lek.

Robert Witkowski

ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Popularność

  Ginekolog to 10. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Dostępność

  Lekarz Robert Witkowski przyjmuje w 2 gabinetach

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • 431
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet lekarski

  Wiślana 2
  05-420 Józefów

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam dr. Witkowskiego! Prowadzi obecnie moją pierwszą ciąże i jestem bardzo zadowolona. Lekarz rzeczowy, konkretny, przy czym bardzo wesoły i sympatyczny. Traktuje pacjentki bardzo dobrze zarówno prywatnie jak i państwowo w przychodni. Zleca wszelkie badania, odpowiada na każde pytanie (nawet najgłupsze choć nie wiem czy w przypadku ciąży można mówić o 'głupich' pytaniach). Udziela wszelkich informacji, nie faszeruje suplementami gdy nie ma takiej potrzeby. Na prawdę polecam z czystym sumieniem!

 • bardzo dobry

  Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciąże. Jestem zadowolona z opieki, udzielanych informacji, na każde pytanie odpowie. Gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny człowiek. Ponadto nie czułam się skrępowana. Pan Doktor bardzo kulturalny człowiek. Rozwiał wszelkie moje wątpliwości i trafnie dobrał antykoncepcję. Chętnie wrócę.

 • bardzo dobry

  Witam,
  dr Witkowski prowadzi moją ciążę. Zawsze kompetentnie podchodzi do swoich obowiązków. Podczas wizyty wprowadza tak miłą atmosferę , że z chęcią do niego chodzę .Póki co jestem bardzo zadowolona.Na prawdę polecam!

 • bardzo słaby

  Umówiłam się ponieważ od dłuższego czasu odczuwałam pieczenie w okolicach intymnych. Niestety Pan doktor nawet mnie nie zbadał! Pierwszy raz w życiu byłam na wizycie ginekologicznej, która odbyła się bez badania (nie miałam wtedy miesiączki). Pan doktor polecił stosowanie globulek z kwasem mlekowym. Wiadomo, nie zaszkodzi ale wydaje mi się, że nie trzeba kończyć medycyny aby na to wpaść. Na szczęście wizyta odbyła się w ramach pakietu bo nie wyobrażam sobie za nią zapłacić.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Bardzo słaby lekarz, dobry żeby zrobić u niego usg lub cytologię. Jak się ma poważne problemy to rozkłada ręce i nie ma pomysłu jak leczyć. Nie pomaga dostać się do szpitala na operację. Polecam dla ludzi zdrowych, dla chorych już nie. Ogólnie dość sympatyczny człowiek, a to jest jakaś zaleta....bo wielu ginekologów kulturą osobistą nie grzeszy.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Doktor prowadzi moją drugą ciążę - póki co jestem bardzo zadowolona. Lekarz rzeczowy, spokojny i miły, zleca potrzebne badania, nie straszy - wizyty przebiegają bezstresowo. Na razie nie mam żadnych zastrzeżeń :)

 • bardzo dobry

  Doktor prowadził moją ciążę, która sprawiała co chwilę małe problemy. Zawsze profesjonalnie podchodził do problemu, w razie konieczności przyjmował między pacjentkami. Nigdy nie lekceważył problemów ani moich pytań. Mam porównanie z lekarzem, który prowadził moją pierwszą ciążę i było to niebo a ziemia. Zdecydowanie polecam!