Umów wizytę Zapytaj lekarza 727 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, przede wszystkim witam serdecznie na moim profilu. Kilka słów o mnie: Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Wrocławskim. Poza tą podstawową edukacją… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (26)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo, przede wszystkim witam serdecznie na moim profilu. Kilka słów o mnie:
  Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Wrocławskim. Poza tą podstawową edukacją ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku "Psychologia Kliniczna" prowadzone przez Gdański Uniwersytet Medyczny. Jako psycholog miałam przyjemność pracować zarówno w placówkach dla osób przewlekle psychicznie chorych, tradycyjnym poradnictwie, jak i świadczyć usługi psychoprofilaktyczne w wojsku i innych instytucjach.

  Obecnie pracuję głównie w zakresie psychologii klinicznej (terapia), jednakże nie ograniczam się do tego. Zapraszam także osoby potrzebujące po prostu wsparcia tudzież porady psychologicznej.

  Psychoterapię indywidualną oraz grupową prowadzę w paradygmacie psychodynamicznym - jest to nurt terapeutyczny oparty na osiągnięciach psychoanalizy oraz współczesnej psychiatrii. W dużym skrócie można by rzec, iż swoją skuteczność zawdzięcza oparciu o stale rozwijającą się relację terapeutyczną, czyli więź pomiędzy terapeutą i pacjentem, dostarczaniu pacjentowi nowego rozumienia jego rzeczywistości wewnętrznej i zewnętrznej. Stąd też jest to terapia długoterminowa, jednakże pozwala uzyskać trwałe, stabilne efekty.

  Prowadzę również treningi antystresowe - są to spotkania 50-minutowe w małych grupach (max. do 5-6 osób), na których regularnie raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od Państwa chęci i czasu, wspólnie praktykuje się rozmaite techniki usuwające nadmiar napięcia psychicznego i fizycznego. Program treningów to fuzja uznanych technik medytacyjnych, wizualizacyjnych, współczesnej wiedzy psychoterapeutycznej oraz wplecionych elementów psychoedukacji. Pozwala odzyskać wewnętrzną równowagę, uzyskac stan spokoju ducha i "bycia tu i teraz", co w konsekwencji przekłada się na skuteczniejsze rozwiązywanie codziennych problemów, podejmowanie przemyślanych decyzji oraz lepsze poznanie siebie. Cena treningu to 50 zł/osoba, niezależnie od ilości osób w grupie.

  Świadczę także usługi z zakresu detekcji kłamstwa (psychofizjologiczne badania poligraficzne), stąd zapraszam firmy i instytucje do podjęcia współpracy w zakresie badań przesiewowych.

  W Zielonej Górze prowadzę prywatną praktykę, świadczę usługi zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm i instytucji.

  Prywatnie jestem osobą starającą się stale poszerzać swoje horyzonty zarówno zawodowo, jak i prywatnie, a przy tym entuzjastką literatury, wschodnich sztuk walki, interesuję się również kynologia, felinologią, kulturą azjatycką.

  Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy, zapraszam do kontaktu.


  Zakres usług:
  - konsultacje psychologiczne;
  - terapia indywidualna;
  - terapia grupowa/grupy wsparcia;
  - badania psychologiczne/tworzenie profilu psychologicznego, edukacyjnego, zawodowego;
  - opiniowanie psychologiczne;
  - pomoc dla osób z nerwicą, depresją oraz zaburzeniami psychotycznymi;
  - pomoc w przypadku zaburzeń zachowania u młodzieży - także próby samobójcze, samookaleczenia, sięganie po używki, zachowania antyspołeczne;

  Standardowy czas wizyty to 50 minut.

  Dla firm i instytucji:
  - prowadzenie szkoleń i treningów interpersonalnych;
  - pomoc w rekrutacji kandydatów na stanowiska pracy/pełnioną funkcję;
  - badania psychologiczne pracowników w zakresie możliwości intelektualnych, tendencji do zachowań antyspołecznych (kradzieże, przemoc, brak dyskrecji);
  - psychofizjologiczne badania poligraficzne (popularnie nazywane również wariograficznymi);

  UWAGA
  Właśnie rusza nabór uczestników do grupy terapeutycznej. Max. 8 osob. Dla uczestnika terapia grupowa to bardzo rozwijające doświadczenie, szczególnie polecane osobom po ciężkich przejściach, mających problem z toksycznymi relacjami oraz problem z funkcjonowaniem w grupie (np. lęk przed kontaktami). Jest to również mniej kosztowne rozwiązanie niż terapia indywidualna. Terapia rozpoczyna się od lutego 2018. Spotkania będą się odbywać 2 razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Jedna sesja grupowa trwa godzinę i 30 minut ( indywidualna sesja - 50 minut). Koszt to opłata 400 zł miesięcznie. Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenie telefoniczne lub e-mail: sandraossowska.psycholog@o2.pl

  Aktualizacja - terapia będzie miała charakter grupy wsparcia dla kobiet tkwiacych w toksycznych lub trudnych związkach. Stało się tak z szczegolnej powszechności tego zjawiska w obecnym czasie. Jest to terapia dla kobiet mających problemy tego typu dziś, lub też w przeszłości, ponieważ wszyscy wiemy rany z przeszłości często nosimy przez sobą przez wiele lat. Pozwól sobie pomóc, zrozum to, co się z Tobą dzieje i daj sobie szansę aby przestać powtarzać te same błędy. Zgłoś się już dziś!

