Sandra Waszniewska

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

12 opinii +dodaj

Chcesz dokonać życiowej zmiany? Oferuję Ci ponad dekadę zawodowego doświadczenia, wiedzę i pełne zaangażowanie w proces Twojej psychoterapii. Jeśli szukasz pomocy, mogę ci jej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sandra Waszniewska

  Sandra to znakomita terapeutka, bardzo zaangażowana, empatyczna i autentyczna. Kiedy rozpoczynałam terapię moje życie było obowiązkiem, teraz jest przyjemnością i beztroską pomimo, że obiektywnie okoliczności nie zmieniły się. Każdy temat, z którym przyszłam został podjęty i w moim przypadku został rozwiązany. Cały proces przebiegał z zachowaniem poczucia bezpieczeństwa, destrukcyjne schematy zachowań były powoli eliminowane a zachowania pozytywne utrwalane. Nic nie było obowiązkiem. Bardzo dobry czas procentujący niesamowitym samorozwojem i pogłębianiem świadomości. Zdecydowanie były to najlepiej wydane pieniądze.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sandra Waszniewska

  Pani Sandra jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Już podczas pierwszej wizyty wzbudziła we mnie duże zaufanie, a czasie trwania terapii zbudowała relację opartą na zrozumieniu i życzliwości dzięki czemu wyczekiwałam każdej kolejnej wizyty. Pani Sandra słucha uważnie i wyciąga trafne wnioski.
  Idąc na terapię byłam osobą zamkniętą i zagubioną, obawiającą się świata. Dzięki terapii u Pani Sandry znów odnalazłam siebie, potrafię sama o siebie zadbać i cieszyć się z życia.
  Zdecydowanie poleciłabym terapię u Pani Sandry każdemu. :)

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Sandra Waszniewska

  Pani Sandra jest profesjonalistą w tej dziedzinie. Potrafi stworzyć atmosferę zaufania, życzliwości i zrozumienia. Wspiera, uważnie słucha, wyciąga trafne wnioski. Czułem się bardzo bezpiecznie podczas terapii. Z sesji na sesję wychodziłem z poczucia winy i negatywnego myślenia o sobie, zyskałem więcej energii do życia, nauczyłem się budować relacje z sobą i innymi. Obecnie jestem w cudownym związku pełnym spokoju i miłości. A to wszystko dzięki temu, że pokochałem siebie dzięki Pani Sandrze. Polecam każdemu, kto oczekuje w pełni profesjonalnego podejścia do problemu.

 • Małgorzata K. 2017-02-15
  Do Sandry trafiłam dzięki internetowi. Wybór był strzałem w dziesiątkę. Sandra okazała się osobą niezwykle ciepłą, otwartą, a co najważniejsze, bardzo uważnie słuchającą. Każda sesja pozwalała mi poznawać siebie, docierać do przyczyn powstawania lęków i bardzo złego samopoczucia. Dzięki jej ogromnej kulturze i szacunku do drugiej osoby, jak nigdy dotąd, potrafiłam się otworzyć i bez obaw dzielić się tym, co mnie bolało. Sandra dała mi ogromną nadzieję na dobrą, spokojną przyszłość, w której będę umiała sobie radzić.
  Polecam Sandrę wszystkim, którzy mają problemy w drodze przez własne życie. To osoba pełna empatii i bardzo profesjonalna.
  Dziękuję Ci Sandro raz jeszcze.
  Małgosia

 • J

  Bardzo polecam terapię u Sandry. Spotkania i rozmowy pomogły mi odkryć wiele tajników mojej osobowości i nauczyły mnie jak się z nimi obchodzić. Terapia wyjaśniła wiele moich życiowych doświadczeń i sprawiła, że z większą świadomością własnej osoby i pewnością patrzę na swoje życie.
  Przebieg terapii i sposób jej prowadzenia przez Sandrę niezwykle sprzyja szczerości prowadzonych rozmów. Warto jednak podkreślić, że Sandra nic nie wymusza i na nic nie naciska. Jednak jej niezwykła cierpliwość i zaangażowanie sprawia, że chciałam się otworzyć i rzeczywiście przyniosło mi to ogromną ulgę.
  Zdecydowanie bardzo polecam terapię u Sandry wszystkim, a zwłaszcza osobom, które nie są przekonane co do skuteczności tego rodzaju spotkań i terapii. Ja też nie wierzyłam, że terapia może coś zmienić, ale dzięki Sandrze przekonałam się, że może i to bardzo wiele.

 • K

  Sandra jest czarodziejką. Uważną słuchaczką, osobą empatyczną, co bardzo ważne od razu poczułam, że mogę jej zaufać. Za każdym spotkaniem czułam, że jestem silniejsza. I to właśnie dzięki niej zrozumiałam, że sama potrafię zadbać o siebie.

 • M

  Terapię u Pani Sandry wspominam bardzo pozytywnie. Terapia sprawiła, że stanęłam na nogi. Pani Sandra pomogła mi lepiej poznać samą siebie, a przede wszystkim uświadomiła mi właściwą hierarchię wartości w moim życiu. Dziś czuję się zdecydowanie lepiej - jestem spokojna i szczęśliwa. Dziękuję z całego serca!

