Adres

700-lecia 32, Żnin
TO TU. Poradnia bliska Tobie (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto

Moje doświadczenie

O mnie

Telefon kontaktowy Jestem psychologiem, pedagogiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam psych...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna

od 100 zł


700-lecia 32, Żnin

TO TU. Poradnia bliska Tobie

Pozostałe usługi

Poradnictwo dla rodziców

od 100 zł


700-lecia 32, Żnin

TO TU. Poradnia bliska Tobie


Poradnictwo psychologiczne

od 100 zł


700-lecia 32, Żnin

TO TU. Poradnia bliska Tobie


Psychoterapia dzieci

od 80 zł


700-lecia 32, Żnin

TO TU. Poradnia bliska Tobie


Psychoterapia indywidualna

od 80 zł


700-lecia 32, Żnin

TO TU. Poradnia bliska Tobie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TO TU. Poradnia bliska Tobie żałoba

Do Pani Roksany trafiłam ponad rok po poronieniu, nie mogąc sobie poradzić z żałobą i z nieudanymi próbami zajścia w kolejną ciążę. Pani Roksana wykazała się dużym wyczuciem, delikatnością i zrozumieniem. Dzięki jej wsparciu nie tylko przeżyłam i zamknęłam żałobę po stracie dziecka, ale także pogodziłam się z niepłodnością, choć początkowo wydawało mi się to rzeczą nie do pomyślenia.
Serdecznie polecam panią Roksanę i życzę każdej osobie, która potrzebuje wsparcia psychologa, żeby trafiła na osobę tak życzliwą i kompetentną jak ona. Jestem jej niezwykle wdzięczna za wszystko.
Bardzo się cieszę, że zgłosiłam się akurat do niej w tym trudnym momencie mojego życia.

Roksana Owczarek

Dziękuję za opinię.
Pozdrawiam
Roksana Owczarek


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: TO TU. Poradnia bliska Tobie zaburzenia lękowe

Odpowiednia atmosfera i profesjonalne podejscie Pani psycholog sprawiły, że nie miałam problemu z otworzeniem się i przedstawieniem własnych problemów, w dodatku już po pierwszych wizytach zauważyłam pozytywne zmiany w sobie.
Pani Roksana potrafi zrozumieć drugą osobe i odnaleźć źródło problem.
Bardzo polecam :)

Roksana Owczarek

Dziękuję bardzo za opinię.
Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Chciałbym zapytać co oznacza stwierdzenie inteligencjia poniżej przeciętnej. Czy 76 w skali wisc-r to bardzo niski wynik? Chciałbym również zapytać co to funkcje poznawcze i funkcje percepcjino - motoryczne. Jaka jest różnica pomiędzy nimi?

  Dzień dobry,
  Ogólny poziom inteligencji na poziomie niższym niż przeciętny, jest to w badaniach inteligencji wynik ( zarówno wynik w skali słownej jak i bezsłownej),  wskazujący na niższy niż przeciętny poziom funkcjonowania intelektualnego i społecznego. Jeśli odnosi się do badanych dzieci to możemy mówić, że mają osłabione różne zdolności (choć nie zawsze mają zaburzone te same funkcje poznawcze). Te dzieci przejawiają różnego typu zaburzenia:
  - zaburzenia myślenia słowno - pojęciowego, a więc tego, na którym przede wszystkim bazuje nauka szkolna
  -małą samodzielność w myśleniu
  - wolniejsze tempo pracy i uczenia się
  - trudności w koncentracji uwagi przez dłuższy czas.

  Ze względu na powyższe cechy konieczne jest wobec tych dzieci zastosowanie metod ułatwiających im opanowanie materiału. Dzieci te, bowiem nie kwalifikują się do szkoły specjalnej dla niepełnosprawnych intelektualnie, a program szkoły ogólnodostępnej jest dla nich trudny, a przede wszystkim zbyt szybko realizowany.

  Procesy poznawcze  (funkcje poznawcze), to zespół procesów, dzięki którym odbieramy informacje z otoczenia, należą do nich uwaga, pamięć, wrażenia i spostrzeżenie świata przy pomocy zmysłów , orientacja w schemacie ciała (prawa i lewa strona) i przestrzeni, myślenie.

