Sebastian Kolaszt

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Diagnostyk

60 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
37 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizuje się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz profilaktyce przeciwurazowej czyli wykrywaniu zaburzeń wzorców i asymetrii ciała, która pozwala mi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: pierwsza wizyta diagnostyczno-terapeutyczna

  Już po pierwszej wizycie czuję znaczną poprawę. Mam nadzieję, że kilka kolejnych wizyt pozwoli mi pozbyć się całkowicie dolegliwości. Pan Sebastian jest bardzo miłym, a co najważniejsze skutecznym fizjoterapeutą. Z całą pewnością polecę go innym zainteresowanym osobom.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: bolesność i problem ze stawem kolanowym

  17.07.2018 byłam pierwszy raz u p.Sebastiana z bolącym kolanem po wcześniejszym skręceniu. Bardzo jestem zadowolona z profesjonalizmu, miłej atmosfery i oczywiście uzyskanych efektów już po pierwszej wizycie. Dziękuję :) Polecam p. Sebastiana Kolaszt wszystkim z problemami narządu ruchu

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: ból uda przy bieganiu

  Dosłownie ręce które leczą ???? Dwie wizyty, zero śladów bólu. Lekarz z powołania, zaangażowany, zainteresowanu problemem pacjenta. Z pewnością będę polecać i sama wrócę w razie problemu ????

 • D
  Lokalizacja: KinesisUsługa: fizjoterapia

  Mam chondromalację rzepki z uwagi na szeroko pojęte przeciążenia stawu kolanowego. Już po pierwszej wizycie na drugi dzień podczas jazdy na rowerze poczułem różnicę w kolanie na plus.
  Podejrzewam, że czeka mnie jeszcze długa droga do odzyskania pełnej sprawności w kolanie ale dzięki takim osobą jak Pan Sebastian jestem optymistą :) Polecam!

 • A
  Lokalizacja: Orto Med Sport Bielsko-Biała - ortopedia i traumatologia.Usługa: korekcja asymetryczności postawy ciała

  Bardzo polecam. Wyszedłem bogatszy o wiedzę i przede wszystkim zdrowszy i zadowolony! Profesjonalna praca z klientem, masa informacji i cennych porad. Polecam serdecznie.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny fachowiec, pasjonat. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Trafił w punkt z diagnozą, która potwierdziła się z opisem RM. Z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Polecam z czystym sumieniem.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zepsułem kolano na zawodach JuJitsu na tydzień przed wyjazdem w Alpy na snowboard. Sebastian pomógł usprawnić kolano, otrzymałem konkretne wskazówki co mogę robić samemu a czego nie, żeby przyspieszyć regenerację. Bez konieczności kupowania maści i "leków na ból" :) Serdecznie polecam tego pana.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: dokuczliwe bóle kolan

  Bardzo przyjazna i miła atmosfera, dobry kontakt od z pacjentem od samego początku. Dobra rzetelna diagnoza, po której ustalone zostało kilka problemów na które trzeba zwrócić uwagę i popracować nad nimi.
  Badanie i następne wskazówki dotyczące ćwiczeń nad kolanami.
  Podsumowując, warto spróbować jeśli ktoś ma problem z bólem w kolanach.

 • A
  Lokalizacja: KinesisUsługa: ból w kolanach

  Zgłosiłam się do pana Sebastiana z tzw. "kolanem skoczka". Pozytywnie zaskoczył mnie szczegółowo przeprowadzony wywiad. Już po pierwszej wizycie czułam poprawę, po 2. ból w nocy przestał się pojawiać. Dostałam wskazówki do dalszej, samodzielnej pracy. Przy okazji dowiedziałam się, że moje dolegliwości mogą mieć związek z miednicą i napięciami mięśni, a także wynikać z niedoborów kwasu foliowego. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: KinesisUsługa: staw kolanowy po urazie

  Pewność podejmowanych działań, efektywność, zaangażowanie i pasja. Jako niezastąpiony dodatek przyjemna atmosfera i pogoda ducha podczas każdej wizyty. Polecam !

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuje się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz profilaktyce przeciwurazowej czyli wykrywaniu zaburzeń wzorców i asymetrii ciała, która pozwala mi natychmiast ustalić kryteria i kierunki działań korygujących, które przywracają prawidłową jakość wzorców ruchowych i zmniejszają ryzyko wystąpienia urazu i bólu w przyszłości.

  Aby doskonalić jakość swoich usług, wciąż rozwijam się zawodowo studiując podyplomowo na jednej z najnowocześniejszych placówek - Akademii Osteopatii.

  "Osteopata stoi twardo na ziemi, obserwuje prawa i jako inżynier ludzkich ciał wprowadza je w życie w celu przywrócenia zdrowia,,

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • angielski