 • M

  Do Pani Sandry Waszniewskiej trafiłam w 2009 roku, dzięki mojej przyjaciółce, która już dużo wcześniej korzystała z terapii i poleciła mi Panią Sandrę, jako wyjątkowego fachowca w swojej dziedzinie.
  I stało się! podjęłam decyzję i myślę, że jest to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, gdyż dzięki niej, znalazłam się na wizycie u Pani Sandry, która wskazała mi drogę, której nie widziałam wcześniej, wyjaśniła przyczynę wielu sytuacji życiowych, dzięki czemu dziś wiem jak postępować, by odnosić sukcesy zarówno w życiu prywatnym, jak i rodzinnym. Podczas wizyt zapewniła mi maksimum bezpieczeństwa, zrozumienia i dyskrecji, stając się moim przyjacielem, który rozumie drugiego człowieka. Moja droga ku zmianie trwa nadal, gdyż podjęłam decyzję pracy nad sobą i rozwoju osobistego, dlatego korzystam z cennych drogowskazów i wskazówek ku lepszemu życiu w środowisku pracy i rodzinnym.
  Pani Sandra poprowadziła mnie nową drogą i dziś jestem bliżej szczęścia za co bardzo jej dziękuję.

 • T

  Polecam z całego serca.Trafiłam do Pani Sandry na początku ubiegłego roku z powodu napadów lęku i ogólnego, przedłużającego się złego nastroju. Widzę zdecydowaną poprawę i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Pani Sandra jest ciepłą, cierpliwą i wyrozumiałą osobą, która pacjentom niczego nie narzuca.

 • K

  Praca z Panią Sandrą jest ciekawa, pozwala zrozumieć samego siebie, daje wiele możliwości. Pani Sandra była dla mnie dużym wsparciem i ostoją w trudnych momentach.Teraz wiem, co się ze mną dzieje. Zauważam, swoje emocje, sięgam po wsparcie, znam swoje potrzeby. Lepiej radzę sobie w kontakcie z bliskimi. Jestem ogromnie wdzięczna za profesjonalną , empatyczną pomoc Polecam :)

Pytania pacjentów (2)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Chcesz dokonać życiowej zmiany?
  Oferuję Ci ponad dekadę zawodowego doświadczenia, wiedzę i pełne zaangażowanie w proces Twojej psychoterapii.

  Jeśli szukasz pomocy, mogę ci jej udzielić. Jako psychoterapeutka zajmuję się rozwojem osobistym, niską samooceną, trudnościami emocjonalnymi, zaburzeniami lękowymi i depresją. Z moją pomocą wyzwolisz się od lęku, smutku i powtarzanych, szkodliwych schematów zachowań. W czasie terapii pomogę Ci wypracować nowe wzorce relacji z najbliższymi, sobą samym i otoczeniem.
  W czasie sesji lepiej poznasz siebie, swoje prawdziwe ja, potrzeby i oczekiwania. Zrozumiesz, co kieruje Twoimi zachowania, uczynisz swoje życie lepszym i bardziej satysfakcjonującym.

  Psychoterapia jest inwestycją w siebie, która daje trwałe korzyści na całe życie. Potwierdza to wiele badań naukowych oraz osoby, które doświadczyły tej formy pracy ze sobą.

  O MNIE
  Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą nurtu humanistyczno – egzystencjalnego. Zajmuję się profesjonalną pomocą psychologiczną oraz wspieraniem rozwoju osobistego. Pomagam w budowaniu dobrych relacji z samym sobą i innymi ludźmi, a także pokazuję moim Klientom, jak czerpać satysfakcję z życia.

  Współuczestniczę również w szukaniu odpowiedzi na nurtujące pytania oraz pomagam w podejmowaniu trudnych decyzji. Jestem oparciem dla tych, którzy czują się samotni i zagubieni – wspieram ich wewnętrzne siły i służę im pomocą, by mogli odzyskać kontrolę nad życiem. Wierzę, że być dopuszczoną do wewnętrznego świata drugiego człowieka, to jeden z największych przywilejów.

  Kwalifikacje i doświadczenie:
  – Absolwentka psychologii społecznej i psychologii klinicznej SWPS
  – Absolwentka Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w ujęciu Gestalt, akredytowanej przez EAGT, FORGE oraz EAP
  – Członek komisji naukowej PTPG
  – Ekspert fundacji na rzecz edukacji i wsparcia w zakresie profilaktyki, diagnozy i leczenia chorób cywilizacyjnych Wemenders
  – Certyfikowany trener umiejętności psychospołecznych szkoły INTRA
  – Psycholog w Klinice Chorób Wewnętrznych Hematologii i Onkologii SPCSK Banacha

  JEŚLI:
  • cierpisz z powodu obniżonego nastroju lub depresji,
  • boisz się przyszłości,
  • odczuwasz wzmożony lęk, niepokój, stres,
  • masz niskie poczucie wartości, nie wierzysz w siebie,
  • nie radzisz sobie ze swoimi emocjami,
  • jesteś Dorosłym Dzieckiem Alkoholika,
  • chcesz poprawić relacje z bliskimi osobami,
  • poszukujesz wyjścia z trudnej sytuacji życiowej,
  • odczuwasz dolegliwości natury psychosomatycznej,
  • cierpisz na zaburzenia jedzenia lub walczysz z nadwagą,
  • straciłeś chęci do życia,
  • męczą Cię natręctwa,
  • cierpisz psychicznie z jakiegokolwiek innego powodu,

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej przy PAN - Psychologia Kliniczna
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej przy PAN - Psychologia Społeczna

Nagrody i wyróżnienia

 • Terapeuta z sercem

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Nowowiejski, Zamknięty oddział psychiatryczny (20015)
 • Szpital Bielański Im. ks. J. Popiełuszki, Zamknięty oddział psychiatryczny (20013)
 • Pracownia Terapii i Rozwoju PRATIR (2001-2012)
 • Szpital Bródnowski, Zamknięty oddział psychiatryczny (2003-2005)
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii przy ul. Sobieskiego )
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia