Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
32 758.....

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
32 758.....

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet w Katowicach- gabinetspectrum.pl, preferowany kontakt mailowy gabinetspectrum@gmail.com, także facebook.com/gabinetspectrum lub sms 737_434_...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach, Wydział Lekarski w Zabrzu
 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego- ukończony całościowy atestowany kurs psychoterapii


Filmy


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychiatryczna


Gen. Jarosława Dąbrowskiego 4, Oświęcim

Brak informacji o cenie

Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak / Klinika Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej


Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)


Graniczna 53C, Katowice

120 zł

Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii


Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)


Graniczna 53C, Katowice

200 zł

Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

Pozostałe usługi

Badania psychiatryczne


Gen. Jarosława Dąbrowskiego 4, Oświęcim

Brak informacji o cenie

Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak / Klinika Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Pan Seweryn jest wspaniałym lekarzem. Od samego początku potraktował mnie jak człowieka - coś czego nie uświadczyłem u innych lekarzy psychiatrów. Pan doktor wysłuchał mnie, poruszył tematy w moim życiu tak jakby słuchał mnie wierny mi przyjaciel. Otrzymałem wskazówki jak poradzić sobie z moimi zaburzeniami nastroju i lękami, polecił dobry materiał do lektury, a co najważniejsze odpowiednio dobrał leki które wyprowadzają mnie na prostą po 10+ latach problemów.

Gorąco polecam wizytę u Pana Seweryna. Poprzedni lekarze bagatelizowali moje kłopoty i traktowali mnie jak „kartę” w kartotece, a po wizycie u Pana Seweryna moje życie kompletnie się zmieniło, na dużo, dużo lepsze!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Ciężko jest spotkać odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu A to można powiedzieć o doktorze Segiecie .Lekarz z powołaniem .Wysłucha, odpowiednio dobierze leki rozmawiałam z doktorem jak z dobrym przyjacielem .Bardzo mi pomógł. Polecam doktora Segieta każdemu, kto potrzebuje pomocy i dziękuję za to że pomógł mnie.

lek. Seweryn Segiet

Dziękuje za miłe słowa i cieszę się, że mogłem pomóc :) Pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak / Klinika Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej

Lekarz kompetentny, zaangażowany, rzeczowy. Po kilkunastu miesiącach leczenia depresji i silnej nerwicy u innego lekarza, braku poprawy, a wręcz pogarszaniu się samopoczucia, utracie nadziei na lepsze, trafiliśmy do dr. Segieta. Już po pierwszej wizycie, po 2 tygodniach zażywania zaordynowanych leków, nastąpiła bardzo zauważalna poprawa, a obecnie po 4 miesiącach leczenia stan zdrowia taty na tyle się poprawił, że możliwy był powrót do pracy (po rocznej nieobecności) i do normalnego życia rodzinnego oraz towarzyskiego. Polecamy szczerze!

lek. Seweryn Segiet

Dziękuje za opinię, cieszę się z efektów leczenia :) Pozdrawiam


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Nerwica

Świetny lekarz!Dzięki Panu Sewerynowi poczułam ze żyje..Nie zamienię Pana na żadnego innego!Przyjacielska dusza od pierwszej wizyty!????


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii niska samoocena, brak chęci do życia, napady lęku i towarzyszące temu liczne objawy fizyczne

Pan doktor był moją ostatnią deską ratunku. Czułam się fatalnie fizycznie jak i psychicznie. Nie miałam siły na nic. Już po pierwszej wizycie Pan doktor dopasował tak lekarstwa, że z każdym dniem czułam się coraz lepiej. Zaproponował również psychoterapię,którą przeszłam i teraz wiem jak sobie radzić w różnych sytuacjach z czym miałam również ogromny problem. Jestem wdzięczna, że trafiłam właśnie na Pana doktora i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najbardziej przyjazny i pomocny lekarz jakiego znam. Dziękuję!!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Minęły już dwa lata odkąd kontynuuje leczenie u Dr. Segieta. Trafiłam do tego lekarza z licznymi ruchami mimowolnymi, które utrudniały codzienne funkcjonowanie oraz z powoli nawracającą się chorobą.
Dr. Segiet okazał się wyjątkowym specjalistą. Dobrał tak leki, że w krótkim czasie uporczywe objawy zaczęły powoli ustępować, a samopoczucie stopniowo sie poprawiać. Lekarz dał się poznać nie tylko jako bardzo dobry człowiek, ale również wspaniały przyjaciel, który nigdy nie zbagatelizował moich problemów czy gorszego samopoczucia. Zawsze służy swoją pomocą i dobrym słowem a Jego uśmiech poprawiał najgorszy humor.
Potrafi również w niezwykły sposób ukierunkować zainteresowania pacjenta oraz poprzeć je własną osobą. Wiele rozmów, pytań, na które uzyskałam odpowiedź. Polecam bardzo serdecznie tego Specjalistę.

lek. Seweryn Segiet

Dziękuje za opinię i trzymam kciuki za Pani dalszy rozwój :)


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii choroba dwubiegunowa

Leczę się u Pana doktora od około dwóch lat. Już od pierwszej wizyty lekarz wzbudził we mnie poczucie zaufania. Podczas wizyt lekarz dokładnie i uważnie wysłuchuje mnie za każdym razem. Widzę też że nad formą dalszego leczenia oraz doborem dawek leków i ewentualnych zmianach w leczeniu. Lekarz z sukcesem ustabilizował objawy choroby przy pomocy odpowiednich nowoczesnych leków oraz zaleceń. Przemyślane porady oraz wypracowane obustronnie zaufanie na linii pacjent - lekarz wspomaga prowadzoną terapie i pozwala na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów mojego leczenia. Szczerze polecam.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

Mąż choruje na chorobę Parkinsona od 23 lat,stan zdrowia męża fizyczny i psychiczny pogorszył się bardzo.Miał zwidy ,omamy ,rzucał się na kanapie,nie mógł sobie znaleść miejsca ,przy tym miał niesamowite bóle i tak było 24 godziny na dobę ,trwało to dość długo i był to nie do wytrzymania dla niego i dla mnie.Różni lekarze nie dawali sobie z tym rady (od jednej Pani dr. to nawet dostałam odpowiedz że nie jest w stanie pomóż mężowi i przypuszcza że żaden lekarz mu nie pomoże),dopiero trafiliśmy do Pana dr.Segieta w styczniu tego roku. Pan doktor wysłuchał nas i zaczął powoli wprowadzać leki,mija piąty miesiąc leczenia i mój mąż przesypia całe noce,bóle ustąpiły,po zwidach nie ma sladu .Mąż chodzi ze mną na spacery ,rozwiązuje krzyżówki ,ćwiczy z pielęgniarką ,która przychodzi,zupełnie nie ten człowiek.Pan dr.Segiet jest bardzo miły ,kulturalny i podchodzi profesjonalnie do sprawy.Jestem niezmiernie wdzięczna Panu dr. Segietowi.Polecam wszystkim.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii ChAD

Do Pana Segieta wybrałam się ostatkiem sił, zmęczona nieskutecznymi terapiami i walką ze skutkami ubocznymi stosowania poważnych leków. Podczas pierwszej wizyty poinformowałam go, że nie mam już nadziei na poprawę i sama nie wiem po co do niego przyszłam, a Pan Segiet skwitował tę rewelację uśmiechem (widać w nim było doświadczenie psychoterapeuty). Energicznie zabrał się za porządkowanie mojego leczenia i cierpliwie poszukiwał idealnej dla mnie kombinacji leków, z której to ja, a nie lekarz, będę zadowolona. Po blisko rocznej współpracy trudno mi wyrazić wdzięczność, jaką czuję wobec tego wyjątkowego lekarza i niesamowitego człowieka, pełnego współczucia, zrozumienia i autentycznej chęci niesienia pomocy dla samej satysfakcji z poprawy stanu pacjenta. Naprawiłam relacje rodzinne, odzyskałam dawną pracę, chęć do życia i energię. Moje otoczenia i sama ja wyglądamy o niebo lepiej, skończyły się tygodnie spędzane na kanapie w depresji i dni przerażającej, chaotycznej aktywności. Nauczyłam się też żyć z chorobą i akceptować pewne niedogodności z nią związane. Polecam współpracę z Panem Sewerynem wszystkim, którzy jak ja powoli tracą nadzieję. Sądzę, że dzięki niemu odzyskacie Państwo swoje życie.

lek. Seweryn Segiet

Cieszę się, że jest Pani zadowolona z efektów leczenia i współpracy, jest w tym również wiele Pani zasługi :) Serdecznie pozdrawiam :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

Od dawna odczuwałem potrzebę zmian w moim życiu i jego przebudowy. Wstrzymywałem się z myślą, że mój ówczesny lekarz psychiatra pomoże mi uporać się z tymi problemami. Postanowiłem jednak zaryzykować i skontaktować się z Panem Sewerynem, jako uzupełnienie leczenia. Nie żałuję tej decyzji. Powoli zmieniam swoje życie, a dr Segiet jest obecnie moim lekarzem prowadzącym. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że spojrzę na życie z innej perspektywy. Jestem wdzięczny za to, że chociaż widzę ile straciłem przez te wszystkie lata bierności, to jednak powoli odczuwam jak to jest żyć jak normalny, zdrowy człowiek, na tyle, na ile jest to możliwe. Dziękuję!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

209 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Proszę o porównanie, który z tych leków częściej i w większym stopniu obniża popęd seksualny i częstość erekcji: klomipramina, wenlafaksyna czy paroksetyna?

  Największy wpływ na funkcje seksualne ma klomipramina, mniejszy wenlafaksyna i paroksetyna. Poszczególni pacjenci mogą jednak nieco odmiennie tolerować różne leki, ponadto wpływ na funkcje seksualne zależy również od dawki leku.

  lek. Seweryn Segiet

 • Odczuwam silną senność w ciągu dnia podczas przyjmowania Escilatopramum. Wiem że mogę spróbować brać go wieczorami zamiast w dzień natomiast nie wiem czy mam wziąć podwójną dawkę tego samego dnia (rano i wieczorem) czy opuścić jeden poranek i zamiast niego poczekać do wieczora. Jak powinienem się przestawić?

  Podwajanie dawki dobowej nie jest dobrym pomysłem. Najlepiej byłoby przez 2-4 dni brać 1/2 rano i 1/2 wieczorem a pozniej przejść tylko na dawkowanie wieczorne po 1 tabl :)

  lek. Seweryn Segiet

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet w Katowicach- gabinetspectrum.pl, preferowany kontakt mailowy gabinetspectrum@gmail.com, także facebook.com/gabinetspectrum lub sms 737_434_...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach, Wydział Lekarski w Zabrzu
 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego- ukończony całościowy atestowany kurs psychoterapii

Certyfikaty znanylekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Staże

 • Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w GliwicachFilmy


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)