lek.

Roman Jankowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

174 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
91 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem z ponad 30-letnią praktyką szpitalną i ambulatoryjną. Od wielu lat zajmuję się porodami naturalnymi i domowymi, prowadzeniem ciąży, w tym ciąży mnogiej, m.in.rozpoznałem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
174 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niesamowicie dokładny i rzeczowy lekarz. Zbiera szczegółowy wywiad od pacjenta, co jest dość nietypowe w dobie kolejek i częstego traktowania pacjentów jak pozycję do odhaczenia. Wizyta przebiega spokojnie, dokładnie, wszystko jest wyjaśniane na bieżąco. Na pewno skorzystam ponownie z wizyty u tego specjalisty.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Wizyta bardzo długa, ale to bardzo dobrze według mnie. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa, chciałam rozpocząć antykoncepcje i pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnił i rozwiał wszelkie wątpliwości. Badanie wiadomo, krępujące, ale pan doktor bardzo profesjonalny, nie ma się czego bać, polecam w 100%!

 • D
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Moja pierwsza wizyta u doktora Jankowskiego, na pewno nie będzie ostatnią. Widać ze lubi swój zawód, że życie ludzkie stawia na pierwszym miejscu, czuć od niego troskę o nie.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  To była moja pierwsza wizyta u Pana doktora , doktor bardzo przyjacielski , dokładnie tłumaczył wszystkie interesujące mnie zagadnienia .Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.Bardzo dziękuje za pomoc.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Prowadzę u doktora Jankowskiego ciążę i z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora każdej przyszłej mamie :) Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze,bez pośpiechu, a Pan doktor poświęca tyle czasu pacjentce,ile wymaga tego sytuacja. Z cierpliwością wszystko wyjaśnia,nie lekceważy żadnych zgłaszanych dolegliwości. Badanie USG wykonywane jest bardzo dokładnie na każdej wizycie. Profesjonalizm, wiedza,a przy tym świetne podejście do pacjentki :)

 • V
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Lekarz jest bardzo fajny. Jestem zadowolona ze w końcu znalazłam prawdziwego specjalistę! Podobało mi się to, ze zadawał pytania i był zainteresowany .Wczesniej byłam u dwóch innych lekarzy i nie byłam do końca zadowolona. Polecam Pana Romana jak najbardzej!!! Teraz będę chodzić tylko i wyłącznie do niego!!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z powołania i z chęcią pomocy drugiemu człowiekowi:) Badania wykonywane są bardzo delikatnie i bezboleśnie i przede wszystkim bez pośpiechu. Pan Doktor przeprowdza dokładny wywiad i stara się przedstawić wszystkie informacje rzeczowo i zrozumiale. Lekarz specjalista któremu może zaufać każda kobieta :)

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarski

  Pan doktor poświęca pacjentowi bardzo duzo czasu i uwagi. Połączenie profesjonalizmu, ogromnej wiedzy i głębokiej empatii sprawia, ze wizyta jest komfortowa, a pacjent czuje, ze znalazł sie w dobrych rekach. Na pewno bede wracać i polecać.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz- cierpliwy, rzetelny, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wysłucha, doradzi, szanuje zdanie pacjentki, dużo tłumaczy i spokojnie odpowiada na każde pytanie. Wizyta przebiega bez pośpiechu. Rodziłam u Dr Jankowskiego na dyżurze - poród zakończył się cięciem cesarskim - wykonanym bardzo profesjonalnie: brak dolegliwości, estetyczna blizna.

  Wizyty może i nie są punktualnie ale to dlatego że doktor poświęca pacjentkom tyle czasu ile wymaga ich sytuacja. Sama kiedyś byłam powodem opóźnień dlatego rozumiem i doceniam podejście dr Jankowskiego. Dla fachowej pomocy warto czekać. Jeśli chodzi o sprzęt, nie jest najnowszy, ale swoją funkcję spełnia. Największą zaletą dr Jankowskiego jest jego wiedza, doświadczenie i podejście, dlatego polecam.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz i człowiek, empatyczny, zainteresowany pacjentem. Dysponuje nowoczesnym USG i zawsze dokładnie prowadzi, tłumaczy i opisuje wyniki badań.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem z ponad 30-letnią praktyką szpitalną i ambulatoryjną. Od wielu lat zajmuję się porodami naturalnymi i domowymi, prowadzeniem ciąży, w tym ciąży mnogiej, m.in.rozpoznałem i prowadziłem do szczęśliwego zakończenia ciążę osowskich czworaczków, których łączna waga urodzeniowa wynosiła 8580 g. Oferuję także wizyty domowe, a w pilnych przypadkach przyjmuję w weekendy i dni świąteczne.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Gdańsku

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Zdjęcia