Sebastian Kolaszt

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Diagnostyk

69 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
63 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalizuje się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz profilaktyce przeciwurazowej czyli wykrywaniu zaburzeń wzorców i asymetrii ciała, która pozwala mi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
69 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: leczenie bólu

  Dziewięć miesięcy bólu, dwóch ortopedów i reumatolog rozkładli ręce, kazali mi z tym żyć. Jestem już drugi raz, ale po pierwszej wizycie zniwelował mój ból w 80% bez tabletek. Posiada wiedzę, którą potrafi wykorzystać. Polecam szczerze zasługuje na miano specjalisty.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: terapia mięśniowo-powięziowa

  Wszystkich osobom, które szukają dobrego fizjoterapeuty, polecam Pana Sebastiana.Bardzo szczegółowy wywiad, mnóstwo pomocnych informacji .Bardzo dobry diagnosta, posiadający dużą wiedzę i umiejętności. Już po pierwszej wizycie odczuwam pozytywne efekty, super!

 • Lokalizacja: Orto Med Sport Bielsko-Biała - ortopedia i traumatologia.Usługa: ból w kolanie

  Problem rozwiązany w trakcie jednej wizyty, Pan Sebastian podszedł do sprawy z pełnym zrozumieniem problemu i profesjonalizmem.

 • R
  Lokalizacja: Kinesis

  Profesjonalista z wszechstronną wiedzą. Otwartość i uśmiech. Człowiek z pasją, który wie co robi i dla którego celem jest zdrowy pacjent! Rewelacja. Polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: fizjoterapia

  Bardzo dobrze wie co ma robić, dlatego godzinka w zupełności wystarczy żeby np. naprawić mój bark który bolał od pół roku. Bardzo sympatyczny i otwarty.

 • J
  Lokalizacja: KinesisUsługa: ból okolic biodra

  Po prostu genialny fizjoterapeuta, a do tego nigdy się nie poddaje :). Przywrócił mi życie bez bólu i ograniczeń. Specjalista z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Rewelacyjny kontakt z pacjentem.Polecam z całego serca :). I dziękuję :). Joanna

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: utrzymanie kondycji po urazie ścięgna achilles i naciągnięty mięsień czworogłowy uda

  Fantastyczny fizjoterapeuta. Potrafi zdziałać cuda, a do tego ma niesamowity kontakt z pacjentem. Tak pozytywnego człowieka trudno znaleźć. Polecam w 100%.

 • A
  Lokalizacja: KinesisUsługa: pierwsza wizyta diagnostyczno-terapeutyczna

  Polecam, bardzo profesjonalny rehabilitant. Uważnie słucha i pracuje z pacjentem z pasją i dużym zaangażowaniem.

 • E
  Lokalizacja: KinesisUsługa: Bol w pachwinie

  Ogromna wiedza, zaangażowanie, a przede wszystkim bardzo życzliwe podejście. Na każdy problem patrzy kompleksowo, dzięki czemu potrafi znaleźć przyczynę, a nie tylko maskować objawy. Ma mnóstwo cierpliwości dla pacjenta.
  Z cala pewnością Polecam Pana Sebastiana!

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: pierwsza wizyta diagnostyczno-terapeutyczna

  Już po pierwszej wizycie czuję znaczną poprawę. Mam nadzieję, że kilka kolejnych wizyt pozwoli mi pozbyć się całkowicie dolegliwości. Pan Sebastian jest bardzo miłym, a co najważniejsze skutecznym fizjoterapeutą. Z całą pewnością polecę go innym zainteresowanym osobom.

Pytania pacjentów (6)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuje się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz profilaktyce przeciwurazowej czyli wykrywaniu zaburzeń wzorców i asymetrii ciała, która pozwala mi natychmiast ustalić kryteria i kierunki działań korygujących, które przywracają prawidłową jakość wzorców ruchowych i zmniejszają ryzyko wystąpienia urazu i bólu w przyszłości.

  Aby doskonalić jakość swoich usług, wciąż rozwijam się zawodowo studiując podyplomowo na jednej z najnowocześniejszych placówek - Akademii Osteopatii.

  "Osteopata stoi twardo na ziemi, obserwuje prawa i jako inżynier ludzkich ciał wprowadza je w życie w celu przywrócenia zdrowia,,

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • angielski