dr n. med.

Robert Pietruszyński

Kardiolog, Lekarz sportowy, Internista

37 opinii +dodaj

Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n. med. Robert Pietruszyński - specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, specjalista medycyny sportowej. Kierownik Pracowni Badań Naczyniowych Zakładu Diagnostyki i Terapii Radiologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Lokalizacja: NeomedicalUsługa: ECHO serca

  Pierwsza wizyta- rzeczowo,konkretnie,myślę że profesjonalne odczytywanie ECHA( niestety nie wszyscy lekarze to potrafią). Odnoszę wrażenie,że trafiliśmy z synem w dobre ręce. Pan Doktor wytłumaczył obraz na ECHU. Z pewnością będziemy konsultować dalsze leczenie u Pana Doktora. Polecam.

 • Lokalizacja: Neomedical

  Dr Robert Pietruszyński wzbudza zaufanie. Doświadczony, kompetentny, życzliwy i konkretny. Serdecznie polecam.

 • T
  Lokalizacja: NeomedicalUsługa: zaburzenia rytmu serca

  W dniu dzisiejszym skorzystałam z usługi medycznej. Pierwsza wizyta u pana doktora dała mi poczucie bezpieczeństwa. Przyjazne podejście do pacjenta, profesjonalizm i holistyczne spojrzenie na zglaszany problem dają mi przekonanie, że trafiłam pod dobrą medyczną opiekę.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny, sympatyczny i rzeczowy lekarz. Cierpliwie omówił wyniki badań, wyjaśnił wszelkie wątpliwości i zaproponował plan leczenia.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NeomedicalUsługa: Zwykła wizyta

  To moja pierwsza wizyta u lekarza. Kompetencja, spokój, zdecydowanie, wyczuwalna chęć pomocy pacjentowi - to wszystko, czego oczekuje się od lekarza.

 • A
  Lokalizacja: NeomedicalUsługa: zwykła wizyta, echo serca

  Bardzo dobry kontakt. Lekarz odpowiada dokladnie na zadane pytania. Nie spieszy się, widać, że analizuje problem. Miałam i mam nadal poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję. Anna

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz rozwiał moje wątpliwości które postały po
  zleconych badaniach. W sposób rzeczowy omówił dalszy ciąg leczenia i moje postępowanie w codziennym życiu

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NeomedicalUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Profesjonalista o dużej kulturze osobistej. Polecam tego lekarza , jest wszechstronny, podchodzi do pacjenta z empatią poświęcając mu dużo uwagi..

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam wizytę u tego doktora, ma bardzo dobre podejście do pacjenta i jest bardzo rzetelny. Nie trzeba go "ciągnąć za język", sam nam wszystko opowie i odpowie na postawione pytania. Szuka przyczyn a nie wystawia receptę i umywa ręce. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalista, lekarz, który zna się na wielu dziedzinach i zwraca uwagę na ogólny stan zdrowia pacjenta. Bardzo dziękuję Pani Doktorze, po wizycie u Pana uspokoiłam się i mam wrażenie, że jestem/będę w dobrych rękach w razie potrzeby. Pozdrawiam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Robert Pietruszyński - specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, specjalista medycyny sportowej.
  Kierownik Pracowni Badań Naczyniowych Zakładu Diagnostyki i Terapii Radiologicznej i Izotopowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralny Szpital Weteranów. 90-549 Łódź, ul. Żeromskiego 113.
  Zajmuje się nieinwazyjną diagnostyką chorób krążenia, wykonał ponad 3000 badań angiograficznych serca oraz aorty metodą wielorzędowej tomografii komputerowej; Calcium Scoring oraz angio CT serca - badanie angiograficzne (koronarografia CT z oceną funkcji serca), w tym koronarografia CT u pacjentów po zabiegach koronaroangioplastyki (PTCA) i wszczepieniu by-passów. Metoda wykorzystywana jest do diagnostyki bólów w klatce piersiowej (choroba wieńcowa, anomalie tętnic wieńcowych, tętniak rozwarstwiający aorty, zatorowość płucna) w określonej grupie pacjentów. Wykonuje również testy obciążeniowe - próba wysiłkowa oraz testy farmakologiczne (Dipyridamol) w trakcie scyntygrafii perfuzyjnej mięśnia sercowego SPECT MIBI z wykorzystaniem radiofarmaceutyku Tc-99m-MIBI.
  Uczestniczył w zabezpieczeniu medycznym Igrzysk Olimpijskich - Ateny, Pekin, Londyn oraz Rio de Janeiro (Brazylia). Zajmuje się monitorowaniem medycznym oraz wykonuje (FMC, Łódź ul. Piłsudskiego 9A) badanie spiroergometryczne (CPET) - Ocena całkowitej zdolności pochłaniania tlenu (VO2max) oraz wyznaczanie progów; Anaerobic Threshold (AT) i Respiratory Compensation Point (RCP). Parametry te są podstawą oceny wydolności w sporcie wyczynowym oraz u pacjentów z ciężką niewydolnością krążenia kwalifikowanych do przeszczepu serca.

  Zajmuje się również orzecznictwem o zdolności do uprawiania sportu dzieci do lat 13 oraz konsultacjami kardiologicznymi dzieci od 15 roku życia.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda II stopnia TIP za pracę oryginalną opublikowaną w "Polskim Archiwum Medycyny Wewnętrznej" w 2013 roku.: „ Role of pre-procedural glutathione concentrations in the prediction of major adverse cardiac events (MACE) in patients with acute coronary syndrome treated with percutaneous coronary intervention”

Choroby

więcej