Lek.

Robert Witkowski

Ginekolog

12 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży u doktora. Zawsze miły, uśmiechnięty a co najważniejsze taktowny i nie ma problemu z jakimi kolwiek pytaniami, zawsze odpowiada i wszystko wyjaśnia i wprowadza taka spokojna atmosferę. Chodzę do Lux med i napewno będzie to mój lekarz nawet po ciąży.

 • Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Prowadziłam ciąże u doktora w zasadzie nadal jestem w ciąży w 39 tygodniu ale już mi trochę za daleko. Poleciła mi znajoma. Pan doktor usposobienie ma spokojne, z reguły uśmiechnięty i serdeczny. Chodziłam na NFZ gdzie USG to tylko prawdziwa konieczność dwa razy, badania zlecane były dość regularnie. Niestety od dłuższego czasu miałam glukozę w moczu i jak się okazało dopiero w 32 tyg kiedy poszłam blizej prywatnie z lenistwa - mam cukrzycę. Nie wiedziałam o tym wcześniej, bo ani położne ani doktor nie wspomniał o tych cukrach w moczu i w karcie wpisywali wszystko Ok. Chodziłam sobie po skierowania na badania obowiązkowe aby było za darmo i tyle. Doktor uznał, ze jak cukrzyca to poradnia powinna się mną zajmować a w poradni mówili, ze lekarz prowadzący dalsze prowadzenie. Także na koniec zaczęłam chodzić prywatnie i na prywatne badania. Z reszta w trakcie prowadzenia ciąży również na usg i ważniejsze badania chodziłam prywatnie. Doktor raczej średnio zapamiętuje swoje pacjentki, ja to miałam wrażenie ze za każdym razem widzi mnie pierwszy raz :) Jeśli ktoś jest zdrowy i chce mieć co miesiąc badanie na fotelu i zlecone podstawowe badania to polecam. Ale jeśli ktoś wymaga zaawansowanej kontroli podczas ciąży bez potrzeby samokontroli swoich wyników i poczucia wnikliwej opieki to raczej nie :)

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

   Przyszłam do Pana doktora bo wygasło mi skierowanie na usg transwaginalne od innego lekarza z grupy luxmed. nie był zainteresowany tym po co przyszłam, nie chciał dać skierowania. w końcu stanęło na moim argumencie, że chce badanie, ponieważ mam je za darmo w pakiecie i chce je mieć zrobione (notabene powinno robić się je raz do roku) - na usg wyszły poważne zaburzenia. Pan doktor nie spytał się ani o moje dolegliwości, nawet o datę poprzedniej miesiączki. wizyta sporo opóźniona. może trafiłam na gorszy dzien.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciąży u doktora. Zawsze miły, uśmiechnięty a co najważniejsze taktowny i nie ma problemu z jakimi kolwiek pytaniami, zawsze odpowiada i wszystko wyjaśnia i wprowadza taka spokojna atmosferę. Chodzę do Lux med i napewno będzie to mój lekarz nawet po ciąży.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspanialy lekarz prowadzi moja ciaze zawsze sluzy porada , za kazdym razem jestem zadowolna z wizyty ,bardzo pozytywna osoba ktora znajduje sie na wlasciwym miejscu . Ginekolog z powolania Polecam Kazdemu .

  • K

   Gorąco polecam dr. Witkowskiego! Prowadzi obecnie moją pierwszą ciąże i jestem bardzo zadowolona. Lekarz rzeczowy, konkretny, przy czym bardzo wesoły i sympatyczny. Traktuje pacjentki bardzo dobrze zarówno prywatnie jak i państwowo w przychodni. Zleca wszelkie badania, odpowiada na każde pytanie (nawet najgłupsze choć nie wiem czy w przypadku ciąży można mówić o 'głupich' pytaniach). Udziela wszelkich informacji, nie faszeruje suplementami gdy nie ma takiej potrzeby. Na prawdę polecam z czystym sumieniem!

  • A

   Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciąże. Jestem zadowolona z opieki, udzielanych informacji, na każde pytanie odpowie. Gorąco polecam

  • Bardzo kompetentny człowiek. Ponadto nie czułam się skrępowana. Pan Doktor bardzo kulturalny człowiek. Rozwiał wszelkie moje wątpliwości i trafnie dobrał antykoncepcję. Chętnie wrócę.

  • A

   Witam,
   dr Witkowski prowadzi moją ciążę. Zawsze kompetentnie podchodzi do swoich obowiązków. Podczas wizyty wprowadza tak miłą atmosferę , że z chęcią do niego chodzę .Póki co jestem bardzo zadowolona.Na prawdę polecam!

  • J

   Umówiłam się ponieważ od dłuższego czasu odczuwałam pieczenie w okolicach intymnych. Niestety Pan doktor nawet mnie nie zbadał! Pierwszy raz w życiu byłam na wizycie ginekologicznej, która odbyła się bez badania (nie miałam wtedy miesiączki). Pan doktor polecił stosowanie globulek z kwasem mlekowym. Wiadomo, nie zaszkodzi ale wydaje mi się, że nie trzeba kończyć medycyny aby na to wpaść. Na szczęście wizyta odbyła się w ramach pakietu bo nie wyobrażam sobie za nią zapłacić.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Bardzo słaby lekarz, dobry żeby zrobić u niego usg lub cytologię. Jak się ma poważne problemy to rozkłada ręce i nie ma pomysłu jak leczyć. Nie pomaga dostać się do szpitala na operację. Polecam dla ludzi zdrowych, dla chorych już nie. Ogólnie dość sympatyczny człowiek, a to jest jakaś zaleta....bo wielu ginekologów kulturą osobistą nie grzeszy.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Jesteś tym lekarzem?

  514

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.