Adres

Koło Strzelnicy 3, Zwierzyniec , Kraków
Ortopedicum

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Mgr Fizjoterapii. II Rok Akademii Osteopatii 2009- 2011 Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, studia II stopnia magisterskie, Wydział: Rehabi...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany

Niestety dopadła mnie rwa kulszowa. Myślałam, ze sobie z tym nie poradzę , ale na szczęście trafiłam do Pani Sabin. Jej pomoc była nieoceniona. Gdyby nie ona pewnie nie potrafiłabym normalnie funkcjonować. Dzięki niej dużo lepiej się czuje.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Sabina bardzo pomogła mi w zwalczeniu silnych bóli kręgosłupa, które dokuczały mi od kilku miesięcy. Skorzystałam u niej z zabiegów osteopatii, które w moim konkretnym przypadku okazały się strzałem w dziesiątkę i idealną metodą leczenia. Cieszę się, że trafiłam akurat do tej terapeutki, gdyż jest to osoba w 100% profesjonalna, kompetentna, a do tego potrafi słuchać pacjenta :).


A
Użytkownik zweryfikowany

Pełny profesjonalizm wyrażony:
1. sposobem przeprowadzania wywiadu pod kątem dolegliwości, objawów
2. umiejętnością słuchania pacjenta
3. pełnym zaangażowaniem i starannością w wykonywanym masażu i nadzorze nad wykonywanymi ćwiczeniami
4. punktualnością i miłą atmosferą w trakcie prowadzonych zabiegów.
Szczególne podziękowania za odzyskanie pełnej sprawności w poruszaniu się /chodzeniu.


K
Użytkownik zweryfikowany

Rehabilitację u Pani Sabiny oceniam bardzo dobrze. Pomogła mi po ciężkiej kontuzji stawu skokowego. Posiada dużą wiedzę, proponuje bardzo skuteczne zabiegi i jest profesjonalna. Przekazywane przez nią instrukcje ćwiczeń są przekazywane bardzo czytelnie i precyzyjnie. Na umówione wizyty przychodzi punktualnie. Jest otwarta na rozmowę z pacjentem. Bardzo polecam Panią Sabinę osobom potrzebującym skutecznej rehabilitacji. Oceniam ją bardzo dobrze.


A
Użytkownik zweryfikowany

Rehabilitacje u Pani Sabiny wspominam bardzo pozytywnie a świadczą o tym wyniki. Jako osoba bardzo aktywna fizycznie po rekonstrukcji wiązadła w kolanie potrzebowałam dobrego rehabilitanta. Leczenie przebiegało sprawnie i było urozmaicone, dostosowane do potrzeb. Duża wiedza i praktyka rehabilitanta a także ciągłe doskonalenie poprzez szkolenia widać było w przebiegu pracy Pani Sabiny. Po zakończonej rehabilitacji uprawiam wszystkie sporty co przed kontuzja. Polecam wszystkim bardzo, pełen profesjonalizm :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Mgr Fizjoterapii. II Rok Akademii Osteopatii 2009- 2011 Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, studia II stopnia magisterskie, Wydział: Rehabi...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

Publikacje i artykuły