Adresy (3)

Ściegiennego 27, Szczecin
ARTIMED Szczecin (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Tadeusza Kościuszki 2/2, Goleniów
Gabinet ginekologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ARTIMED Szczecin

Chodzę do doktora Bednera od .. 10 lat :) Spokojny, miły, rzeczowy - zawsze można spodziewać się konkretnej odpowiedzi na pytania. Polecam :)
Paulina Kijo ( Brzuskiewicz )


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Zawsze wszystko spokojnie i rzeczowo tłumaczy. Każdy przypadek jest dla niego indywidualny. Polecam każdej kobiecie, ktora chodzi od gabinetu do gabinetu i nie wiedzą co jej jest. Pan doktor napewno nie zostawi Cię bez diagnozy i leczenia.


I
Użytkownik zweryfikowany

Wykonywał mi trzy badania USG w ciąży w przychodni na Bohaterów, poświęcał sporo czasu i wiele tłumaczył z uśmiechem i cierpliwością. polecam


N
Użytkownik zweryfikowany

Kulturalny, sympatyczny człowiek, delikatny w badaniu. Profesjonalne podejście, tłumaczy wszystko. Pierwszy raz byłam u niego, chciałabym prowadzić u pana doktora ciążę, ale niestety nie pasują mi godziny przyjęć:( Dodam, że pacjentki w poczekalni bardzo chwaliły tego lekarza.


S
Użytkownik zweryfikowany

nie mam o nim najlepszej opinii... swego czasu leżałam na pomorzanach, miałam mieć robiony zabieg usunięcia torbieli z jajnika. w dzień operacji stwierdził że zabiegu nie będzie bo mam pewnie torbiel tzw czynnościową i sama się pewnie wchłonie (nie wchłonęły się do dziś)... kiedy skarżyłam się na silne bóle jajników, wręcz olewał to każąc wziąć czopek i tyle... a jak po jakimś czasie poszłam do niego na usg (w przychodni akademickiej) okazało się nagle że mam PCO!!!! skomentował to słowami "do 25/26 roku życia robić dziecko bo potem będą problemy". byłam mega zniesmaczona :/ :/


G

Jako fachowiec doskonały,wielki szacunek dla perfekcji i duzej wiedzy-operował mnie na Pomorzanach.Minus za słaby kontakt z pacjentka,mało tłumaczy,zbyt mało czasu poświeca pacjentce-człowiek to nie tylko jednostka chorobowa,czasami wystarczy zauważyc w pacjencie człowieka


G

Ja do dr. bednera chodzę od siedmiu lat. zawsze uprzejmy. teraz prowadzi moją ciążę. Owszem powiedział , że natura zrobi swoje, ale nie uważam że to było nie taktowne. Poprostu powiedział prawdę, na wczesnym etapie ciąży każda ingerencja może zaszkodzić. Ponadto kazał mi o siebie dbać i przyjść po 4 tygodniach.


A

Ja niestety mam mieszane uczucia co do pana doktora. Z jednej strony zostałam miło przyjęta na izbie przyjęć na Pomorzanach, co mnie nastawiło do pan doktora bardzo pozytywnie a następnie potraktował mnie dość niepoważnie u siebie w gabinecie prywatnym :( Chciałam żeby poprowadził mi ciążę. Bardzo wcześnie dowiedziałam się że jestem w ciąży, bo staraliśmy się o dziecko z mężem już od jakiegoś czasu więc robiłam testy regularnie. Ciąża oczywiście została potwierdzona przez badanie krwi ( 4 tygodnie i kilka dni). Pan doktor po pierwsze powiedział mi że mam się nie cieszyć bo szanse na to że ciąża się utrzyma są średnie a kiedy po badaniu zapytałam się go czy wszystko jest ok tam na dole odpowiedział że to ja powinnam wiedzieć czy odczuwam jakiś dyskomfort. Po czym powiedział że mam przyjść do niego po 12tym tygodniu :-/. Wyszłam z gabinetu załamana.


P
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz i człowiek o cudownym podejściu do pacjentki. Miałam przyjemność być pod opieką pana doktora w szpitalu na pomorzanach świetny specjalista, szybkie i trafne diagnozy. Zawsze z uśmiechem na twarzy pomimo zmęczenia. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Bardzo delikatny i życzliwy. Najlepszy jakiego znam !!!


*
Użytkownik zweryfikowany

Specjalista w swojej dziedzinie. Wspaniały ginekolog i do tego świetny operator. Pracuje w Klinice Ginekologii Operacyjnej PAM. Zawsze wszystko dokładnie i szczegółowo tłumaczy, ma czas dla pacjentki. Wszelkie wątpliwości wyjaśnia nawet telefonicznie. Leczę się u Pana dr i nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Zajmuje się pacjentkami od początku, od postawienia diagnozy (szybkiej i trafnej), poprzez leczenie operacyjne aż po dalsze leczenie. Dr Bedner to nie tylko wspaniały lekarz ale także cudowny człowiek, który ma zawsze ciepłe słowo dla pacjentki. Potrafi wzbudzić zaufanie swoim profesjonalnym podejściem. Wierzę, że przeprowadzi mnie przez długą drogę mojej choroby z rewelacyjnym skutkiem. Polecam każdej kobiecie, która potrzebuje dobrego lekarza, który naprawdę zna się na tym, co robi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ginekologia onkologiczna