lek. dent.

Romana Markiewicz - Piotrowska

Stomatolog, Protetyk

44 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, odbyłam staż w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. Od początku pracy poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Obszernie i wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie oraz szczegółowo omawia przeprowadzone leczenia/zabiegi!
  Pozdrawiam i gorąco polecam! 5+

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja:

  Pani doktor cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Leczenie przeprowadza delikatnie i informuje o tym co na bieżąco robi. Wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze a pacjent czuje się ważny i zadbany.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja:

  Przyjeżdżam do Pani Doktor aż z Warszawy, ponieważ trafiłem do gabinetu przypadkowo, będąc na Śląsku i już zostałem. Naprawdę warto, wykonaliśmy kompleksowe leczenie na które składały się licówki i korona na implancie. Jestem bardzo zadowolony.

  Romana Markiewicz - Piotrowska2018-02-26

  Bardzo dziękuję za opinię oraz za zaufanie!

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Usługa: korony

  Przyszłam do Pani doktor w celu uzyskania opini innego lekarza. Ponieważ w innym gabinecie postawiono mi diagnozę z której wynikało że trzeba usunąć kilka zębów i zdobić duże mosty. U Pani koktor dowiedziałam się że zęby damy radę uratować i poza zrobieniem kilku koron nie ma potrzeby robienia mostów i usowania zębów. Bardzo polecam Panią Romane ponieważ ma bardzo miłe podejście do pacjenta i nie idzie na łatwiznę.

  Romana Markiewicz - Piotrowska2018-02-26

  Pani Halino, bardzo dziękuję za opinie. Zawsze staram się rozważyć wszystkie opcje, zanim ząb zostanie usunięty. Pozdrawiam swedecznie!

 • Lokalizacja:

  Świetna robota. Gorąco polecam. Dużo empatii i profesjonalizm. Byłem już drugi raz i pewnie jak będę miał znowu potrzebę to nie będę się musiał zastanawiać do kogo się wybrać. Polecam.

  Romana Markiewicz - Piotrowska2018-02-15

  Panie Jakubie! Dziękuję za zaufanie i oddanie w moje ręce swojego uśmiechu! Pozdrawiam !

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja:

  Miałem u Pani doktor wykonywane mosty cyrkonowe. Bardzo dziękuję za zaangażowanie i troskę, którą zostałem obdarzony. Bez dwóch zdań, Pani doktor, to solidna. Jestem bardzo zadowolony. Wreszcie mogę normalnie gryźć. Polecam

  Romana Markiewicz - Piotrowska2018-02-15

  Panie Januszu pięknie dziękuję za opinie, cieszę się, że mogłam pomóc! Pozdrawiam serdecznie!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Usługa: profilaktyka próchnicy

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta :) wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pierwsza wizyta za mną, full profesjonalizm!:) pierwszy raz chyba miło wspominam wizytę u dentysty. Polecam:)

  Romana Markiewicz - Piotrowska2018-02-06

  Bardzo dziękuję Pani Karolino. Zdaję sobie sprawę, że wizyta u dentysty nie zawsze jest przyjemna, dlatego z mojej strony staram, się za każdym razem sprawić, aby pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo. Pozdrawiam serdecznie!

 • Lokalizacja:

  Doktor Romana to nie tylko lekarz z zawodu, to przede wszystkim lekarz z powołania! Od samego wejścia do gabinetu pacjent jest witany promiennym uśmiechem Pani Doktor, a wizyty przebiegały w przesympatycznej atmosferze. Ból? Na pewno nie na wizytach u Doktor Romany. Delikatność i ciągłe zainteresowanie moją osobą, gdy leżałam na fotelu wyeliminowały wszelki dyskomfort, który mogłam odczuć podczas wizyty. Nie wyobrażam sobie oddać pod opiekę moich zębów nikomu innemu jak Doktor Romanie!! :-) Zdecydowanie polecam :-)

  Romana Markiewicz - Piotrowska2018-02-05

  Bardzo dziękuję za zaufanie.

 • P
  Lokalizacja:

  Do Pani Doktor trafiłam przez przypadek ale w krótkim czasie z przypadkowego lekarza stała sie naszym rodzinnym stomatologiem.
  Bardzo przyjemna, ciepła, zaangażowana i cierpliwa osoba, z dużą kulturą osobistą, bez (tak częstego u innych) biznesowego podejścia do pacjenta, to cechy wyróżniające Doktor Romę w "morzu"stomatologów, a które zaważyły na moim wyborze. Ponadto oczywiście ogromna wiedza, spore doświadczenie mimo młodego wieku, nowoczesne, indywidualne spojrzenie na problemy leczenia. Świetnie wykonana korona, bezboleśnie i bez powikłań usunięta ósemka u Męża oraz konsultacja i nieoceniona pomoc, gdy córeczka w wypadku nieomal wybiła przedniego zęba. Jednym słowem pełen profesjonalizm.
  Z czystym sumieniem i przyjemnością mogę polecić każdemu!!!

  Romana Markiewicz - Piotrowska2018-01-28

  Bardzo dziękuję za tę opinię i za zaufanie okazane przez Państwa! Opiekowanie się uśmiechem Państwa rodziny to duża odpowiedzialność, ale i ogromna satysfakcja i radość. Pozdrawiam serdecznie!

 • Z
  Lokalizacja: Usługa: leczenie nadwrażliwości zębów

  Gorąco polecam. Pani doktor zanim przystąpiła do leczenia zębów, krok po kroku wytłumaczyła mi na czym będzie polegać zabieg. Zaledwie po dwóch wizytach mogę cieszyć się nie tylko pięknym uśmiechem, ale też zdrowymi zebami. Leczenie nadwrazliwych zębów przebiegło wyjątkowo sprawnie. Jeszcze raz polecam.

  Romana Markiewicz - Piotrowska2018-01-24

  Cieszę się, że mogłam pomóc. Nawet niewielki problem może czasami wymagać kilku wizyt. Natomiast efekt napewno jest tego wart. Dziękuję za zaufanie.

Pytania pacjentów (21)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, odbyłam staż w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. Od początku pracy poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie protetyki, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej, uczestnicząc w licznych kursach oraz sympozjach krajowych i zagranicznych. Uważam, że kluczem leczenia jest zrozumienie pacjenta i jego potrzeb, dlatego dla lepszej komunikacji z pacjentem, ukończyłam również podyplomowe studia z dziedziny Coachingu Zdrowia.
  Moim głównym hobby jest literatura, zwłaszcza książki z dreszczykiem. Doceniam również dobre kino i teatr. W wolnych chwilach chętnie wybieram się na długie spacery z moim psem lub przelewam emocje na papier rysując.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • angielski

Artykuły

 • Powtórne leczenie kanałowe – reendo

  9 grudnia 2015

  Często udając się do gabinetu dentystycznego, po wykonaniu zdjęcia rtg lekarz informuje o konieczności wykonania powtórnego leczenia kanałowego. Dlaczego...
 • Infekcja serca zęba – leczenie kanałowe

  24 października 2015

  Każdy ząb możemy najprościej podzielić na koronę – część widoczną w jamie ustnej oraz korzeń – część znajdującą się w kości. Zarówno korzeń, jak i korona...