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Gdański Uniwersytet Medyczny - studia podyplomowe "Psychologia Kliniczna"

Artykuły

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SANDRA OSSOWSKA Usługi Psychologiczne i SzkolenioweUsługa: terapia indywidualna

  Jestem na samym poczatku swojej przygody z P.Psycholog ale mam juz lepsze nastawienie i chec współpracy. Oby terapia była tak przyjemna jak pierwsze spotkanie i owocna.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SANDRA OSSOWSKA Usługi Psychologiczne i Szkoleniowe

  Jestem dopiero po trzeciej wizycie, ale juz mogę powiedziec, ze jestem pozytywnie nastawiona i będę kontynuować leczenie. Dzięki pani Sandrze zaczęłam wierzyć, ze uda mi sie wyjść z choroby. Polecam jak najbardziej, czasami warto dać sobie pomóc i udać sie do dobrego specjalisty.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SANDRA OSSOWSKA Usługi Psychologiczne i SzkolenioweUsługa: konsultacje psychologiczne

  Świetny profesjonalista. Pani Sandra szybko uświadomiła mi błędy, które popełniałem. Uważnie słucha, zadaje trafne pytania, które zmuszają do refleksji nad sobą i otoczeniem. Pomogła mi określić, spojrzeć z innej perspektywy na ówczesną sytuację i ją przezwyciężyć. Wspierała też w budowaniu pewności siebie.Polecam każdemu!

 • A
  Lokalizacja: SANDRA OSSOWSKA Usługi Psychologiczne i Szkoleniowe

  Pani Sandra jest świetnym fachowcem. Bardzo pomogła mi w zrozumieniu i uporządkowaniu wielu spraw w moim życiu. Dała mi takiego kopa do działania. Polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SANDRA OSSOWSKA Usługi Psychologiczne i Szkoleniowe

  Po pierwszej wizycie ciężko powiedzieć coś więcej. Ogólnie jestem zadowolona. Pani Sandra robi pozytywne i ciepłe pierwsze wrażenie. Łatwiej się otworzyć.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SANDRA OSSOWSKA Usługi Psychologiczne i SzkolenioweUsługa: depresja, nerwica

  Jestem po pierwszej wizycie i wrażenia jak najbardziej na 6. Potrafi słuchać i na bieżąco pomaga zrozumieć problem , jest psychologiem dynamicznym czyli pomaga dojść do ładu ze sobą aby mieć siłę samemu rozwiązać problem. Jestem pod dużym wrażeniem bo totalna różnica w porównaniu z poprzednim psychologiem. Polecam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SANDRA OSSOWSKA Usługi Psychologiczne i SzkolenioweUsługa: terapia indywidualna

  Bardzo ale to bardzo polecam spotkania z Panią Sandrą!
  Przychodzi taki moment w życiu, prędzej czy później, że nie wiadomo dokąd zmierzać, jak poradzić sobie z przeszłością, o której chcieliśmy zapomnieć, ale powraca jak bumerang... Do tego wszystkiego problemy z osobowością, postrzeganiem samej siebie, fobia społeczna i nie tylko.
  Terapię u Pani Sandry rozpoczęłam rok temu. I naprawdę, z ręką na sercu muszę przyznać, że nie spodziewałam się takich efektów. Nie spodziewałam się przełamania tylu barier i oporów. Jestem inaczej patrzącą na świat kobietą.
  Osobom, które zastanawiają się czy właśnie udać się do Pani Sandry - serdecznie polecam. Bardzo przyjazna i ciepła atmosfera oraz profesjonalne podejście.

  Pozdrawiam,
  B.

  mgr Sandra Ossowska2017-06-16

  Bardzo się cieszę, że wspólnymi siłami udało się tyle osiągnąć. Dziękuję za opinię:)

 • J
  Lokalizacja: SANDRA OSSOWSKA Usługi Psychologiczne i Szkoleniowe

  Pani doktor cudowna. Wspaniale podejscie do pacjenta. Ze wzgledu na pierwsza wizytę u psychologa bardzo sie denerwowalam, atmosfera rozluznila sie prawie od razu. Jest naprawdę genialna. Polecam z całego serca.

  mgr Sandra Ossowska2017-06-16

  Ogromnie się cieszę, że udało się przełamac pierwsze lody:) Bardzo dziękuję za opinię.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i ciepła osoba, słucha, zadaje dużo pytań, by dowiedzieć się jak najwięcej o osobie,posługując się przy tym fachową terminologią, już po pierwszym spotkaniu poczułam się lepiej i na pewno będę chodzić do tej Pani

  mgr Sandra Ossowska2016-05-18

  Bardzo dziękuję za opinię, miło mi niezmiernie:)

 • A

  Bardzo chciałabym podziękować za terapię, którą przeszłam na początku roku. To była pierwsza wizyta w moim życiu u specjalisty, ale bardzo konieczna. Wizyty u Pani Sandry postawiły mnie na nogi, oraz pomogły zrozumieć pewne rzeczy pod innym kątem. Zawsze wychodziłam pełna nadziei na nowe jutro, a moje przeogromne problemy stawały się coraz mniejsze. Jeszcze raz dziękuję, za rozmowy i zadania domowe :)

  mgr Sandra Ossowska2016-05-18

  Cieszę się, że mogłam pomóc - największą nagrodą dla specjalisty jest satysfakcja płynąca z tego, że pacjent wraca do funkcjonowania na dobrym poziomie:) A jeszcze bardziej cieszy fakt, że zbudowała Pani zasoby, które ułatwią radzenie sobie z kolejnymi trudnościami:) Powodzenia i pozdrawiam!