lek.

Seweryn Segiet

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Psychoterapeuta

35 opinii +dodaj

www.gabinetspectrum.pl - tam znajdą Państwo mój bezpośredni nr telefonu komórkowego oraz email. Ze względu na brak wolnych terminów aktualnie nie przyjmuję nowych pacjentów w gabinecie… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Życzliwość
Konsultacje psychiatryczne

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapiiUsługa: choroba dwubiegunowa

  Leczę się u Pana doktora od około dwóch lat. Już od pierwszej wizyty lekarz wzbudził we mnie poczucie zaufania. Podczas wizyt lekarz dokładnie i uważnie wysłuchuje mnie za każdym razem. Widzę też że nad formą dalszego leczenia oraz doborem dawek leków i ewentualnych zmianach w leczeniu. Lekarz z sukcesem ustabilizował objawy choroby przy pomocy odpowiednich nowoczesnych leków oraz zaleceń. Przemyślane porady oraz wypracowane obustronnie zaufanie na linii pacjent - lekarz wspomaga prowadzoną terapie i pozwala na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów mojego leczenia. Szczerze polecam.

 • W
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

  Mąż choruje na chorobę Parkinsona od 23 lat,stan zdrowia męża fizyczny i psychiczny pogorszył się bardzo.Miał zwidy ,omamy ,rzucał się na kanapie,nie mógł sobie znaleść miejsca ,przy tym miał niesamowite bóle i tak było 24 godziny na dobę ,trwało to dość długo i był to nie do wytrzymania dla niego i dla mnie.Różni lekarze nie dawali sobie z tym rady (od jednej Pani dr. to nawet dostałam odpowiedz że nie jest w stanie pomóż mężowi i przypuszcza że żaden lekarz mu nie pomoże),dopiero trafiliśmy do Pana dr.Segieta w styczniu tego roku. Pan doktor wysłuchał nas i zaczął powoli wprowadzać leki,mija piąty miesiąc leczenia i mój mąż przesypia całe noce,bóle ustąpiły,po zwidach nie ma sladu .Mąż chodzi ze mną na spacery ,rozwiązuje krzyżówki ,ćwiczy z pielęgniarką ,która przychodzi,zupełnie nie ten człowiek.Pan dr.Segiet jest bardzo miły ,kulturalny i podchodzi profesjonalnie do sprawy.Jestem niezmiernie wdzięczna Panu dr. Segietowi.Polecam wszystkim.

 • K
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapiiUsługa: ChAD

  Do Pana Segieta wybrałam się ostatkiem sił, zmęczona nieskutecznymi terapiami i walką ze skutkami ubocznymi stosowania poważnych leków. Podczas pierwszej wizyty poinformowałam go, że nie mam już nadziei na poprawę i sama nie wiem po co do niego przyszłam, a Pan Segiet skwitował tę rewelację uśmiechem (widać w nim było doświadczenie psychoterapeuty). Energicznie zabrał się za porządkowanie mojego leczenia i cierpliwie poszukiwał idealnej dla mnie kombinacji leków, z której to ja, a nie lekarz, będę zadowolona. Po blisko rocznej współpracy trudno mi wyrazić wdzięczność, jaką czuję wobec tego wyjątkowego lekarza i niesamowitego człowieka, pełnego współczucia, zrozumienia i autentycznej chęci niesienia pomocy dla samej satysfakcji z poprawy stanu pacjenta. Naprawiłam relacje rodzinne, odzyskałam dawną pracę, chęć do życia i energię. Moje otoczenia i sama ja wyglądamy o niebo lepiej, skończyły się tygodnie spędzane na kanapie w depresji i dni przerażającej, chaotycznej aktywności. Nauczyłam się też żyć z chorobą i akceptować pewne niedogodności z nią związane. Polecam współpracę z Panem Sewerynem wszystkim, którzy jak ja powoli tracą nadzieję. Sądzę, że dzięki niemu odzyskacie Państwo swoje życie.

  Seweryn Segiet2018-05-10

  Cieszę się, że jest Pani zadowolona z efektów leczenia i współpracy, jest w tym również wiele Pani zasługi :) Serdecznie pozdrawiam :)

 • J
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

  Od dawna odczuwałem potrzebę zmian w moim życiu i jego przebudowy. Wstrzymywałem się z myślą, że mój ówczesny lekarz psychiatra pomoże mi uporać się z tymi problemami. Postanowiłem jednak zaryzykować i skontaktować się z Panem Sewerynem, jako uzupełnienie leczenia. Nie żałuję tej decyzji. Powoli zmieniam swoje życie, a dr Segiet jest obecnie moim lekarzem prowadzącym. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że spojrzę na życie z innej perspektywy. Jestem wdzięczny za to, że chociaż widzę ile straciłem przez te wszystkie lata bierności, to jednak powoli odczuwam jak to jest żyć jak normalny, zdrowy człowiek, na tyle, na ile jest to możliwe. Dziękuję!

 • J

  Lekarz profesjonalista traktuje pacjenta bardzo indywidualnie potrafi słuchać stosuje nowoczesne leki. Po leczeniu zdecydowana poprawa stanu zdrowia. Dziękuję Panie Doktorze. Krzysztof Krawiec

  Seweryn Segiet2017-11-04

  Dziękuje za miłą opinię, cieszę się, że udało mi się pomóc :)
  Pozdrawiam

 • K
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

  Z opinią zwlekałam ponad rok, ale wszystko po to, aby nie była ona pochopna i wystawiona pod wpływem emocji.
  Pan Seweryn to niezwykle serdeczny, wyrozumiały i profesjonalny lekarz. Dr nie faszerował mnie niepotrzebnie lekami, a diagnozy, które miałam w zwyczaju stawiać sobie sama, podważał i stwarzał ciekawe środowisko do dyskusji. Komunikacja oraz kontakt na wysokim poziomie. Wczesne zaobserwowanie u siebie pewnych skłonności i zareagowanie wizytą u Pana dr Segieta zaowocowało nie tylko zahamowaniem niepokojących stanów psychiki, ale także zwiększeniem świadomości emocjonalnej, która znacznie ułatwia życie. Jeden z nielicznych lekarzy, do których w razie nawrotu dolegliwości chętnie bym powróciła. Polecam serdecznie.

