www.gabinetspectrum.pl - tam znajdą Państwo mój bezpośredni nr telefonu komórkowego oraz email. Możliwość umówienia wizyty w gabinecie w terminie innym niż w kalendarzu online- telefonicznie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

  Od dawna odczuwałem potrzebę zmian w moim życiu i jego przebudowy. Wstrzymywałem się z myślą, że mój ówczesny lekarz psychiatra pomoże mi uporać się z tymi problemami. Postanowiłem jednak zaryzykować i skontaktować się z Panem Sewerynem, jako uzupełnienie leczenia. Nie żałuję tej decyzji. Powoli zmieniam swoje życie, a dr Segiet jest obecnie moim lekarzem prowadzącym. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że spojrzę na życie z innej perspektywy. Jestem wdzięczny za to, że chociaż widzę ile straciłem przez te wszystkie lata bierności, to jednak powoli odczuwam jak to jest żyć jak normalny, zdrowy człowiek, na tyle, na ile jest to możliwe. Dziękuję!

 • J

  Lekarz profesjonalista traktuje pacjenta bardzo indywidualnie potrafi słuchać stosuje nowoczesne leki. Po leczeniu zdecydowana poprawa stanu zdrowia. Dziękuję Panie Doktorze. Krzysztof Krawiec

  Seweryn Segiet2017-11-04

  Dziękuje za miłą opinię, cieszę się, że udało mi się pomóc :)
  Pozdrawiam

 • K
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

  Z opinią zwlekałam ponad rok, ale wszystko po to, aby nie była ona pochopna i wystawiona pod wpływem emocji.
  Pan Seweryn to niezwykle serdeczny, wyrozumiały i profesjonalny lekarz. Dr nie faszerował mnie niepotrzebnie lekami, a diagnozy, które miałam w zwyczaju stawiać sobie sama, podważał i stwarzał ciekawe środowisko do dyskusji. Komunikacja oraz kontakt na wysokim poziomie. Wczesne zaobserwowanie u siebie pewnych skłonności i zareagowanie wizytą u Pana dr Segieta zaowocowało nie tylko zahamowaniem niepokojących stanów psychiki, ale także zwiększeniem świadomości emocjonalnej, która znacznie ułatwia życie. Jeden z nielicznych lekarzy, do których w razie nawrotu dolegliwości chętnie bym powróciła. Polecam serdecznie.

  Seweryn Segiet2017-11-04

  Dziękuje za tak pozytywną i przemyślaną opinię :) Jest dla mnie bardzo budująca i motywująca do dalszej pracy.
  Mam nadzieje, że kolejnych nawrotów nie będzie- ale w razie czego służę pomocą :)
  Pozdrawiam

 • A
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

  Pan Doktor to znakomity specjalista w swojej dziedzinie, kompetentny, doskonale potrafi słuchać, a także zadać trafne pytania. Jednocześnie jest bardzo kulturalną i miłą osobą. Nigdy nie odmawia pomocy, poświęca tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Zdecydowanie jest lekarzem godnym polecenia. Anna.

 • A

  Pan Doktor Segiet
  - Lekarz z powołania. Nawiązuje doskonały kontakt z pacjentem już przy pierwszej wizycie. Z dużą kulturą osobistą, bardzo życzliwie nastawiony do pacjenta. Potrafi słuchać, zadaje konkretne pytania podczas wywiadu lekarskiego.
  - Z szacunkiem do pacjenta, jego historii i odczuć.
  - Z olbrzymią skutecznością. Potrafi idealnie dobrać leki tak, że pacjent nie czuje skutków ubocznych medykamentów, ani samej choroby.
  - Z aktualnymi wiadomościami na temat cen leków. Potrafi dobrać tańsze zamienniki, w sytuacji, gdy koncern farmaceutyczny podnosi ceny leków.
  - Lekarz, który nie boi się postawić diagnozy w kontrze do innych lekarzy, nie szufladkuje pacjenta.
  - Lekarz, któremu osobiście zawdzięczam wspaniałe samopoczucie, mimo ciężkiej choroby. Prowadzę udane życie zawodowe i towarzyskie, co wcześniej nie było możliwe ze względu na źle postawioną diagnozę przez innych lekarzy.
  - Lekarz, który zawsze znajduje czas poza wizytami w przychodni – kontakt telefoniczny, przez stronę www itd.
  - Polecam, warto przyjechać nawet z daleka.

 • A
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

  U Pana Doktora leczę się już kilka lat. bardzo polecam jego podejście, fachową pomoc, dyskrecję i serdeczność, jaką obdarza mnie podczas każdej wizyty. Panie Doktorze- bardzo Panu dziękuję i bardzo polecam Pana działalność innym potrzebującym pacjentom.
  Pozdrawiam, Stanisława K. z Katowic

 • K
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

  Lekarz pełen empatii i zrozumienia. Przez ostatnie byłem źle leczony, źle diagnozowany. Po wizycie u Pana doktora, który wkłada całe serce w swoją pracę wszystko się odmieniło. Podawane leki pomagają, odmłodniałem o 10 lat. Pan Doktor jest równiez profesjonalny i budzi zaufanie.
  Jan, Tychy

 • K
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapiiUsługa: Zwykła wizyta

  Do doktora Segieta trafiłem od psychologa. Po pierwsze lekarz przyjmuje punktualnie, nie trzeba długo czekać w poczekalni ponad ustaloną godzinę. Podczas wizyty dr Segiet poświęcił dużo czasu na poznanie mnie oraz problemów, z którymi przyszedłem. Nie oceniał, okazywał szacunej i zrozumienie. Jednocześnie z drugiej strony potrafił celnie postawić diagnozę i dobrać leczenie. Kolejne wizyty potwierdziły poprawę stanu zdrowia. Serdecznie polecam.

  Seweryn Segiet2017-04-25

  Dziękuje za opinię i cieszę się, że udało się Panu pomóc :)
  Choć staram się przyjmować punktualnie- nie zawsze się to w praktyce udaje. Czasem wizyta zajmuje więcej czasu niż to uprzednio zaplanowałem- a ja zawsze staram się go poświęcić tyle, ile dany pacjent potrzebuje. Wiadomo, że osoby zgłaszają się z różnymi problemami i objawami oraz w różnych momentach życiowych.
  Pozdrawiam

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  W jednym z opisów poniżej, przeczytałem, że pan dr.Segiet to lekarz ostatniej szansy. Tak samo okazało się z moją Mamą. Choruje Mama na chorobę parkinsona i silne lęki, co jest bardzo trudne do leczenia. Właściwie nie rokowała na polepszenie stanu zdrowia, a jedynie na jego pogorszenie. Pan dr. Segiet przyjechał 40 km do mojej obłożnie wówczas chorej Mamy i pomimo dużej patowości choroby, dobrał leki w taki sposób, że teraz po połowie roku, Mama była w stanie przyjechać na wizytę do doktora o włąsnych siłach. Mama funkcjonuje, patrząc teraz z nadzieją na przyszłość, dając ją również całej rodzinie. Dziękuję.

 • M
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

  Wrażliwy, pełen empatii lekarz z ogromnymi pokładami cierpliwości i spokoju. Potrafi słuchać ale jednocześnie już podczas pierwszej wizyty nawiązuje swoisty kontakt z pacjentem, który, przynajmniej w moim wypadku, pozwolił na pozbycie się wszelkich barier i zahamowań. Holistyczne podejście i pełen profesjonalizm z bardzo dużą dawką ciepła i zwykłej ludzkiej życzliwości, która niestety w wielu gabinetach jest towarem deficytowym.

Pytania pacjentów (172)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.gabinetspectrum.pl - tam znajdą Państwo mój bezpośredni nr telefonu komórkowego oraz email. Możliwość umówienia wizyty w gabinecie w terminie innym niż w kalendarzu online- telefonicznie lub mailowo.

  Jestem absolwentem studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej, specjalizację z psychiatrii uzyskałem w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyłem również studia podyplomowe z zakresu psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (całościowy kurs psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). Doświadczenie zawodowe zdobywałem w trakcie pracy w oddziałach psychiatrycznych min. szpitala w Toszku, Świętochłowicach, Sosnowcu oraz Oddziale Leczenia Nerwic Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach. Aktualnie pracuje jako specjalista psychiatra w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wojewódzkiego nr 4 w Bytomiu oraz jako konsultant w klinice neurologicznej Neuro-Care w Katowicach. Jestem właścicielem i szefem zespołu gabinetu psychiatrii i psychoterapii "Spectrum" w Katowicach.

  W swojej pracy uwzględniam całościowe podejście do problemów pacjenta i szeroki zakres pomocy od farmakoterapii po psychoterapię w nurcie integracyjnym- ze szczególnym uwzględnieniem podejścia psychodynamicznego.

  ******ZnanyLekarz Sp. z o.o. nie prezentuje bezpośredniego nr telefonu do lekarza ani poradni- numery widoczne na tej stronie są telefonami telerejestracji należącej do właściciela portalu, nie mają nic wspólnego z ośrodkami, w których przyjmuję******

  Aby połączyć się bezpośrednio proszę kontaktować się na nr telefonu komórkowego dostępny na stronie gabinetu: www.gabinetspectrum.pl
  kontakt@gabinetspectrum.pl 
  tel: 737_434_878

  Zajmujemy się leczeniem osób DOROSŁYCH (po ukończonym 18 rż).

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach, Wydział Lekarski w Zabrzu
 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego- ukończony całościowy atestowany kurs psychoterapii

Publikacje

 • publikacje z zakresu kazuistyki w czasopiśmie "Postępy Psychiatrii i Neurologii"

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej