dr n. med.

Robert Pyczuła

Ortopeda

5 opinii +dodaj

Umów wizytę 237 odwiedzin w ciągu 30 dni

Usg Stawów Biodrowych Niemowląt obejmuje konsultację ortopedyczną więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

2

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zwyrodnienie stawów

  Dr. Pyczułę uważam za dobrego lekarza. To prawda, że jest mało komunikatywny i małomówny, ale zawsze uzyskuję od niego odp. na zadane pytanie. Zleca potrzebne badania, zabiegi. Chodzę do Niego wyłącznie na NFZ, w Krasnym, do Sabamedu. Wcześniej skutecznie i prawidłowo wykonał alloplastykę biodra u mojego męża. Do lekarza nie chodzi się tylko po to, żeby "było miło" - chociaż fakt, dobrze, jeśli jest. Ale ważniejsze jest uzyskanie adekwatnej pomocy. Mój mąż i ja swego czasu takową otrzymaliśmy i nadal mamy taką nadzieję, bo oboje pozostajemy w leczeniu.

 • J

  Bezapelacyjnie nie polecam!
  Czułem się na wizycie u dr jak niepotrzebny intruz, który mu przeszkadza w czytaniu książki.
  Począwszy od antypatycznego tonu i zapytania: "Pan z czym" kończywszy na braku tak naprawdę postawienia jakiejkolwiek diagnozy, bo jak się dowiedziałem od szanownego dr, nie jest w stanie powiedzieć po zdjęciu rtg czy ręka jest złamana czy też nie- no coż, może lepiej będzie jeśli Pan doktor zmieni specjalizację, bądź też całkowicie profesję.

 • D

  Mam złamany kręgosłup. Po wizycie na pogotowiu konsultowana byłam przez dwóch ortopedów i żaden nie wykazał większego zainteresowania moją choroba. Dopiero wizyta u doktora Pyczuły spowodowała powtórną wizytę w szpitalu i rozpoczęcie właściwego leczenia. Bardzo jestem wdzięczna doktorowi. O fakcie, że jest dobrym lekarzem świadczą długie kolejki pacjentów prze jego gabinetem w przychodni.

 • J

  Artroskopię pan "doktor" przeprowadził w maju. Zamiast wyciąć całkowicie błonę, powyszarpywał ją kawałkami, co spowodowało poszarpanie więzadeł i kolejną operację w październiku (na szczęście już nie u tego pana). Miesiące ciężkiej rehabilitacji, duże pieniądze wydane na leczenie, a mogło skończyć się na krótkim zabiegu.

  Totalnie nie polecam.

 • Ł

  Proszę uważać na tego lekarza!!! Skierował mnie na artroskopie kolana po zdjęciu RTG stwierdził uszkodzoną łąkotkę. Dostałem skierowanie na USG ale powiedział, żebym zrobił je już po zabiegu. Pech chciał, że go posłuchałem ;/ Okazało sie, że łąkotka była cała i nic tam za wiele nie zrobił a kolano boli jeszcze bardziej. Po około 3 miesiącach po skończonym leczeniu poszedlem do kontroli zbadal kolano i powiedział "pasowało by tam zajrzeć jeszcze raz" proszę mi uwierzyć, ze ten lekarz nie nadaje sie do pomocy ludziom. Leczę się już na to kolano oczywiście u kogoś innego. Jak ktoś czyta te opinie i wybiera się do dr Pyczuły to proszę zrobić wcześniej rozeznanie bo ja sie tym zająłem za pozno ale słyszałem już dużo negatywnych opini o tym lekarzu. A sama wizyta u niego jest też nie za ciekawa. Sam mało mówi trzeba ciągnąc za język żeby się czegoś dowiedzieć (pewnie dlatego, że mało wie) OSTRZEGAM

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Usg Stawów Biodrowych Niemowląt obejmuje konsultację ortopedyczną

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu