lek.

Sebastian Matwiejczyk

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

215 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
3 218 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zawód lekarza to dla mnie życiowa pasja, którą wykonuję od 18 lat. Jako lekarz oraz specjalista dermatologii i wenerologii zapraszam Państwa na konsultację z dermatologii, dermatologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
215 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ESDERM Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Moja pierwsza wizyta przebiegła bardzo sprawnie i konkretnie.Lekarz jest bardzo kulturalny i miły.Dopiero rozpoczynam leczenie, ale wiem,że jestem w dobrych rękach.

 • M
  Lokalizacja: ESDERM Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jak najbardziej polecam! Pan dr. dobrał odpowiedni lek, dzięki któremu po 3 dniach uczulenie zniknęło. Drugi lek stosuję już 3 tydzień i są pozytywne efekty. Wizyta przebiegła sprawnie, a ja od początku czułam, że trafiłam w dobre ręce.

 • A
  Lokalizacja: ESDERM Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: kontrola znamion

  Wizyta przebiegła bardzo rzeczowo. Pan dr szczegółowo obejrzał wszystkie znamiona.Wyjaśnił mi pojęcia, z którymi zetknęłam się pierwszy raz.Byłam mile zaskoczona podejściem do pacjenta , empatią i zrozumieniem. Mogę z przekonaniem polecić Pana dr Sebastiana Matwiejczyka

 • A
  Lokalizacja: ESDERM Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: trądzik na twarzy

  Polecam wszystkim pana doktora ;) Posiada niesamowite podejście do pacjenta i każdy problem rozwiązuje jak najbardziej wnikliwie. Odbyłam już kilka wizyt i za każdym razem znaleźliśmy wyjście z problemu

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ESDERM Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jakieś dwa-trzy tygodnie temu byłam na konsultacji dermatologicznej, ponieważ zmagałam się z trądzikiem i łuszczącą się notorycznie skórą na całej twarzy. Pan doktor wypisał w miarę tanie lekarstwa, stosowane na skórę, żadnych tabletek. Już po tygodniu moja skóra się oczyściła i teraz z dnia na dzień jest lepiej. Szczerze polecam tego dermatologa :)

 • A
  Lokalizacja: ESDERM Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Mam problemy dermatologiczne, z którymi zmagam się od jakichś 7 lat! Odwiedziłam wielu dermatologów na NFZ jak i prywatnie. Czasem byłam kierowana na badania, ale nigdy nic konkretnego nie wyszło i wiele razy leczono mnie "w ciemno". Postanowiłam pójść to N-tego już lekarza dermatologa. Zobaczylam wiele pochlebnych opinii o doktorze Matwiejczyku na tym portalu i zdecydowałam się pójść na konsultację. Pan doktor pierwsze co zrobił to zbadał i skierował na odpowiednie badania. Po niecałych dwóch tygodniach od pierwszej wizyty w końcu wiem na co choruję od tak dawna! Właśnie zaczęłam leczenie. Mam nadzieję, że będzie skuteczne i od tej pory wszystko pójdzie już z górki :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ESDERM Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: problemy z łuszczyca synka 8 letniego

  To pierwsza wizyta z synkiem u pana doktora, ale nie pierwsza z problemem. Jednak żaden poprzednik nie przyjął nas tak fachowo. Pokładam duza nadzieje w tym lekarzu.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ESDERM Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: dermatoskopia - diagnostyka znamion

  Bardzo życzliwy i delikatny lekarz. Chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, zachowywał się profesjonalistycznie, było widać jego zaangażowanie

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ESDERM Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacje dermatologiczne

  natychmiastowy termin, pełen profesjonalizm Pana doktora, wielka troska o pacjenta, dokładnie wytłumaczone możliwości rozwiązania problemu oraz zabieg wykonany szybko, sprawnie i bardzo delikatnie; polecam w 100%;

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne. Informacje przekazuje w sposób szczególny. Pan Doktor jest sympatyczny, o wysokiej kultury o osobistej.

Pytania pacjentów (152)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zawód lekarza to dla mnie życiowa pasja, którą wykonuję od 18 lat.
  Jako lekarz oraz specjalista dermatologii i wenerologii zapraszam Państwa na konsultację z dermatologii, dermatologii dziecięcej oraz na zabiegi dermatologii estetycznej (w tym laseroterapię, dermatochirurgię oraz kriochirurgię). Nie boję się trudnych wyzwań w dermatologii ani medycynie estetycznej, a każdego ze swoich Pacjentów traktuję indywidualnie.
  Wieloletnie, codzienne doświadczenie zawodowe oraz współpraca z oddziałem szpitalnym daje mi możliwość wybrania optymalnej diagnostyki i terapii dla każdego Pacjenta.
  Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stale podnoszę swoją wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w specjalistycznych kursach i konferencjach.
  Możecie być Państwo pewni, że wszystkie wykorzystywane preparaty medyczne są dopuszczone do użytku w całej Unii Europejskiej i mają certyfikaty zgodności CE.
  Posiadam również certyfikaty na wszystkie wykonywane zabiegi i procedury medyczne.
  Stosowany przeze mnie sprzęt medyczny posiada certyfikację oraz dopuszczenie do stosowania w Unii Europejskiej oraz Stanach Zjednoczonych.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Edukacja

 • Wydział Lekarski, Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi, 2000 rok
 • Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego - studia podyplomowe Zarządzanie Jednostkami Gospodarczymi
 • Akademia Medyczna we Wrocławiu - Podyplomowe Studia Menedżerskie „Menedżer Ochrony Zdrowia”

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat jakości - lekarz przyjazny pacjentowi - zwycięzca w 2015 roku wg. portalu znanylekarz.pl
 • Certyfikat zaufania pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym "Laur Pacjenta 2015/2016"
 • Certyfikat jakości - lekarz przyjazny pacjentowi - zwycięzca w 2017 roku wg. portalu znanylekarz.pl

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl