Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzetelny, empatyczny, zawsze podchodzi z dużą troską, wyjaśnia co trzeba zrobić.Kieruje się dobrem pacjętki. Mało jest takich lekarzy.

 • A

  Pan doktor bardzo dobrze i dokładnie prowadził moja ciążę. Na każde pytanie mogłam uzyskać szczegółową odpowiedź, interesował się nawet moimi wynikami badań tarczycy, chociaż większość lekarzy z tego co słyszę zupełnie nie zwraca na to uwagi. Zawsze uprzejmy, nie straszy bez powodu, co jest bardzo istotne dla kobiet w ciąży. USG również wykonuje fachowo, rzetelnie i dokładnie objaśnia, rozwiewając każdą najmniejszą wątpliwość. Bardzo delikatny przy rutynowych badaniach. Jeśli będę planowała w przyszłości kolejne ciąże, to na pewno chcę, żeby prowadził je doktor Szymański. Jedyny minus jest taki, że nie pracuje w żadnym ze szpitali, poza tym wszystko na wielki plus :)

 • J

  Świetny specjalista. Bardzo dokładny i skrupulatny. Żałuję, że nie trafiłam do niego w pierwszej ciąży, która zakończyła się przedwczesnym porodem. Robiłam u niego USG przy drugim dziecku. Na każdym badaniu dokładnie wszystko wyjaśniał i w odpowiednim momencie skierował mnie do szpitala. Dzięki niemu synek urodził się w terminie :) dodatkowo bardzo sympatyczny człowiek. Szczerze polecam.

 • J

  Zdecydowanie polecam tego lekarza. Kompetentny, delikatny, ma czas dla pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnia, tłumaczy, zleca potrzebne badania. Prowadziłam u doktora swoją ciążę, urodziłam naturalnie zdrową córeczkę, przez cały czas czułam się zaopiekowana, spokojna. Chodziłam do dr Szymańskiego do przychodni luxmedu w ramach abonamentu, nigdy mi nawet nie zasugerował, że przyjmuje też prywatnie, a często pojawiałam się poza wyznaczonymi wizytami, z jakimś pytaniem, dolegliwością. Kolejna ciąża, jeśli się zdarzy, to prowadzona tylko u tego lekarza.

 • E

  Trafiłam do dr Szymańskiego przypadkiem na początku ciąży (7 tydzień), bo akurat zwolnił się termin w Lux Medzie i już przy nim zostałam. Mimo że za nami dopiero kilka spotkań, uważam że to lekarz profesjonalny, mający indywidualne podejście do pacjenta. Potrafi słuchać, zawsze dokładnie wyjaśnia, rozwiewa wątpliwości i doradza. Można go pytać dosłownie o wszystko. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, badanie jest delikatne i zostają zlecane potrzebne badania. Poświęca pacjentkom dużo czasu, więc jedynym minusem są duże opóźnienia ale warto poczekać. Według mnie dr Szymański ma wszystkie cechy których szukałam w ginekologu, który poprowadzi moją ciążę.

 • K

  Bardzo dobry, skrupulatny lekarz, który podczas wizyt jest skupiony na pacjentce i ma zdrowe podejście, nie narzuca modnych leków, kroi terapię na miarę. Dokładnie tłumaczy, można z nim porozmawiać także na tematy okołomedyczne, potrafi świetnie doradzić i uspokoić. Nie ma u niego w gabinecie głupich pytań. Ma poczucie humoru, nie każdemu może odpowiadające, ale wizyty odbywają się w przyjaznej atmosferze, a dr Szymański nikomu nie żałuje czasu. Prowadzę u niego ciążę, w którą dzięki leczeniu p. doktora udało mi się zajść mimo zaburzeń hormonalnych. Deliktanie bada, zleca wszystkie badania na czas, wnikliwie analizuje wyniki. Ze świecą takiego lekarza szukać. Jedyny problem to bardzo duża ilość pacjentek, długi czas oczekiwania na wizytę i dość częste nieobecności, przez co trudno czasem utrafić termin. Mimo to szczerze polecam pana doktora. Jeśli nie można dostać się na NFZ, to warto wybrać się prywatnie, przyjmuje jeszcze w dwóch miejscach.

 • Bardzo sympatyczny Pan, cierpliwy, tłumaczy wszystko krok po kroku. Interesuje się pacjentem i słucha. Bardzo delikatny. Zlecił badania hormonów, usg , zrobił cytologię. Polecam!

 • I

  Chodzę do doktora Szymańskiego do MR na ul. Wrzeciono. Czytając te pozytywne opinie dochodzę do wniosku, że mam chyba pecha albo Pan Doktor mnie nie lubi, gdyż za każdym razem, gdy proszę o skierowanie na dodatkowe badania słyszę, że nie ma takiej potrzeby. Cytologię robię regularnie i tu nie ma problemu. Z innymi są. Mam 38 lat, nie rodziłam, brałam długo tabletki antykoncepcyjne i Pan Doktor nie widzi potrzeby badania hormonów, usg piersi oraz transwaginalnego podczas, gdy wszędzie trąbią, że te badania powinno się robić co roku. W zwykłym badaniu "organoleptycznym" nie można wykryć nieprawidłowości, a ja jestem dodatkowo w grupie ryzyka. Miły jest, to prawda, ale to trochę za mało jak dla mnie na opinię choćby neutralną.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A

  Z całego serca polecam.
  Nie mogłam znaleźć w Warszawie dobrego ginekologa. Każda wizyta byla porażką, bo albo trafiałam na niedelikatne kobiety, albo na mruków, raz nawet na zbyt czułego doktorka. Przy czym wszystkie te wizyty były prywatne.
  W końcu po prostu poszłam do przychodni, bo stwierdziłam, że nic gorszego mnie już nie spotka. I tu trafiłam do dr Szymańskiego i moje poszukiwania zostały zakończone. Chodzę do niego już ponad 7 lat i dzięki niemu mam dwoje zdrowych dzieci.
  Dr Szymański przede wszystkim bardzo delikatnie bada, wszystko dokładnie wyjaśnia i nie naciąga na niepotrzebne badania. Pomógł mi w leczeniu niepłdności, poprowadził moje trzy zagrożone ciąże, był ogromnym wsparciem po tragicznym zakończeniu jednej z nich. chodziłam do niego w ramach ubezpieczenia i prywatnie. Poradził mi niejednokrotnie w innych dolegliwościach. Wspaniały lekarz, oby takich więcej było.

 • A

  Lekarz bardzo dobry, sympatyczny, miły , grzeczny , profesjonalny. Podczas wizyt nie śpieszy się, stara się wszystko wyjaśnić i rozwiązać problemy zdrowotne. Bezboleśnie wykonuje badania. Pierwszy raz robiłam w doktora cytologię, wszytko mi wyjaśnił na czym polega badanie i w jaki sposób będzie je wykonywał. Na prawdę gorąco polecam!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski