Poproś o kalendarz wizyt

Fizjoterapeuta, jestem na 5 roku Medycyny Osteopatycznej w Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON, Stale rozwijam swój warsztat terapeutyczny na licznych kursach podyplomowych. Swój zawód… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Z czystym sumieniem polecam masaż powięziowy i mobilizację ruchową u Pani Sabiny. Jestem sportowcem wyczynowym od 22 lat, z biegiem lat nawarstwiło się wiele rzeczy i moje biodra wymagały "uwolnienia" do bardziej swobodnego ruchu i zwiększenia zakresu ruchu. W ciągu 6 wizyt Pani Sabina przypomniała mi jak się poruszałem 10 lat temu:) Polecam

 • S
  Lokalizacja: OSTEO-MED Sabina JonderkoUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Z Panią Sabiną mam pewność, że jestem w dobrych rękach. To osoba odpowiedzialna i zaangażowana. Wielokrotnie pomogła mi w momentach kryzyswych kiedy kręgosłup odmówił posłuszeństwa. Zaskakuje wiedza i profesjonalizmem na każdym kroku. To osoba jakich mało, której można zaufać w stu procentach! Polecam!

 • K

  Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Pomogła mi w dolegliwościach bólu kręgosłupa. Jednak tym czym mnie najbardziej zaskoczyła to wiedza indywidualne podejście do pacjenta i chęć pomocy. Jestem po dwóch ciężkich operacjach jelita mam bliznę na całej dolnej części brzucha, Pani Sabina tak rozluźniła bliznę że nie odczuwam bólu i mogę swobodnie funkcjonować. Dodam tylko że żaden z poprzednich fizjoterapeutów nawet nie wiedział jak się zabrać za bliznę. Bardzo dziękuję i życzę dużo sukcesów. A Wam kochani polecam bo warto FACHOWIEC bardzo wysokiej klasy.

 • A

  Pani Sabina bardzo pomogła mi w moich problemach neurologicznych, związanych z boreliozą. Najpierw bardzo uważnie, jak żaden inny fizjoterapeuta zdiagnozowała poziom problemu i uszkodzeń. Krok po kroku stymulowała uszkodzone nerwy i aktywizowała mięśnie wokół do pracy. W tym trudnym momencie dostałam dużo profesjonalnego wsparcia i przy okazji serca. Pani Sabina jest bardzo zaangażowanym fizjoterapeutą, osteopatą. Widać, że kocha to, co robi. Polecam ją każdemu, kto oczekuje szybkiej poprawy i przede wszystkim rzetelnej diagnozy, która jest podstawą dobranej do problemu rehabilitacji.

 • S

  Pani Jonderko potrafi zdziałać cuda!!!! Przy ostrych bólach kręgosłupa postawiła mnie na nogi.
  Osobiście korzystałam z usługi w przychodni w Tychach, miła, sympatyczna atmosfera i dogodne godziny.
  Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta, jestem na 5 roku Medycyny Osteopatycznej w Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON,
  Stale rozwijam swój warsztat terapeutyczny na licznych kursach podyplomowych. Swój zawód traktuję bardzo odpowiedzialnie. Stale weryfikuję moje umiejętności u największych polskich i europejskich autorytetów z osteopatii i fizjoterapii. Daje to gwarancję bezpieczeństwa moim pacjentom. Specjalizuję się w terapii bólu kręgosłupa, innych stawów, bólach napięciowych, przeciążeniowych, stanach pourazowych, terapii blizn. Pracuję z kobietami w ciąży jak i po porodzie. Pracuję również z dziećmi.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • GWSP w Mysłowicach
 • I Studium Medyczne w Katowicach