lek.

Roman Jankowski

Ginekolog

168 opinii +dodaj

Umów wizytę 72 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem z ponad 30-letnią praktyką szpitalną i ambulatoryjną. Od wielu lat zajmuję się porodami naturalnymi i domowymi, prowadzeniem ciąży, w tym ciąży mnogiej, m.in.rozpoznałem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
168 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z powołania i z chęcią pomocy drugiemu człowiekowi:) Badania wykonywane są bardzo delikatnie i bezboleśnie i przede wszystkim bez pośpiechu. Pan Doktor przeprowdza dokładny wywiad i stara się przedstawić wszystkie informacje rzeczowo i zrozumiale. Lekarz specjalista któremu może zaufać każda kobieta :)

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pan doktor poświęca pacjentowi bardzo duzo czasu i uwagi. Połączenie profesjonalizmu, ogromnej wiedzy i głębokiej empatii sprawia, ze wizyta jest komfortowa, a pacjent czuje, ze znalazł sie w dobrych rekach. Na pewno bede wracać i polecać.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz- cierpliwy, rzetelny, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wysłucha, doradzi, szanuje zdanie pacjentki, dużo tłumaczy i spokojnie odpowiada na każde pytanie. Wizyta przebiega bez pośpiechu. Rodziłam u Dr Jankowskiego na dyżurze - poród zakończył się cięciem cesarskim - wykonanym bardzo profesjonalnie: brak dolegliwości, estetyczna blizna.

  Wizyty może i nie są punktualnie ale to dlatego że doktor poświęca pacjentkom tyle czasu ile wymaga ich sytuacja. Sama kiedyś byłam powodem opóźnień dlatego rozumiem i doceniam podejście dr Jankowskiego. Dla fachowej pomocy warto czekać. Jeśli chodzi o sprzęt, nie jest najnowszy, ale swoją funkcję spełnia. Największą zaletą dr Jankowskiego jest jego wiedza, doświadczenie i podejście, dlatego polecam.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz i człowiek, empatyczny, zainteresowany pacjentem. Dysponuje nowoczesnym USG i zawsze dokładnie prowadzi, tłumaczy i opisuje wyniki badań.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

  Pierwszy ginekolog, któremu zaufałam w pełni. Zdecydowałam się prowadzić ciążę u Pana Doktora. Na każdym etapie wykazuje się ogromną empatią, spokojem I zrozumieniem. Jest dokładny I bardzo wnikliwy, poświęca każdej pacjentce bardzo dużo czasu I uwagi. Jest optymistyczny, jednocześnie kompetentny I uważny. Zawsze jest w kontakcie I odpowie na każde pytania I uspokoi w razie wątpliwości. Widać w nim zaangażowanie I radość z każdej ciąży, przechodzi przez nie razem z pacjentkami ;) Lekarz z prawdziwym powołaniem.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  moim zdaniem lekarz z powołaniem. Cierpliwie,spokojnie wyjaśnił mi tematy, które mnie nurtowały. Badanie bardzo profesjonalne.Lekarz w moim przekonaniu z dużym doświadczeniem i wiedzą, według mnie warto z Panem Doktorem skonsultować tematy w zakresie ciąży czy porodu.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Kontrola

  Pan Doktor bardzo życzliwie podchodzi do Pacjentek. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Doktor wszystko na spokojnie wyjaśnia, tlumaczy rzeczy niejasne. Poświęca na wizytę tyle czasu, ile potrzebuje pacjentka, nie pospiesza. Byłam dziś na wizycie u Doktora pierwszy raz i na pewno zostanę już stałą pacjentką! Serdecznie polecam!!

 • E
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Doktor bardzo przyjemny , przyjazny. Nie powodował krępacji , bardzo miło i fachowo przeprowadził rozmowę , wnikliwie szukając przyczyny "problemów".

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty, Doktor uprzejmy, wysoki poziom wiedzy medycznej. Badanie wykonane stanowczo, ale delikatnie, pełna doza informacji. Atmosfera w gabinecie przyjemna. Uzyskałam wszystkie odpowiedzi na pytania, które zadałam. Polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Jestem zadowolona z wizyty u lekarza Jankowskiego, nie śpieszy się na wizycie i skupia się na swojej pracy, tłumaczy przebieg badania i szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem z ponad 30-letnią praktyką szpitalną i ambulatoryjną. Od wielu lat zajmuję się porodami naturalnymi i domowymi, prowadzeniem ciąży, w tym ciąży mnogiej, m.in.rozpoznałem i prowadziłem do szczęśliwego zakończenia ciążę osowskich czworaczków, których łączna waga urodzeniowa wynosiła 8580 g. Oferuję także wizyty domowe, a w pilnych przypadkach przyjmuję w weekendy i dni świąteczne.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Zdjęcia