  Seweryn Segiet2017-11-04

  Dziękuje za tak pozytywną i przemyślaną opinię :) Jest dla mnie bardzo budująca i motywująca do dalszej pracy.
  Mam nadzieje, że kolejnych nawrotów nie będzie- ale w razie czego służę pomocą :)
  Pozdrawiam

 • A
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

  Pan Doktor to znakomity specjalista w swojej dziedzinie, kompetentny, doskonale potrafi słuchać, a także zadać trafne pytania. Jednocześnie jest bardzo kulturalną i miłą osobą. Nigdy nie odmawia pomocy, poświęca tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Zdecydowanie jest lekarzem godnym polecenia. Anna.

 • A

  Pan Doktor Segiet
  - Lekarz z powołania. Nawiązuje doskonały kontakt z pacjentem już przy pierwszej wizycie. Z dużą kulturą osobistą, bardzo życzliwie nastawiony do pacjenta. Potrafi słuchać, zadaje konkretne pytania podczas wywiadu lekarskiego.
  - Z szacunkiem do pacjenta, jego historii i odczuć.
  - Z olbrzymią skutecznością. Potrafi idealnie dobrać leki tak, że pacjent nie czuje skutków ubocznych medykamentów, ani samej choroby.
  - Z aktualnymi wiadomościami na temat cen leków. Potrafi dobrać tańsze zamienniki, w sytuacji, gdy koncern farmaceutyczny podnosi ceny leków.
  - Lekarz, który nie boi się postawić diagnozy w kontrze do innych lekarzy, nie szufladkuje pacjenta.
  - Lekarz, któremu osobiście zawdzięczam wspaniałe samopoczucie, mimo ciężkiej choroby. Prowadzę udane życie zawodowe i towarzyskie, co wcześniej nie było możliwe ze względu na źle postawioną diagnozę przez innych lekarzy.
  - Lekarz, który zawsze znajduje czas poza wizytami w przychodni – kontakt telefoniczny, przez stronę www itd.
  - Polecam, warto przyjechać nawet z daleka.

 • A
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

  U Pana Doktora leczę się już kilka lat. bardzo polecam jego podejście, fachową pomoc, dyskrecję i serdeczność, jaką obdarza mnie podczas każdej wizyty. Panie Doktorze- bardzo Panu dziękuję i bardzo polecam Pana działalność innym potrzebującym pacjentom.
  Pozdrawiam, Stanisława K. z Katowic

 • K
  Lokalizacja: Gabinetspectrum.pl - gabinet psychiatrii i psychoterapii

  Lekarz pełen empatii i zrozumienia. Przez ostatnie byłem źle leczony, źle diagnozowany. Po wizycie u Pana doktora, który wkłada całe serce w swoją pracę wszystko się odmieniło. Podawane leki pomagają, odmłodniałem o 10 lat. Pan Doktor jest równiez profesjonalny i budzi zaufanie.
  Jan, Tychy

Pytania pacjentów (173)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.gabinetspectrum.pl - tam znajdą Państwo mój bezpośredni nr telefonu komórkowego oraz email.

  Ze względu na brak wolnych terminów aktualnie nie przyjmuję nowych pacjentów w gabinecie w Katowicach.

  Jestem absolwentem studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej, specjalizację z psychiatrii uzyskałem w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyłem również studia podyplomowe z zakresu psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (całościowy kurs psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). Doświadczenie zawodowe zdobywałem w trakcie pracy w oddziałach psychiatrycznych min. szpitala w Toszku, Świętochłowicach, Sosnowcu oraz Oddziale Leczenia Nerwic Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach. Aktualnie pracuje jako specjalista psychiatra w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wojewódzkiego nr 4 w Bytomiu oraz jako konsultant w klinice neurologicznej Neuro-Care w Katowicach. Jestem właścicielem i szefem zespołu gabinetu psychiatrii i psychoterapii "Spectrum" w Katowicach.

  W swojej pracy uwzględniam całościowe podejście do problemów pacjenta i szeroki zakres pomocy od farmakoterapii po psychoterapię w nurcie integracyjnym- ze szczególnym uwzględnieniem podejścia psychodynamicznego.

  ******ZnanyLekarz Sp. z o.o. nie prezentuje bezpośredniego nr telefonu do lekarza ani poradni- numery widoczne na tej stronie są telefonami telerejestracji należącej do właściciela portalu, nie mają nic wspólnego z ośrodkami, w których przyjmuję******

  Aby połączyć się bezpośrednio proszę kontaktować się na nr telefonu komórkowego dostępny na stronie gabinetu: www.gabinetspectrum.pl
  kontakt@gabinetspectrum.pl 
  tel: 737_434_878

  Zajmujemy się leczeniem osób DOROSŁYCH (po ukończonym 18 rż).

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Śląska Akademia Medyczna w Katowicach, Wydział Lekarski w Zabrzu
 • Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego- ukończony całościowy atestowany kurs psychoterapii

Publikacje

 • publikacje z zakresu kazuistyki w czasopiśmie "Postępy Psychiatrii i Neurologii"

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej