyć. Miła atmosfera, polecam P. Adamowicza

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Fizjoadamowicz Wrocław

  Nic dodać nic ująć! Pełen profesjonalizm, fizjoterapeuta wykazuje się ogromna wiedza i umiejętnościami. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. :D

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałem i zdobywam w trakcie wielu szkoleń z zakresu terapii powięziowej oraz terapii manualnej. W roku 2017 ukończyłem studia doktoranckie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu uzyskując stopień doktora. Od roku 2017 jestem studentem Akademii Osteopatii, gdzie w czasie czteroletniego cyklu szkoleń z zakresu medycyny osteopatycznej rozwijam swoje umiejętności. Cykliczne szkolenia, udział w konferencjach naukowych, publikacje mają na celu poprawę świadczonych usług oraz efektywności stosowanej przeze mnie terapii. Jako cel nadrzędny stawiam zdrowie pacjenta. Moim zadaniem jest jak najszybsze przywrócenie harmonii systemowi, jakim jest ludzkie ciało, uwolnienie od bólu oraz dolegliwości współistniejących, pomoc w odzyskaniu sprawności fizycznej i swobody w codziennym funkcjonowaniu. Serdecznie zapraszam do gabinetów Fizjoadamowicz we Wrocławiu i Nysie.

  Uwagi:
  Proszę pamiętać, że jeżeli byli Państwo u mnie na wizycie to w trakcie rejestracji należy to uwzględnić.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Osteopatia

Znajomość języków

 • angielski