Dr n. med.

Robert Szlachciński verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Witam,
  Z czystym sumieniem możemy polecić pana doktora Bardzo sympatyczny, miły człowiek, z dobrym podejściem do małych dzieci. Był u nas juz parę razy i zawsze kilka dni po wizycie dzwoni i pyta, jak maluszek sie czuję. Umie słuchać i zawsze bardzo skrupulatnie wyjasnia, co jest maluszkowi i jak będzie przebiegało leczenie. Zawsze wyprowadził Antka z choroby. Rodzice Antka

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Agnieszka Zjawiona
  Agnieszka Zjawiona
  Pediatra, Homeopata
  Szparagowa 10, Łódź
  Bardzo dobry specjalista - jako lekarz. Bardzo dobry kontakt z małym pacjentem oraz z rodzicem. Polecam jeśli komuś… więcej

  Krystyna Wąsowska-Królikowska
  Krystyna Wąsowska-Królikowska
  Pediatra, Alergolog, Gastrolog
  Szparagowa 10, Łódź
  Pani Doktor wywarła na nas bardzo dobre wrażenie . Zadawała dużo pytań , kompleksowo zbadała , wszystko wyjaśniła… więcej

  Elżbieta Hibner
  Elżbieta Hibner
  Neurolog dziecięcy, Pediatra
  Szparagowa 10, Łódź
  Pani Doktor cierpliwie wysłuchał z czym przyszliśmy, przeprowadziła szczegolowy wywiad, dokładnie zbadała dziecko… więcej

  Piotr Kędziora
  Piotr Kędziora
  Pediatra, Kardiolog dziecięcy
  ul Ogrodowa 28 B, Łódź
  Pan Doktor dokładnie zbadał synka, wszytko tłumaczył. Poświecił tyle czasu ile było potrzeba-bez pośpiechu. Pan… więcej

  Irena Bobeff
  Irena Bobeff
  Endokrynolog, Pediatra
  Dąbrowskiego 19, Zgierz
  Bardzo przesympatyczna pani doktor. Zainteresowana pacjentem, bez pośpiechu wszystko wytłumaczyła, wysłuchala,… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Pediatria
  • Neonatologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Witam,
   Z czystym sumieniem możemy polecić pana doktora Bardzo sympatyczny, miły człowiek, z dobrym podejściem do małych dzieci. Był u nas juz parę razy i zawsze kilka dni po wizycie dzwoni i pyta, jak maluszek sie czuję. Umie słuchać i zawsze bardzo skrupulatnie wyjasnia, co jest maluszkowi i jak będzie przebiegało leczenie. Zawsze wyprowadził Antka z choroby. Rodzice Antka

  • Serdecznie polecamy! Bardzo miła i fachowa obsługa. Podczas wizyty zrozumiale i szczegółowo wyjaśnił wszystkie nasze wątpliwości oraz udzielił odpowiedzi na nasze pytania. W kilka dni po wizycie Pan doktor zadzwonił do nas z zapytaniem, czy z dzieckiem jest wszystko w porządku? Jeszcze raz polecamy!

  • M

   Pan Doktor Szlachciński to świetny specjalista i bardzo dobry człowiek. Podczas wizyty zawsze zrozumiale i szczegółowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości dotyczące choroby i jej leczenia. Ma wspaniałe podejście zarówno do dzieci jak i ich rodziców. Metody leczenia jakie stosuje są jednocześnie skuteczne jak i bezpieczne dla maluchów. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze służy telefoniczną radą. Z czystym sumieniem szczerze polecam tego lekarza.

  • M

   Dr Szlachciński to wg mnie przykład lekarza XXI wieku, który doskonale łączy wiedzę medyczną z holistycznym podejściem do pacjenta, reagując nie tylko w chorobie, ale także doradzając pacjentowi jak utrzymać organizm w homeostazie. Korzystamy z pomocy dr Szlachciśnkiego od roku. Nasze dzieci dzięki opiece p. Doktora znacznie mniej chorują, a jeśli się to zdarza, to choroba przebiega łagodniej dzięki jego zaleceniom.
   Doktor udziela bardzo obszernych porad, wyjaśnia przyczyny chorób, działanie leków, ma świetny kontakt z dziećmi i co jest bardzo ważne - odbierze lub oddzwoni jeśli mamy jakieś nagłe zdarzenie chorobowe.
   Polecamy ze 100% pewnością i ręką na sercu! :-)

  • U

   Jestem mamą 2 dzieci i od kilku lat dr Szlachciński leczy moje dzieci. Jest to lekarz który nigdy się nie myli a jego dokładność w badaniu małego pacjenta nie zna granic. Stawia zawsze trafne diagnozy. Antybiotyk podaje gdy naprawdę jest taka potrzeba. Doskonały pediatra i bardzo dobry człowiek!!!

  • R

   Pan Doktor opiekuje się naszymi dziećmi od kilku lat. Często udaje nam się obejść bez antybiotyku, a dzieci nabywają odporności. Wiele się też od niego nauczyliśmy o funkcjonowaniu dziecięcego organizmu i zaleznościach, o których nie wspominali inni pediatrzy. Pan Doktor zawsze odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. I zawsze miło sobie porozmawiamy.
   Serdecznie polecamy!

  • K

   Jako mama 2 dzieci...nabyłam doświadczenia w zakresie ponoszenia konsekwencji złego leczenia...i obojętności wielu lekarzy..do chwili kiedy poznaliśmy doktora Szlachcińskiego..REWELACYJNY LEKARZ ..jego wszechstronna wiedza..indywidualne podejście...serce i cierpliwość do dzieci....Trzech lekarzy badało moje chore półroczne dziecko..patrzyłam jak odruchowo i szybko przystawiają słuchawkę i na siłę zaglądają w gardło...nikt nie poznał co synkowi było...ja czułam,że trzeba dalej szukać Lekarza a nie..* i właśnie dr Robert Szlachciński.. uratował mi dziecko...wyprowadził na prostą...będę mu zawsze wdzięczna...Po dziś dzień opiekuje się moją rodziną...(już 7 lat) z uśmiechem znosi nękania telefoniczne.. zawsze służy poradą i ratuje nas również na odległość NAJLEPSZY LEKARZ W ŁODZI...podpisuję się pod tym wraz z całą moją rodziną.

  • R

   Gorąco polecamy wszystkim rodzicom, poszukującym lekarza z powołania!!! Przesympatyczny, pogodny człowiek z wyjątkowym podejściem do dziecka oraz rodziców. Nasz synek, mimo ogromnej niechęci do lekarzy, na wizytach u Pana Doktora zawsze jest zadowolony i uśmiechnięty. Świetny specjalista który stawia trafne diagnozy, zawsze chętnie udziela porady, dokładnie wyjaśnia problem i proponowane sposoby jego rozwiązania. W czasie gdy synek miał problemy z przewodem pokarmowym, spowodowane podrażnieniem przez antybiotyk zalecony przez innego lekarza oraz słabe wyniki krwi, Pan Doktor trafnie zaproponował leki oraz właściwą dietę i domowe sposoby leczenia. Dzięki Panu Doktorowi nasz synek rozwija się prawidłowo, a my mamy poczucie, że zawsze możemy liczyć na Jego pomoc i fachową poradę.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG