prof. dr hab. n. med.

Romuald Dębski

Ginekolog, Endokrynolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Wieloletni Kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu przy ul. Czerniakowskiej 231, a obecnie w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wieloletni Kierownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu przy ul. Czerniakowskiej 231, a obecnie w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Specjalista w zakresie położnictwa, ginekologii, endokrynologii, ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej. Zajmuje się prowadzeniem ciąż wysokiego ryzyka, diagnostyką i terapią płodu, diagnostyką i terapią zaburzeń hormonalnych u kobiet, wykonuje pełen zakres operacji ginekologicznych, w tym operacje onkologiczne. Wykonuje inwazyjne badania prenatalne (biopsja kosmówki, amniopunkcja oraz kordocenteza). Wykładowca na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy, kursach ultrasonograficznych oraz sympozjach naukowych. Posiada certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz Fetal Medicine Foundation. Autor i redaktor naukowy licznych podręczników z zakresu położnictwa i ginekologii, endokrynologii ginekologicznej i diagnostyki

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Endokrynologia

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
119 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Dębski ClinicUsługa: USG ginekologiczne

  Świetny lekarz.
  Powołanie, gigantyczna wiedza, podejście do pacjentki...
  Trafiłam do niego od innego lekarza, który nastraszył mnie, mówiąc, że moim jedynym ratunkiem jest prof. Dębski. I faktycznie - był. Rozwiał wątpliwości, strach, wytłumaczył co się dzieje. Okazało się też, że wcale nie jest tak dramatycznie, jak zapewniał wcześniejszy lekarz.
  Badanie przeprowadza bardzo dokładnie, jest rzeczowy, miły i jednocześnie żartobliwy. Nie traktuje pacjenta z góry - potrafi przełożyć język medyczny tak, by można było zrozumieć co się dzieje. Będę do niego wracać. :)

 • M

  Bez wątpienia jest to wyjątkowy człowiek, wspaniały lekarz- w pełni realizujący swoje powołanie. Szalenie inteligentny, posiadający ogromną wiedzę, pewny siebie (co jest bezsprzeczną zaletą u kogoś komu powierzamy życie), a przy tym ciepły i zwyczajnie, po ludzku dobry. Prowadził naszą zagrożoną ciążę z pewnością i spokojem, a dzisiaj cieszymy się zdrowym, pogodnym synkiem. Na wizytę ciężko się umówić, są bardzo odległe terminy, a potem długie kolejki w poczekalni, ale dla tego człowieka warto. Podczas naszego leczenia spotkaliśmy bardzo wielu ludzi, którymi się zajmował i nie było nikogo kto by miał inne zdanie. Absolutnie wyjątkowy lekarz.

 • M

  Zdecydowanie polecam Pana Doktora w trudnych przypadkach.
  Była to moja pierwsza wizyta u doktora i nie ukrywam bardzo się jej obawiałam czytając komentarze. Kompletnie nie wiedziałam czego można się spodziewać. No i okazało się, że bardzo mile się zaskoczyłam.
  Pan Doktor jest konkretny i rzeczowy a zarazem bardzo ciepły. Doskonale wie co ma robić, nie wymaga miliona niepotrzebnych badań. Wysłuchał mojej kilkuletniej historii (2 x c.p. , 1 x c.b., 3 x IVF.) opierając się na wcześniejszych wynikach i zalecił co robimy dalej.

  A do wszystkich negatywnych komentarzy – na kawę i plotki umawiajcie się z koleżankami a po poradę do doktora

  Będę polecać Pana Doktora Dębskiego z czystym sumieniem.

 • M

  Wspaniały specjalista i cudowny człowiek. Nie odmówił pomocy w trudnej sytuacji życiowej, gdzie inni lekarze umywali ręce. Człowiek nadzieja. Dziekuje za okazane serce i zrozumienie. Nie moge sie nadziwić z mężem ze istnieją tacy ludzie jeszcze jak profesor. Warto było jechać przez pół Polski do profesora.

 • A

  Bardzo dobry lekarz i czlowiek- trafilam z nietypowym problemem utraty wzroku po urodzeniu dziecka. Blyskawiczna konsultacja -interweniowal w szpitalu okulistycznym zeby szybko mnie przyjeli. Nie wzial ode mnie ani grosza za konsultacje. Ale najwazniejsza rzecza jaka dla mnie zrobil to podtrzymal mnie na duchu ze wszystko bedzie dobrze.

 • A

  Wysokiej klasy specjalista, wspaniały człowiek. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy i kompetencji. Działa skutecznie i profesjonalnie. Żałuje tylko że nie trafiłam do profesora wcześniej. Zaliczając mase bezsensownych wizyt u innych "dobrych" lekarzy. Z czystym sumieniem polecam pana profesora.

 • A

  Byłam badana przez profesora. Powiem tak - nigdy w życiu nie chciałbym już doświadczyć takiego koszmarnego przeżycia. Byłam przed operacją i ginekolog przyjmujący mnie do szpitala napisał w karcie, że mam wrażliwe podbrzusze. Oprócz tego miałam krwotok. Profesor niestety nie przejął się tą uwagą i moim stanem. Tak dotkliwie mnie badał, że aż łzy same leciały mi z oczu. Kiedy profesor zobaczył moje łzy, zaczął na mnie krzyczeć i na końcu (po badaniu USG) bardzo silnie starł mi żel z podbrzusza. Trudno określić słowami zakończenie tej wizyty.
  Mimo wszystko - nie polecam.
  Aleksandra B.

 • K

  Profesor Dębski jest aniołem. Mój przypadek jest bardzo ciężki, gdyż choruje bardzo poważnie, na nieuleczalne rzadkie choroby. W Polsce i Europie odmówiono mi leczenia, a wraz z mężem bardzo chcemy zostać rodzicami. Profesor dał światełko, a to już coś, Wytłumaczył,doradził, nie zostawił jak to większość lekarzy robi w Naszym przypadku :). Miły,sympatyczny,otwarty,uśmiechnięty. Takich lekarzy z powołania to powinno być więcej. Polecamy z czystym sumieniem. Lekarz znający się na rzeczy. Pamiętajmy o jednym każdy przypadek jest inny.Nasz jest taki.

 • A

  „Uczynić kogoś szczęśliwym – to jakby jego życie pomnożyć i pogłębić”. Henri Frédéric Amiel

  Tak właśnie Pan Profesor uczynił mnie i mojego męża szczęśliwymi ludźmi – pomnożył nasze życie i pogłębił. Po długich latach starań o dziecko, czterech stratach, tułaczkach po lekarzach, Profesor zlecił raptem kilka badań, wysnuł z nich trafne wnioski i bez skomplikowanych kuracji doprowadził do tego, że donosiłam ciążę i urodziłam prześlicznego chłopca.
  Wystarczyło 15 miesięcy, aby doprowadzić do ciąży, która pod Jego czujnym okiem i ręką okazała się sukcesem. Ten człowiek to kwintesencja wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu, a przy tym ujmujący charakter – pełen ciepła, dystansu, dowcipu. Zawsze gotowy pocieszyć, ale w taki rozsądny sposób, bez obiecywania gruszek na wierzbie. Każda u Niego wizyta napawała mnie optymizmem i siłą. Nie widzę w Nim wad, nie przeszkadza sposób bycia, zwracanie się do mnie per „ty”, długie kolejki w poczekalni, dostrzegam zaś bezgraniczną troskę o pacjenta, wręcz walkę o niego. Oby każda dziedzina medycyny po wsze czasy miała przynajmniej jednego takiego profesora.

 • S

  Około dziesięciu lat temu straciłam miesiączkę i nie miałam jej przez 2 lata. W trakcie wędrówki po lekarzach ginekologach-endokrynologach, którzy rozkładali ręce, trafiłam do prof. Dębskiego. Po 5-minutowej wizycie wyszłam z receptą i za miesiąc miałam miesiączkę. Widocznie doświadczenie skraca długość wizyty ;) Lekarz sympatyczny - w odróżnieniu od wielu bufonów.