  Zdolności (funkcje) percepcyjno –motoryczne to krótko mówiąc współdziałanie procesów poznawczych i czynności ruchowych, np. przy pisaniu ze słuchu to współdziałanie uwagi, analizy i syntezy wzrokowej, słuchowej oraz ruch ręki piszącej.

  Jeśli informację te znalazły się na opinii to warto udać się do psychologa, który badał tę osobę, by w odniesieniu to niej wyjaśnił zapis w opinii.
  Pozdrawiam
  Roksana Owczarek

  Roksana Owczarek

 • Mam problem ze swoją 17 letnią córką. Nie potrafię nad nją zapanować. W szkole miała problemy ale na szczęście są wakacje więc przynajmniej z tym będzie spokój. Córka w szkole podstawowej była spokojną i grzeczną uczennicą nie należała do orłów ale głupia też nie była zawsze miała średnią dość powyżej cztery. W piątej klasie miała pasek. W gimnazjum na początku było średnio potem potem coraz gorzej na świadectwie córki były same dopuszczające w drugiej klasie gimnazjum i tak jest to chwili obecnej dobrze napisała test na zakończenie gimnazjum a więc pewnie przez to przyjeli ją to technikum w którym ledwo sobie radzi pojawiły się nawet zagrożenie. Jednak to nie nauka mnie martwi a jej zachowanie. Pyskuje przeklina i wogóle nie słucha. Dwa razy wróciła pijana do domu odpowiadziła ją koleżanka. Jeśli już nie pyskuje to nie chce ze mną rozmawiać. Na świadectwie ma zachowanie naganne chociaż pewnie za to że przyszła pijana do szkoły. Po tych trzech razach nigdy już nie zdarzyło się jej być pijaną. Prawie cały dzień przesiaduje w swojm pokoju z słuchawkami na uszach albo na komputerze. Wieczorem wychodzi i wraca bardzo późno. Zwykle odzywa się tylko w tedy gdy chce jeść lub pieniędzy albo mi napyskować. Jej typowe odzywki to : przymknij się, ja już mam prawie 18 lat, daj kasę, co na obiad, wkurwiarz mnie,wrócę o której mi się podoba i chu... ci to tego, w hu... mnie to raja itp. Ojca traktuje tak samo jak mnie. Od tego gdy to się zaczęło minęło 3 lata i jej nie przeszło.W życiu nie wydarzyło się nic takiego co by mogło na to wpłynąć a nasza rodzina jest zupełnie normalna nie ma w niej rzadnej patologii. Często krzyczy albo płaczę bez powodu ale to jest typu że krzyczy np. znowu to ochydne mięso i co ja teraz mam jeść lub płacze np. dlaczego mi nie chcesz dać pieniędzy itp. A jak już przestanie to się nie odzywa. Próbowałam z nją rozmawiać na wszelkie sposoby i bez skutku o tym żeby poszła do psychologa nie ma nawet mowy bo ona się nie da. Ostatnio gdy jej to zaproponowałam to prawie mnie chciała pobić. Dwa razy pobiła swoje koleżanki którym na szczęście nic się nie stało. Raz chciała ukraść ze chipsy żelki i colę bo nie chciałam jej dać pieniędzy ale jej się to nie udało. Córka zachowuje się tak w stosunku do wszystkich nauczycieli obcych ludzi znajomych itp. Przeklina wyzywa i pyskuje im. Prawie nie robi żadnych wyjątków Co ja mam robić?

  Dzień dobry,
  Okres buntu nastoletniego, czy inaczej budowania własnej tożsamości to bardzo trudny czas dla rodziców i innych dorosłych. Jednak naprawdę to najtrudniej nie mamy my - dorośli, ale nasze nastoletnie dziecko. Bo to ono musi wykonać olbrzymią pracę, żeby zbudować własne „ja” i ogarnąć burzliwe przemiany zachodzące w jego ciele i umyśle.
  Myślę, że warto byłoby, aby przemyślała Pani konsultację u psychologa i omówienie relacji z córką.

  Pozdrawiam
  Roksana Owczarek

  Roksana Owczarek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Telefon kontaktowy Jestem psychologiem, pedagogiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam psych...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Socjoterapia