Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
Aleja Powstańców Wielkopolskich 33, Bydgoszcz
Fundacja NIE-zwykła dla Rodziny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

Użytkownik zweryfikowany

Witam,

Zanim trafiłem do Pani Romy Bajzert przez kilka lat uczestniczyłem najpierw w terapii psychodynamicznej z jedną terapeutką, później przez 3 lata w poznawczo-behawioralnej z drugą. Poprzednim nie udało się dokonać ze mną tego co zrobiła Pani Roma. Ta kobieta obudziła we mnie to, co od dawna było zakopane głęboko we mnie i martwe. Przede wszystkim obudziła we mnie chęć do życia, walki o siebie i o lepsze jutro i gdyby nie odległość, która nas dzieli nadal byłbym jej pacjentem. Gorąco polecam Panią Romę Bajzert. WL


Użytkownik zweryfikowany

Jestem pełen podziwu dla Pani Romany Bajzert za to jak dba od wielu lat o ciągły rozwój swoich kompetencji psychologicznych.


X
Użytkownik zweryfikowany

Pani Roma jest osobą bardzo kompetentną i pomocną. Moje dziecko od kilku lat jest u Niej w terapii. Dzięki ogromnej pracy jaką wykonała są efekty. Miła dla dziecka, taktowna i wyważona w stawianiu opinii. Bardzo polecam jako człowieka i terapeutę.


S
Użytkownik zweryfikowany

Ja jestem natomiast bardzo zadowolona. Wiem, że ta Pani zawsze mówi prawdę, nawet wtedy, gdy jest ona nie wygodna dla rodzica i bardzo to sobie cenię. Takiemu człowiekowi można po prostu zaufać. Moje dziecko jest od kilku lat pod opieką p. Romy i robi niesamowita postępy. Wiem, że jeżeli coś się z nim dzieje , to zawsze mogę zadzwonić i niezależnie od tego, jak jej kalendarz jest załadowany, ona zawsze znajdzie czas na interwencję. Gorąco ją polecam i jestem spokojna, bo mój syn trafił w dobre ręce.


M
Użytkownik zweryfikowany

odpowiedź na opinię z czerwca...Najlepszą obroną jest atak... No coż taka reakcja jest naturalna jeśli psycholog powie coś co trudno jest rodzicom zaakceptować. Jeśli rodzic trafia do psychologa to nie dlatego ,że dziecko odbiera świadectwo z paskiem tylko dlatego ,że potrzebuje porady. Moja córka jest w terapii u Pani Romy już czwarty rok i uważam ,że robi więcej niż należy do jej obowiązków. Jeśli potrzebujemy wsparcia zawsze go nam udziela - nigdy nie czułam się jak termin i myślę ,że jest to obraźliwe dla pacjentów. Poprowadziła nawet warsztaty dla nauczycieli mojej córki, żeby lepiej czuła się w szkole w swoim prywatnym czasie i to w ramach opieki terapeutycznej. Nie podoba mi się takie publiczne szkalowanie kogoś ...czyżby nie starczyło odwagi na rozmowę w cztery oczy... Polecam Panią Romę wszystkim rodzicom którzy: nie mają problemu z akceptacją diagnozy!, cenią sobie zaangażowanie w pracę i wielki szacunek do dziecka i ciepło jakie ma w sobie Pani Roma - tym którzy tego nie cenią nie polecam bo i tak tego nie docenią!!! Pozdrawiam serdecznie Panią Romę


Użytkownik zweryfikowany

Witam!
Jestem matką dziecka z Zespołem Aspergera. od wielu lat moje dziecko jest w terapii u p.psycholog Romy Bajzert. uważam, że jest to osoba pełna szacunku do dziecka, niezwykle kulturalna o bardzo wysokich kompetencjach. Jestem bardzo zadowolona z postępów mojego dziecka jakie czyni dzięki terapii.
Polecam gorąco p. Romę jako psychologa i człowieka.
Dla mnie również jako matki jest ogromnym wsparciem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania