Rozanna Żyrek verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • T

  Polecam! Z badania żywej kropli krwi od Pani Rozanny w ciągu godziny dowiedziałem się więcej, niż z całego szeregu badań laboratoryjnych. Wszystko wytłumaczone jasno i klarownie. Jeszcze raz polecam!

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Monika Pietrowska-Kucharska
  Monika Pietrowska-Kucharska
  Dietetyk
  Reymonta 60, Rybnik
  Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Pani Monika okazała się bardzo kompetentnym dietetykiem z niecierpliwością… więcej

  Bożena Czabaj Brauntsch
  Bożena Czabaj Brauntsch
  Dietetyk
  Katowicka 55, Pszczyna
  Wizytę jak najbardziej mogę zaliczyć do udanych ;) Pani Bożena posiada bardzo dużą wiedzę, którą chętnie się dzieli.… więcej

  Karolina Macha
  Karolina Macha
  Dietetyk
  ., Knurów
  Niechętnie do tej pory korzystałam z porad dietetyka ale dzięki Pani Karolinie zmieniłam moje podejście. Pani Karolina… więcej

  Iwona Wanat
  Iwona Wanat
  Dietetyk
  Owczarska 9, Tychy
  Pani Iwona jest dietetykiem otwartym na nowości.Dieta jest smaczna,zdrowa i różnorodna.Można odszukiwać nowe smaki… więcej

  Ewa Gonia
  Ewa Gonia
  Dietetyk
  Flamingów 66, Tychy
  Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pani Ewy. Przesympatyczna i miła atmosfera. Bardzo mi pomogła. Zgubiłam… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Prowadzę szeroko pojętą dietoterapię. Wszystkie proponowane zalecenia, kuracje dopasowuję indywidualnie do pacjenta. Pomagam pacjentowi w odnalezieniu przyczyn swoich dolegliwości, doradzam, jakie badania kliniczne wykonać. Przeprowadzam analizę żywej kropli krwi, jeżeli istnieje taka konieczność stosuję naturalną suplementację celowaną.

   Główne moje zainteresowania to metody leczenia chorób wewnętrznych, neurologicznych i autoimmunologicznych. Szczególnie interesuję się dietą w chorobach tarczycy, hashimoto, cukrzycy I i II, autyzmie, chorobach jelit, nietolerancjach pokarmowych i nowotworach.

   Interesuję się rozwojem osobistym, psychologią i leczeniem naturalnym.

   Edukuję pacjentów, jak oczyszczać organizm oraz jak zapobiegać i zwalczać zakażenia grzybicze i pasożytnicze.

   Prowadzę poradnię dietetyczną medi DIET.

  Usługi

  medi DIET

  Wodzisławska 4, 44-240 Żory, śląskie

  Porada online 60 zł
  Konsultacja dietetyczna online 120 zł
  Badanie żywej kropli krwi z konsultacją dietetyczną 170 zł
  Kontrolne badanie żywej kropli krwi 100 zł
  Badanie żywej kropli krwi + zalecenia 129 zł
  Konsultacja kontrolna 40 zł
  Kontakt online od 40 zł
  Jadłospis na 7- 14 dni od 70 zł
  Badanie analizatorem biorezonansowym 129 zł
  Badanie kropli krwi i analizatorem biorezonansowym 199 zł
  Pokaż wszystkie

  medi DIET

  Stanisława Wyspiańskiego 13, 43-410 Cieszyn, śląskie

  Badanie żywej kropli krwi z zaleceniami 1 osoba 129 zł
  Badanie żywej kropli krwi z konsultacją dietetyczną 170 zł
  Konsultacja dietetyczna 120 zł
  Jadłospis, dieta, plan żywieniowy od 70 zł
  Badanie żywej kropli krwi 2 lub więcej osób; cena za osobę 100 zł
  Badanie analizatorem biorezonansowym 129 zł
  Badanie kropli krwi i analizator biorezonansowy 199 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • T

   Polecam! Z badania żywej kropli krwi od Pani Rozanny w ciągu godziny dowiedziałem się więcej, niż z całego szeregu badań laboratoryjnych. Wszystko wytłumaczone jasno i klarownie. Jeszcze raz polecam!

  • K

   Pani Rozanna jest osobą posiadającą szeroką wiedzę z zakresu zdrowia i żywienia. Jest konkretna i potrafi pomagać ludziom co jest jej celem by ludzie mieli świadomość tego co jedzą i jak jedzą oraz by żli zdrowo i godnie. Serdecznie polecam każdemu jej usługi! :)

   Rozanna Żyrek2016-04-21

   Dziękuję za miłe słowo.

  • O

   Polecam! Pani dietetyk bardzo uprzejma, pogodna, a przede wszystkim bardzo profesjonalna. Na pierwszym planie stawia dobro pacjenta. Zawsze byłam traktowana indywidualnie aby znaleźć przyczynę problemu zdrowotnego, a nie tylko jego efekty uboczne. Gorąco polecam!

   Rozanna Żyrek2016-04-21

   Dziękuję!

  • Pani Rozanna to świetny dietetyk, kompetencja, wiedzia, indywidualne podejście do pacjenta w rozwiązaniu mego problemu i wskazania dodatkowych badań , w mym przypadku badanie żywej kropli krwi pomogło mi wskazać przyczyny złego samopoczucia i problemów zdrowotnych mimo stosowania zbilansowanej diety [pochłaniałam zbyt dużo słodyczy]. Przyczyną były pasożyty . Otrzymałam pomoc w pozbyciu się ich i teraz mogę w pełni cieszyć się osiągnientym rezultatem zdrowotnym. Gorąco polecam Panią Rozannę i wiedzę jaką przekazuje pacjentom w stosowaniu szeroko rozumianej profilaktyki jak zapobiegać.

  • S

   Polecam! Pani Rozanna jest profesjonalnym dietetykiem, który posiada ogromną wiedzę, traktuje każdego pacjenta indywidualnie i stawia jego dobro na pierwszym miejscu. Warto skorzystac z usług Pani dietetyk.

  • K

   Z jej usług korzystałam już kilka razy i mogę polecić każdemu, kto poszukuje profesjonalnego dietetyka. Nie ma tu schematu odżywiania jednego dla wszystkich.
   Ogromna wiedza Pani Dietetyk na tematy odżywiania i terapii naturalnych naprawdę robi wrażenie.
   Szczególnie polecam badanie żywej kropli krwi, dzięki któremu można dowiedzieć się sporo o swoim zdrowiu, zwłaszcza jeśli ktoś jeszcze nigdy nie wykonywał tego typu badań.

  • M

   Byłam na badaniu żywej kropli krwi. Pani Rozanna wszystko skrupulatnie wyjaśnia i udziela rad. Naprawde warto!

  • M

   Polecam! Fachowa porada oraz dobór suplementów bez najmniejszych zarzutów. Jakość obsługi na najwyższym poziomie!Jeśli ktoś szuka profesjonalnej porady na temat zdrowia oraz szuka doboru diety nie powinien się zastanawiać. Pozdrawiam i jeszcze raz polecam.

  • L

   Polecam! Pani dietety bardzo uprzejma, radosna, pogodna, a przede wszystkim bardzo profesjonalna w tym co robi. Na pierwszym planie stawia dobro pacjenta. Zawsze byłem traktowany indywidualnie aby znaleść przyczynę problemu zdrowotnego, a nie tylko jego efekty uboczne. Bardzo polecam!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG