Umów wizytę Zapytaj lekarza 121 odwiedzin w ciągu 30 dni

Chcesz dokonać życiowej zmiany? Oferuję Ci ponad dekadę zawodowego doświadczenia, wiedzę i pełne zaangażowanie w proces Twojej psychoterapii. Jeśli szukasz pomocy, mogę ci jej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sandra Waszniewska

  Pani Sandra jest profesjonalistą w tej dziedzinie. Potrafi stworzyć atmosferę zaufania, życzliwości i zrozumienia. Wspiera, uważnie słucha, wyciąga trafne wnioski. Czułem się bardzo bezpiecznie podczas terapii. Z sesji na sesję wychodziłem z poczucia winy i negatywnego myślenia o sobie, zyskałem więcej energii do życia, nauczyłem się budować relacje z sobą i innymi. Obecnie jestem w cudownym związku pełnym spokoju i miłości. A to wszystko dzięki temu, że pokochałem siebie dzięki Pani Sandrze. Polecam każdemu, kto oczekuje w pełni profesjonalnego podejścia do problemu.

 • Małgorzata K. 2017-02-15
  Do Sandry trafiłam dzięki internetowi. Wybór był strzałem w dziesiątkę. Sandra okazała się osobą niezwykle ciepłą, otwartą, a co najważniejsze, bardzo uważnie słuchającą. Każda sesja pozwalała mi poznawać siebie, docierać do przyczyn powstawania lęków i bardzo złego samopoczucia. Dzięki jej ogromnej kulturze i szacunku do drugiej osoby, jak nigdy dotąd, potrafiłam się otworzyć i bez obaw dzielić się tym, co mnie bolało. Sandra dała mi ogromną nadzieję na dobrą, spokojną przyszłość, w której będę umiała sobie radzić.
  Polecam Sandrę wszystkim, którzy mają problemy w drodze przez własne życie. To osoba pełna empatii i bardzo profesjonalna.
  Dziękuję Ci Sandro raz jeszcze.
  Małgosia

 • J

  Bardzo polecam terapię u Sandry. Spotkania i rozmowy pomogły mi odkryć wiele tajników mojej osobowości i nauczyły mnie jak się z nimi obchodzić. Terapia wyjaśniła wiele moich życiowych doświadczeń i sprawiła, że z większą świadomością własnej osoby i pewnością patrzę na swoje życie.
  Przebieg terapii i sposób jej prowadzenia przez Sandrę niezwykle sprzyja szczerości prowadzonych rozmów. Warto jednak podkreślić, że Sandra nic nie wymusza i na nic nie naciska. Jednak jej niezwykła cierpliwość i zaangażowanie sprawia, że chciałam się otworzyć i rzeczywiście przyniosło mi to ogromną ulgę.
  Zdecydowanie bardzo polecam terapię u Sandry wszystkim, a zwłaszcza osobom, które nie są przekonane co do skuteczności tego rodzaju spotkań i terapii. Ja też nie wierzyłam, że terapia może coś zmienić, ale dzięki Sandrze przekonałam się, że może i to bardzo wiele.

 • K

  Sandra jest czarodziejką. Uważną słuchaczką, osobą empatyczną, co bardzo ważne od razu poczułam, że mogę jej zaufać. Za każdym spotkaniem czułam, że jestem silniejsza. I to właśnie dzięki niej zrozumiałam, że sama potrafię zadbać o siebie.

 • M

  Terapię u Pani Sandry wspominam bardzo pozytywnie. Terapia sprawiła, że stanęłam na nogi. Pani Sandra pomogła mi lepiej poznać samą siebie, a przede wszystkim uświadomiła mi właściwą hierarchię wartości w moim życiu. Dziś czuję się zdecydowanie lepiej - jestem spokojna i szczęśliwa. Dziękuję z całego serca!

 • M

  Do Pani Sandry Waszniewskiej trafiłam w 2009 roku, dzięki mojej przyjaciółce, która już dużo wcześniej korzystała z terapii i poleciła mi Panią Sandrę, jako wyjątkowego fachowca w swojej dziedzinie.
  I stało się! podjęłam decyzję i myślę, że jest to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, gdyż dzięki niej, znalazłam się na wizycie u Pani Sandry, która wskazała mi drogę, której nie widziałam wcześniej, wyjaśniła przyczynę wielu sytuacji życiowych, dzięki czemu dziś wiem jak postępować, by odnosić sukcesy zarówno w życiu prywatnym, jak i rodzinnym. Podczas wizyt zapewniła mi maksimum bezpieczeństwa, zrozumienia i dyskrecji, stając się moim przyjacielem, który rozumie drugiego człowieka. Moja droga ku zmianie trwa nadal, gdyż podjęłam decyzję pracy nad sobą i rozwoju osobistego, dlatego korzystam z cennych drogowskazów i wskazówek ku lepszemu życiu w środowisku pracy i rodzinnym.
  Pani Sandra poprowadziła mnie nową drogą i dziś jestem bliżej szczęścia za co bardzo jej dziękuję.

 • T

  Polecam z całego serca.Trafiłam do Pani Sandry na początku ubiegłego roku z powodu napadów lęku i ogólnego, przedłużającego się złego nastroju. Widzę zdecydowaną poprawę i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Pani Sandra jest ciepłą, cierpliwą i wyrozumiałą osobą, która pacjentom niczego nie narzuca.

 • K

  Praca z Panią Sandrą jest ciekawa, pozwala zrozumieć samego siebie, daje wiele możliwości. Pani Sandra była dla mnie dużym wsparciem i ostoją w trudnych momentach.Teraz wiem, co się ze mną dzieje. Zauważam, swoje emocje, sięgam po wsparcie, znam swoje potrzeby. Lepiej radzę sobie w kontakcie z bliskimi. Jestem ogromnie wdzięczna za profesjonalną , empatyczną pomoc Polecam :)

 • E

  Niebawem zakończę prawie 4 letnią terapię u Pani Sandry. Uważny psychoterapeuta z powołania. Bardzo oddana i trafna w swoich spostrzeżeniach. Decyzja o terapii była najlepszą w moim życiu. Dzięki p. Sandrze uporałam się z nastrojami depresyjnymi, wiele zmieniłam w swoim życiu ruszając z miejsca. Poukładały się również moje kontakty interpersonalne. Pani Sandrze dziękuję za cierpliwość i bycie ze mną we wszystkich zmianach, które zaowocowały wieloma sukcesami. Polecam wszystkim.

 • T

  Jestem zadowolony z wizyt u Pani Sandry. Od lat miałem problemy natury emocjonalnej. Do tej pory udawałem, że jestem zadowolony z życia. Po terapii zrozumiałem gdzie leży problem i podjąłem pracę nad sobą. Dziś nie udaję kogoś innego ale siebie. Lepiej sypiam, jestem zrelaksowany. Terapia była długa, ale to najlepiej wykorzystany czas.

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Chcesz dokonać życiowej zmiany?
  Oferuję Ci ponad dekadę zawodowego doświadczenia, wiedzę i pełne zaangażowanie w proces Twojej psychoterapii.

  Jeśli szukasz pomocy, mogę ci jej udzielić. Jako psychoterapeutka zajmuję się rozwojem osobistym, niską samooceną, trudnościami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi i depresją. Z moją pomocą wyzwolisz się od lęku, smutku i powtarzanych, szkodliwych schematów zachowań. W czasie terapii pomogę Ci wypracować nowe wzorce relacji z najbliższymi, sobą samym i otoczeniem.
  W czasie sesji lepiej poznasz siebie, swoje prawdziwe ja, potrzeby i oczekiwania. Zrozumiesz, co kieruje Twoimi zachowania, uczynisz swoje życie lepszym i bardziej satysfakcjonującym.

  Psychoterapia jest inwestycją w siebie, która daje trwałe korzyści na całe życie. Potwierdza to wiele badań naukowych oraz osoby, które doświadczyły tej formy pracy ze sobą.

  O MNIE
  Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą nurtu humanistyczno – egzystencjalnego. Zajmuję się profesjonalną pomocą psychologiczną oraz wspieraniem rozwoju osobistego. Pomagam w budowaniu dobrych relacji z samym sobą i innymi ludźmi, a także pokazuję moim Klientom, jak czerpać satysfakcję z życia.

  Współuczestniczę również w szukaniu odpowiedzi na nurtujące pytania oraz pomagam w podejmowaniu trudnych decyzji. Jestem oparciem dla tych, którzy czują się samotni i zagubieni – wspieram ich wewnętrzne siły i służę im pomocą, by mogli odzyskać kontrolę nad życiem. Wierzę, że być dopuszczoną do wewnętrznego świata drugiego człowieka, to jeden z największych przywilejów.

  Kwalifikacje i doświadczenie:
  – Absolwentka psychologii społecznej i psychologii klinicznej SWPS
  – Absolwentka Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w ujęciu Gestalt, akredytowanej przez EAGT, FORGE oraz EAP
  – Członek komisji naukowej PTPG
  – Ekspert fundacji na rzecz edukacji i wsparcia w zakresie profilaktyki, diagnozy i leczenia chorób cywilizacyjnych Wemenders
  – Certyfikowany trener umiejętności psychospołecznych szkoły INTRA
  – Psycholog w Klinice Chorób Wewnętrznych Hematologii i Onkologii SPCSK Banacha

  JEŚLI:
  • cierpisz z powodu obniżonego nastroju lub depresji,
  • boisz się przyszłości,
  • odczuwasz wzmożony lęk, niepokój, stres,
  • masz niskie poczucie wartości, nie wierzysz w siebie,
  • nie radzisz sobie ze swoimi emocjami,
  • jesteś Dorosłym Dzieckiem Alkoholika,
  • chcesz poprawić relacje z bliskimi osobami,
  • poszukujesz wyjścia z trudnej sytuacji życiowej,
  • odczuwasz dolegliwości natury psychosomatycznej,
  • cierpisz na zaburzenia jedzenia lub walczysz z nadwagą,
  • straciłeś chęci do życia,
  • męczą Cię natręctwa,
  • cierpisz psychicznie z jakiegokolwiek innego powodu,

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej przy PAN - Psychologia Kliniczna
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej przy PAN - Psychologia Społeczna

Nagrody i wyróżnienia

 • Terapeuta z sercem

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Nowowiejski, Zamknięty oddział psychiatryczny (20015)
 • Szpital Bielański Im. ks. J. Popiełuszki, Zamknięty oddział psychiatryczny (20013)
 • Pracownia Terapii i Rozwoju PRATIR (2001-2012)
 • Szpital Bródnowski, Zamknięty oddział psychiatryczny (2003-2005)
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii przy ul. Sobieskiego )
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia