Dr n. med.

Robert Szlachciński

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Witam,
  Z czystym sumieniem możemy polecić pana doktora Bardzo sympatyczny, miły człowiek, z dobrym podejściem do małych dzieci. Był u nas juz parę razy i zawsze kilka dni po wizycie dzwoni i pyta, jak maluszek sie czuję. Umie słuchać i zawsze bardzo skrupulatnie wyjasnia, co jest maluszkowi i jak będzie przebiegało leczenie. Zawsze wyprowadził Antka z choroby. Rodzice Antka

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Pediatria
  • Neonatologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Witam,
   Z czystym sumieniem możemy polecić pana doktora Bardzo sympatyczny, miły człowiek, z dobrym podejściem do małych dzieci. Był u nas juz parę razy i zawsze kilka dni po wizycie dzwoni i pyta, jak maluszek sie czuję. Umie słuchać i zawsze bardzo skrupulatnie wyjasnia, co jest maluszkowi i jak będzie przebiegało leczenie. Zawsze wyprowadził Antka z choroby. Rodzice Antka

  • Serdecznie polecamy! Bardzo miła i fachowa obsługa. Podczas wizyty zrozumiale i szczegółowo wyjaśnił wszystkie nasze wątpliwości oraz udzielił odpowiedzi na nasze pytania. W kilka dni po wizycie Pan doktor zadzwonił do nas z zapytaniem, czy z dzieckiem jest wszystko w porządku? Jeszcze raz polecamy!

  • M

   Pan Doktor Szlachciński to świetny specjalista i bardzo dobry człowiek. Podczas wizyty zawsze zrozumiale i szczegółowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości dotyczące choroby i jej leczenia. Ma wspaniałe podejście zarówno do dzieci jak i ich rodziców. Metody leczenia jakie stosuje są jednocześnie skuteczne jak i bezpieczne dla maluchów. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze służy telefoniczną radą. Z czystym sumieniem szczerze polecam tego lekarza.

  • M

   Dr Szlachciński to wg mnie przykład lekarza XXI wieku, który doskonale łączy wiedzę medyczną z holistycznym podejściem do pacjenta, reagując nie tylko w chorobie, ale także doradzając pacjentowi jak utrzymać organizm w homeostazie. Korzystamy z pomocy dr Szlachciśnkiego od roku. Nasze dzieci dzięki opiece p. Doktora znacznie mniej chorują, a jeśli się to zdarza, to choroba przebiega łagodniej dzięki jego zaleceniom.
   Doktor udziela bardzo obszernych porad, wyjaśnia przyczyny chorób, działanie leków, ma świetny kontakt z dziećmi i co jest bardzo ważne - odbierze lub oddzwoni jeśli mamy jakieś nagłe zdarzenie chorobowe.
   Polecamy ze 100% pewnością i ręką na sercu! :-)

  • U

   Jestem mamą 2 dzieci i od kilku lat dr Szlachciński leczy moje dzieci. Jest to lekarz który nigdy się nie myli a jego dokładność w badaniu małego pacjenta nie zna granic. Stawia zawsze trafne diagnozy. Antybiotyk podaje gdy naprawdę jest taka potrzeba. Doskonały pediatra i bardzo dobry człowiek!!!

  • R

   Pan Doktor opiekuje się naszymi dziećmi od kilku lat. Często udaje nam się obejść bez antybiotyku, a dzieci nabywają odporności. Wiele się też od niego nauczyliśmy o funkcjonowaniu dziecięcego organizmu i zaleznościach, o których nie wspominali inni pediatrzy. Pan Doktor zawsze odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. I zawsze miło sobie porozmawiamy.
   Serdecznie polecamy!

  • K

   Jako mama 2 dzieci...nabyłam doświadczenia w zakresie ponoszenia konsekwencji złego leczenia...i obojętności wielu lekarzy..do chwili kiedy poznaliśmy doktora Szlachcińskiego..REWELACYJNY LEKARZ ..jego wszechstronna wiedza..indywidualne podejście...serce i cierpliwość do dzieci....Trzech lekarzy badało moje chore półroczne dziecko..patrzyłam jak odruchowo i szybko przystawiają słuchawkę i na siłę zaglądają w gardło...nikt nie poznał co synkowi było...ja czułam,że trzeba dalej szukać Lekarza a nie..* i właśnie dr Robert Szlachciński.. uratował mi dziecko...wyprowadził na prostą...będę mu zawsze wdzięczna...Po dziś dzień opiekuje się moją rodziną...(już 7 lat) z uśmiechem znosi nękania telefoniczne.. zawsze służy poradą i ratuje nas również na odległość NAJLEPSZY LEKARZ W ŁODZI...podpisuję się pod tym wraz z całą moją rodziną.

  • R

   Gorąco polecamy wszystkim rodzicom, poszukującym lekarza z powołania!!! Przesympatyczny, pogodny człowiek z wyjątkowym podejściem do dziecka oraz rodziców. Nasz synek, mimo ogromnej niechęci do lekarzy, na wizytach u Pana Doktora zawsze jest zadowolony i uśmiechnięty. Świetny specjalista który stawia trafne diagnozy, zawsze chętnie udziela porady, dokładnie wyjaśnia problem i proponowane sposoby jego rozwiązania. W czasie gdy synek miał problemy z przewodem pokarmowym, spowodowane podrażnieniem przez antybiotyk zalecony przez innego lekarza oraz słabe wyniki krwi, Pan Doktor trafnie zaproponował leki oraz właściwą dietę i domowe sposoby leczenia. Dzięki Panu Doktorowi nasz synek rozwija się prawidłowo, a my mamy poczucie, że zawsze możemy liczyć na Jego pomoc i fachową poradę.