Adres

Katowicka 26, Nowe Miasto, Poznań
Medent (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medent chirurgiczne usuwanie zębów

Jestem po usunięciu ósemki przez pana dr Sebastiana Soroko. To bardzo miły i profesjonalny lekarz. Zabieg trwał kilka minut i był zupełnie bezbolesny. Polecam !!! Miła atmosfera i pełen profesjonalizm.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medent usunięcie ósemki

Bezstresowo, szybko i co najważniejsze bezboleśnie. Bardzo polecam pana doktora. Prawdziwy fachowiec.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medent wyrwanie ósemki

Muszę przyznać, ze panicznie boje się dentystów. Trafiłam do p.Doktora z polecenia koleżanki. Miałam do wyrwania ósemkę i nasłuchałam się historii, ze to ból i męczarnia oraz ze bardzo boli po wyrwaniu. Samo wyrwanie mojej ósemki trwało 3 minuty, doktor zrobił to bardzo szybko i sprawnie. Po zabiegu o dziwo również nie bolało nawet nie zażyłam tabletki przeciwbólowej. Jestem pozytywnie zaskoczona wizytą. Polecam gabinet medent.
Katarzyna Sobieralska


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medent ekstrakcja zęba

Wyrywałam już u doktora trzy ósemki i za każdym razem wszystko przebiegało sprawnie i prawie bezboleśnie. Zdecydowanie polecam :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medent

Dzięki Panu Doktorowi pozbyłam się ósemki, która zatruwała mi życie i powodowała silny, promieniujący ból. Pan Doktor Sebastian już od wejścia do gabinetu wzbudza sympatię, a przede wszystkim zaufanie. Bardzo rzeczowy i konkretny. Usunięcie ósemki trwało może 12 minut, z czego 11 minut to było oczekiwanie aż znieczulenie zacznie działać. Nie ma mowy o żadnym bólu, byłam zaskoczona na plus tak krótkim czasem całego zabiegu. Pan Doktor udzielił również zaleceń dot. postępowania w najbliższych dniach. Lepszego specjalisty nie spotkałam, szczerze polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medent

Pan Doktor Soroko jest godnym polecenia specjalistą. Udałam się do niego z krzywo rosnąca ósemką i uporał się z nią niezwykle sprawnie. Była to rekordowo krótka wizyta! Także atmosfera w poczekalni jest bardzo przyjemna.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medent chirurgia szczękowo-twarzowa

Specjalista w każdym calu, górna ósemka wyrwana bezboleśnie i bez powikłań pomimo tego że miała zakręcony korzeń. Drugą usuwałem przed wczoraj, dolna leżąca poziomo schowana w dziąśle, Pan Doktor miał zagwozdkę, dzisiaj ból mniejszy i opuchlizna schodzi, koniecznie trzymać się zaleceń a będzie dobrze, założone szwy. Uważam że chirurg bez doświadczenia, zrobiłby mi jedynie ogromną krzywdę i by się poddał. Polecam Pana Doktora Soroko, znieczulenie było idealne! Warto pocierpieć aby mieć spokój z bólem.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medent wyrwanie zęba

Super chirurg stomatolog. Ząb ósemkę Pan doktor wyrwał mi szybko, bezboleśnie. Pełen profesjonalizm. Polecam dla osób które się boją stomatologów bo lekarz ma bardzo dobre podejście do pacjentów.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medent ósemki

To najlepszy chirurg i stomatolog na jakiego trafiłam. Bardzo profesjonalny, uprzejmy, jasna i szczera konsultacja, znakomity kontakt i pomoc po zabiegu. Usuwałam dwie ósemki, bardzo trudne, trzecia koszmar, wrośnięta w kość. Bezboleśnie, szybko i ładnie się wszystko goiło. Ceny normalne. Polecam! I dziękuję. Anna Bohat


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Medent chirurgiczne usuwanie zębów

Pan doktor jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Usunął mi górne ósemki, których wyrwania trzech innych chirurgów nie chciało się podjąć ze względu na ich trudne ułożenie. Myślałam, że zabieg będzie ciężki i długotrwały, a całość zajęła może 15 minut! Po tygodniu nie było śladu po opuchliźnie :) jestem bardzo, bardzo wdzięczna za pomoc. Ceny jak na Poznań również uważam za bardzo przystępne. Zdecydowanie polecam i sama zostaje już tylko pod opieką gabinetu meDent - a dojeżdżam aż z Mosiny :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Chirurgia szczękowo-twarzowa
  • Chirurgia stomatologiczna