Specjalizuje się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, neurologicznej oraz profilaktyce przeciwurazowej czyli wykrywaniu zaburzeń wzorców i asymetrii ciała,… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Pytanie dotyczące ból kolana

  Moje pytanie jest związane z falą uderzeniową, stosowaną na kolano skoczka. Czy ta metoda jest skuteczna? co Pan poleca przy tego typu kontuzjach aby wyleczyć ją w 100%?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Sebastian Kolaszt

  Dzień dobry,
  Fala uderzeniowa nie jest jedynym rozwiązaniem na kolano skoczka. Z mojego doświadczenia uzupełnia tylko proces terapeutyczny. Dlatego zawsze warto ustalić przyczynę problemu, który… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalizuje się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, neurologicznej oraz profilaktyce przeciwurazowej czyli wykrywaniu zaburzeń wzorców i asymetrii ciała, która pozwala mi natychmiast ustalić kryteria i kierunki działań korygujących, które przywracają prawidłową jakość wzorców ruchowych i zmniejszają ryzyko wystąpienia urazu i bólu w przyszłości.

  Aby doskonalić jakość swoich usług, wciąż rozwijam się zawodowo studiując podyplomowo na jednej z najnowocześniejszych placówek - Akademii Osteopatii.

  "Osteopata stoi twardo na ziemi, obserwuje prawa i jako inżynier ludzkich ciał wprowadza je w życie w celu przywrócenia zdrowia,,

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Rehabilitacja medyczna
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: leczenie diskopati kręgosłupa

  To jest nasza druga wizyta pisze nasza bo przychodzę z mamą która ma straszne bóle kręgosłupa i za każdym razem jest bardzo zadowolona i jest lepiej .Sebastian umie rozmawiac z pacjentem , jest miły a przede wszystkim jest dobrym specjalistą polecam każdemu.

 • E
  Lokalizacja: Kinesis

  P. Sebastian bardzo mi pomógł , przez około pół roku bolała mnie noga, wskutek złamania oraz przebytych operacji,nikt nie potrafil mi pomóc.Obecnie po kilku wizytach wracam do sprawności.Jest profesjonalnym specjalistą ,ma indywidualne podejście do pacjenta,serdecznie polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sebastian Kolaszt. Bardzo dobry specjalista w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii. Szybko łapie kontakt z pacjentem. Zna się na tym co robi.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się o umówionym czasie, lekarz bardzo przyjazny, rozpatrywał problem całościowo i bardzo profesjonalnie, czupam się komfortowo, a przede wszystkim już po pierwszej wizycie odczuwam pozytywne efekt, super!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: fizykoterapia

  Bardzo polecam! Żałuje że wczesniej nie trafiłam do Pana Sebastiana,po 4 wizytach ból w kolanie jest nie odczuwalny,męczyłam się od stycznia. Bardzo indywidualne podejście sprawiło, że w razie kolejnego urazu nie bedę miała dylematu gdzie się zgłosić,serdecznie polecam i pozdrawiam Ewka

  Sebastian Kolaszt2017-08-24

  Dziękuję za polecenie. Proszę stosować się do zaleceń i myślę, że nie powinno być problemów.
  Pozdrawiam Sebastian Kolaszt

 • J
  Lokalizacja: Orto Med Sport Bielsko-Biała - ortopedia i traumatologia.

  Z moim problemem borykałam się bardzo długo. Bolący punkt w okolicy łopatki spędzał mi sen z powiek i nie pozwalał normalnie funkcjonować. Dzięki Sebastianowi, po całej sesji leczenia, udało się zniwelować bolącą dolegliwość. Zastosowane było kompleksowe leczenie, wraz z technikami oddychania. Kilkuletni ból ustał w zaledwie parę tygodni. Ogromna wiedza oraz doświadczenie i rzesza zadowolonych pacjentów, tylko potwierdza skuteczność Sebastiana.
  Wielkie dzięki za pomoc :)


  Polecam gorąco Sebastiana oraz cały sztab Orto Med Sport Bielsko-Biała.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: Rehabilitacja po urazie ( indywidualna terapia + ćwiczenia)

  Polecam wizytę u Pana Sebastiana. Profesjonalne podejście i duża wiedza w szerokim zakresie. Poprawna diagnoza i terapia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: terapia kobiet w ciąży

  Jestem już po kolejnej wizycie u Sebastiana. Bardzo jestem zadowolona z efektów co czuje po każdej godzinie spędzonej na terapii. Moje kolano co raz lepiej pracuje, co zawdzięczam Sebastianowi który posiada ogrom wiedzy na temat pracy którą wykonuje z wielką pasją. Zdecydowanie polecam :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Właśnie jestem po pierwszej wizycie u Sebastiana. Nie spodziewałem się, że w godzinę można tyle zdziałać. Jeszcze nie odzyskałem pełnej sprawności ale widocznie Sebastian rzeczy niemożliwe robi od ręki a na cuda trzeba chwilkę zaczekać. Zdecydowanie polecam. Fachowiec.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KinesisUsługa: Pierwsza wizyta diagnostyczno-terapeutyczna / czas wizyty od 45 - 90 minut

  Bardzo szczegółowy wywiad, mnóstwo pomocnych informacji dlaczego tak, a nie inaczej postępować.Po wywiadzie pora na rehabilitacje, ćwiczenia itp. Po parę minutach od razu lepiej. Następnie kilka ćwiczeń do do domu i zalecenia co dalej. Cala godzinę, co do minuty poświęcone wyłącznie pacjentowi. Świetny specjalista!