Adres

Stanisława Wyspiańskiego 13, Zielona Góra
Gabinet Akupunktury (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka

Pierwsza konsultacja+zabieg akupunktury/moksy (ok. 90 min.) • od 140 zł

Kolejny zabieg akupunktury/moksy • od 60 zł

Ziołolecznictwo • od 50 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem fitoterapeutą i terapeutą Tradycyjnej Medycyny Naturalnej. Moją specjalizacją jest akupunktura, której celem jest taka stymulacja organizmu, ab...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • ból biodra
 • ból barku
 • choroby cywilizacyjne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Pierwsza konsultacja+zabieg akupunktury/moksy (ok. 90 min.)

od 140 zł


Stanisława Wyspiańskiego 13, Zielona Góra

od 140 zł

Gabinet Akupunktury


Kolejny zabieg akupunktury/moksy

od 60 zł


Stanisława Wyspiańskiego 13, Zielona Góra

od 60 zł

Gabinet Akupunktury


Ziołolecznictwo

od 50 zł


Stanisława Wyspiańskiego 13, Zielona Góra

od 50 zł

Gabinet Akupunktury

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Akupunktury poprawa wyglądu skóry twarzy

Bardzo polecam pana Roberta! Uczęszczam na sesje akupunktury kosmetycznej i jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Kiedy zgłosiłam się do pana Trymbulaka byłam niezadowolona ze stanu skóry swojej twarzy. Teraz, po kilku sesjach, moja skóra jest o wiele jędrniejsza, napięta, pełna blasku i bez wyprysków. Poprawił mi się owal twarzy, wyglądam młodziej i promienniej. To świetna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Doskonała jako prewencja, by za kilka lat cały czas wyglądać młodo! Jestem zachwycona rezultatami! Akupunktura kosmetyczna ma również działanie lecznicze i relaksujące. Pan Robert jest osobą kompetentną, uważną, godną polecenia jako specjalista, ale również sympatyczną i ciepłą - jako człowiek. Na pewno będę kontynuować sesje, ponieważ czuję, że robię dla siebie coś dobrego.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Akupunktury rwa kulszowa, chroniczny ból głowy, wielopoziomowa dyskopatia

Z czystym sumieniem polecam Pana Roberta. Zgłosiłam się na zabiegi akupunktury, ponieważ inni lekarze nie byli w stanie mi pomóc...byłam odsyłana z gabinetu do gabinetu, od specjalisty do specjalisty i nic z tego nie wynikało....zero rezultatów. Życzyła bym każdemu lekarzowi aby miał takie podejście do pacjenta jak Pan Robert. Posiada on pełne zaangażowanie w stosunku do pacjenta, czuć od niego taką szczerą chęć niesienia pomocy, jego pytania są wnikliwe i ukierunkowane na zażegnanie problemu, a nie na maskowanie go jak to ma mjescie w przypadku innych lekarzy. Z wizyty na wizytę czuję wymierne efekty terapii, cierpnięcie głowy mocno zelżało, bóle kręgosłupa i barku nie są już tak dotkliwe i intensywne jak to było w przeszłości, a chcę zaznaczyć,że jestem po operacji kręgosłupa i mam mocne uciski na rdzeń kręgowy- od wielu lat żyję w chronicznym bólu. Dzięki zabiegom Pana Roberta całkowicie odeszłam od tabletek przeciwbólowych, które łykałam jak drażetki. Pragnę zaznaczyć,że wraz z zabiegami usłyszałam dużo porad odnośnie zmiany trybu życia, która wprowadziłam w życie. Dzięki temu weszła we mnie nowa energia, która sprawia,że z optymizmem patrzę w przyszłość. Ze szczerego serca polecam Pana Roberta Trymbulaka. Pozdrawiam Ewa


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Akupunktury zły stan zdrowia

Świetny specjalista! Uważnie słucha pacjenta. Trafnie diagnozuje. Posiada ogromną wiedzę w zakresie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa. Po naprawdę złym samopoczuciu i wielu dolegliwościach powoli stan zdrowia się poprawia. Czuję się o wiele lepiej.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Akupunktury bóle

Bardzo.Bardzo polecam Pana Roberta Trymbulaka.Przyszłam do gabinetu z wieloma bólami (bark, sztywność szyi,ból lędżwi )i ogólnym osłabieniem.Po kilku zabiegach czuję się tak jak by zdjęto ze mnie (mam 70 lat) 15 lat.Wszystkie bóle ustąpiły ,czuję się świetnie ,energia życiowa ogromna.Wiedza i profesjonalizm Pana Roberta Trymbulaka na njwyższym z możliwych poziomie.
........bardzo dziękuje Teresa Koterbska


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Akupunktury migrena

Polecam Pana Trymbulaka, moje migreny ustąpiły, a bóle głowy złagodniały; słucha i dokładnie analizuje potrzeby pacjenta, doradza zarówno w sferze dolegliwości bólowych, jak i ziołolecznictwa. Wychodzę odstresowana i zadowolona.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Akupunktury

Bardzo polecam tę osobę. Wykonuje pracę z pasją i zaangażowaniem. Pierwsza wizyta dotyczyła zablokowania ruchowości szyi w obu kierunkach. Po dwóch zabiegach dolegliwość ustąpiła permanentnie.
Oprócz tego w ciągu 1,5 miesiąca znacznie poprawił się moje ogólne samopoczucie w tym: skończyły się problemy ze snem, obniżył się poziom stresu, wróciła codzienna energia. Oprócz tego otrzymałem cenne wskazówki w zakresie odżywiania obejmujące także porady w zakresie ziołolecznictwa.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Proszę o informację w zakresie ziołolecznictwa.Jakie zioła mogę stosowac na kamienie w woreczku żółciowym.Mam złóg wielkości 12 mm pływający ,ktory nie powodował do tej pory żadnych bóli

  Kamica żółciowa jest bezpośrednio związana z zaburzeniami pracy wątroby. Należy pomysleć o ziołach o działaniu żółciotwórczym, żółciopędnym i rozkurczowym np, korzeń cykori podróżnik, kwiat kocanki, korzeń mniszka, ziele szanty zwyczajnej.

  mgr Robert Trymbulak

 • Jakie naturalne sposoby na naturalną pielgnację całego ciała tzn.twarz,ciało itp stosować oraz jakie naturalne kosmetyki do malowania ?

  Warto rozważyć akupunkturę kosmetyczną, która od dawna stosowana jest w Chinach. Poprawia ona elastyczność skóry, leczy od wnętrza do warstw zewnętrznych.

  mgr Robert Trymbulak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem fitoterapeutą i terapeutą Tradycyjnej Medycyny Naturalnej. Moją specjalizacją jest akupunktura, której celem jest taka stymulacja organizmu, ab...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • ból biodra
 • ból barku
 • choroby cywilizacyjne
Pokaż wszystkie leczone choroby