Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: Usg stan po cc

  Przypadkiem trafiłam do tego lekarza ze zwolnionej wizyty w luxmedzie. Robiłam usg aby sprawdzić stan po cięciu cesarskim. Lekarz bardzo długo i dokładnie wykonywał badanie, szczegółowo opisał sytuację. Cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Na pewno jeśli zajdzie taka potrzeba będę umawiać się do niego na wizyty. Szczerze polecam.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Wrzeciono 10CUsługa: infekcja intymna

  Trfiłam do pana doktora w sumie przypadkiem, ponieważ około miesiąca chodziłam z męcząca mnie infekcja, a moja pani doktor nie chciała mnie przyjąć (wizytę u niej mam umówioną dopiero na listopad). Pan doktor przyjął mnie pomimo, że skończył już godziny przyjęć na NFZ i przyjmował już pacjentki odpłatnie. Przeprowadził ze mną bardzo dokładny wywiad, zbadał, wyjaśnił co się dzieje, co robi i dlaczego. Co więcej „rozplanował” dalsze leczenie w zależności od efektów, bo wiedział, że znowu będę mogła mieć problem z dostaniem się na wizytę do mojej pani doktor. Jestem mu tak wdzięczna, że w ogóle chciał mnie przyjąć i że tak profesjonalnie się mną zajął, że rozważam przepisanie się do niego na stałe.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: USG ginekologiczne transvaginalne

  Profesjonalne i bardzo spokojne podejście do pacjentki, bardzo delikatne badanie. Pan doktor zawsze podchodzi do mnie z szacunkiem i zrozumieniem, a do tego ma poczucie humoru i naprawdę potrafi uspokoić zestresowaną osobę, wprowadzić przyjazną atmosferę. Można uzyskać odpowiedź na każde pytanie, rozwiać każdą wątpliwość, nawet jeśli jest tak naprawdę mało ważna. Polecam innym paniom, jedyny minus jest taki, że do doktora Szymańskiego trudno się dostać przez ogromne kolejki pacjentek, ale z drugiej strony wiadomo, że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia, a coraz trudniej o takich w dzisiejszych czasach :) Dziękuję za wzorową opiekę i pozdrawiam serdecznie!

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Rzetelny, empatyczny, zawsze podchodzi z dużą troską, wyjaśnia co trzeba zrobić.Kieruje się dobrem pacjętki. Mało jest takich lekarzy.

 • A

  Pan doktor bardzo dobrze i dokładnie prowadził moja ciążę. Na każde pytanie mogłam uzyskać szczegółową odpowiedź, interesował się nawet moimi wynikami badań tarczycy, chociaż większość lekarzy z tego co słyszę zupełnie nie zwraca na to uwagi. Zawsze uprzejmy, nie straszy bez powodu, co jest bardzo istotne dla kobiet w ciąży. USG również wykonuje fachowo, rzetelnie i dokładnie objaśnia, rozwiewając każdą najmniejszą wątpliwość. Bardzo delikatny przy rutynowych badaniach. Jeśli będę planowała w przyszłości kolejne ciąże, to na pewno chcę, żeby prowadził je doktor Szymański. Jedyny minus jest taki, że nie pracuje w żadnym ze szpitali, poza tym wszystko na wielki plus :)

 • J

  Świetny specjalista. Bardzo dokładny i skrupulatny. Żałuję, że nie trafiłam do niego w pierwszej ciąży, która zakończyła się przedwczesnym porodem. Robiłam u niego USG przy drugim dziecku. Na każdym badaniu dokładnie wszystko wyjaśniał i w odpowiednim momencie skierował mnie do szpitala. Dzięki niemu synek urodził się w terminie :) dodatkowo bardzo sympatyczny człowiek. Szczerze polecam.

 • J

  Zdecydowanie polecam tego lekarza. Kompetentny, delikatny, ma czas dla pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnia, tłumaczy, zleca potrzebne badania. Prowadziłam u doktora swoją ciążę, urodziłam naturalnie zdrową córeczkę, przez cały czas czułam się zaopiekowana, spokojna. Chodziłam do dr Szymańskiego do przychodni luxmedu w ramach abonamentu, nigdy mi nawet nie zasugerował, że przyjmuje też prywatnie, a często pojawiałam się poza wyznaczonymi wizytami, z jakimś pytaniem, dolegliwością. Kolejna ciąża, jeśli się zdarzy, to prowadzona tylko u tego lekarza.

 • E

  Trafiłam do dr Szymańskiego przypadkiem na początku ciąży (7 tydzień), bo akurat zwolnił się termin w Lux Medzie i już przy nim zostałam. Mimo że za nami dopiero kilka spotkań, uważam że to lekarz profesjonalny, mający indywidualne podejście do pacjenta. Potrafi słuchać, zawsze dokładnie wyjaśnia, rozwiewa wątpliwości i doradza. Można go pytać dosłownie o wszystko. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, badanie jest delikatne i zostają zlecane potrzebne badania. Poświęca pacjentkom dużo czasu, więc jedynym minusem są duże opóźnienia ale warto poczekać. Według mnie dr Szymański ma wszystkie cechy których szukałam w ginekologu, który poprowadzi moją ciążę.

 • K

  Bardzo dobry, skrupulatny lekarz, który podczas wizyt jest skupiony na pacjentce i ma zdrowe podejście, nie narzuca modnych leków, kroi terapię na miarę. Dokładnie tłumaczy, można z nim porozmawiać także na tematy okołomedyczne, potrafi świetnie doradzić i uspokoić. Nie ma u niego w gabinecie głupich pytań. Ma poczucie humoru, nie każdemu może odpowiadające, ale wizyty odbywają się w przyjaznej atmosferze, a dr Szymański nikomu nie żałuje czasu. Prowadzę u niego ciążę, w którą dzięki leczeniu p. doktora udało mi się zajść mimo zaburzeń hormonalnych. Deliktanie bada, zleca wszystkie badania na czas, wnikliwie analizuje wyniki. Ze świecą takiego lekarza szukać. Jedyny problem to bardzo duża ilość pacjentek, długi czas oczekiwania na wizytę i dość częste nieobecności, przez co trudno czasem utrafić termin. Mimo to szczerze polecam pana doktora. Jeśli nie można dostać się na NFZ, to warto wybrać się prywatnie, przyjmuje jeszcze w dwóch miejscach.

 • Bardzo sympatyczny Pan, cierpliwy, tłumaczy wszystko krok po kroku. Interesuje się pacjentem i słucha. Bardzo delikatny. Zlecił badania hormonów, usg , zrobił cytologię. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski