dr n. med.

Robert Pietruszyński

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Lekarz sportowy, Internista

39 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n. med. Robert Pietruszyński - specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, specjalista medycyny sportowej. Kierownik Pracowni Badań Naczyniowych Zakładu Diagnostyki i Terapii Radiologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
39 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NeomedicalUsługa: Zwykła wizyta

  Zgadzam się w 100% z Panem Łukaszem. Czytając tyle pozytywnych opinii o Panu Doktorze udałam się do niego z wielką nadzieją. Niestety bardzo się rozczarowałam. Wizyta przebiegła w tempie błyskawicznym. Usg serca trwało 2 minuty, podczas próby wysiłkowej również nie miałam mierzonego ciśnienia. Nawet po jej zakończeniu też nie. Kazdą informację musia£am od Pana Doktora wymuszać swoimi pytaniami. Sam w zasadzie nic nie mówił. Nie wytłumaczył mi wyniku badania. Całą wizytę czułam się jak intruz. Moje przedstawianie swoich dolegliwości Pan Doktor przerywał co chwila słowami: " i co dalej?" tak jakby chciał jak najszybciej skończyć wizytę. Wcale nie poczułam zainteresowania z Jego strony, tak jak to opisywali inni pacjenci. Wydałam tylko 300 zł i nie wiem kompletnie za co. Nie polecam.

 • L
  Lokalizacja: Neomedical

  Oj nie jest dobrze. W dniu wczorajszym miałem wykonaną próbę wysiłkowa oraz echo serca przez Pana Dr. Pietruszyńskiego. Jakież było moje zdziwienie w aspekcie Państwa bardzo dobrych opinii w stosunku do tego co ja doświadczyłem. Po prostu mało dobrze. Wywiad przed badaniem był tylko pytaniem co mnie sprowadza. Pan Doktor zaczął od wykonania echa serca które to badanie trwało może 3 minut. Z mojego doświadczania jako pacjenta nie daje mi to pewności dokładnie i dobrze przeprowadzonego badania. Następnie odbyłem próbę wysiłkowa która tez została przeprowadzona dość spontanicznie przez Pana Dr. Niestety podczas wykonywania badani Pan Doktor był najbardziej zajęty swoim telefonem. Podczas badania nie miałem monitorowanego ciśnienia tętniczego. Co zwykle ma miejsce. Dopiero po jej zakończeniu zostało one zmierzone. Po dobytych badaniach na moje pytanie czym mogą być spowodowane owe bóle w klatce piesiowi nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Natomiast na moje kolejne pytanie czy te bóle mogą być efektem stresu odpowiedzią było chrząknięcie. Więc też to nic nie wniosło. Więc na dobrną sprawę po badaniach nie wiem nic. W sytuacji gdybym zapłacił za te badania z własnej kieszeni to był bym bardzo niekontent. Na całe szczęści badania były pokryte z ubezpieczenia. W tej sytuacji jedynym moim kosztem był zmarnowany czas oraz konieczność szukania innego specjalisty.

 • E
  Lokalizacja: NeomedicalUsługa: ECHO serca

  Pierwsza wizyta- rzeczowo,konkretnie,myślę że profesjonalne odczytywanie ECHA( niestety nie wszyscy lekarze to potrafią). Odnoszę wrażenie,że trafiliśmy z synem w dobre ręce. Pan Doktor wytłumaczył obraz na ECHU. Z pewnością będziemy konsultować dalsze leczenie u Pana Doktora. Polecam.

 • Lokalizacja: Neomedical

  Dr Robert Pietruszyński wzbudza zaufanie. Doświadczony, kompetentny, życzliwy i konkretny. Serdecznie polecam.

 • T
  Lokalizacja: NeomedicalUsługa: zaburzenia rytmu serca

  W dniu dzisiejszym skorzystałam z usługi medycznej. Pierwsza wizyta u pana doktora dała mi poczucie bezpieczeństwa. Przyjazne podejście do pacjenta, profesjonalizm i holistyczne spojrzenie na zglaszany problem dają mi przekonanie, że trafiłam pod dobrą medyczną opiekę.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny, sympatyczny i rzeczowy lekarz. Cierpliwie omówił wyniki badań, wyjaśnił wszelkie wątpliwości i zaproponował plan leczenia.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NeomedicalUsługa: Zwykła wizyta

  To moja pierwsza wizyta u lekarza. Kompetencja, spokój, zdecydowanie, wyczuwalna chęć pomocy pacjentowi - to wszystko, czego oczekuje się od lekarza.

 • A
  Lokalizacja: NeomedicalUsługa: zwykła wizyta, echo serca

  Bardzo dobry kontakt. Lekarz odpowiada dokladnie na zadane pytania. Nie spieszy się, widać, że analizuje problem. Miałam i mam nadal poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję. Anna

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz rozwiał moje wątpliwości które postały po
  zleconych badaniach. W sposób rzeczowy omówił dalszy ciąg leczenia i moje postępowanie w codziennym życiu

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NeomedicalUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Profesjonalista o dużej kulturze osobistej. Polecam tego lekarza , jest wszechstronny, podchodzi do pacjenta z empatią poświęcając mu dużo uwagi..

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Robert Pietruszyński - specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, specjalista medycyny sportowej.
  Kierownik Pracowni Badań Naczyniowych Zakładu Diagnostyki i Terapii Radiologicznej i Izotopowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralny Szpital Weteranów. 90-549 Łódź, ul. Żeromskiego 113.
  Zajmuje się nieinwazyjną diagnostyką chorób krążenia, wykonał ponad 3000 badań angiograficznych serca oraz aorty metodą wielorzędowej tomografii komputerowej; Calcium Scoring oraz angio CT serca - badanie angiograficzne (koronarografia CT z oceną funkcji serca), w tym koronarografia CT u pacjentów po zabiegach koronaroangioplastyki (PTCA) i wszczepieniu by-passów. Metoda wykorzystywana jest do diagnostyki bólów w klatce piersiowej (choroba wieńcowa, anomalie tętnic wieńcowych, tętniak rozwarstwiający aorty, zatorowość płucna) w określonej grupie pacjentów. Wykonuje również testy obciążeniowe - próba wysiłkowa oraz testy farmakologiczne (Dipyridamol) w trakcie scyntygrafii perfuzyjnej mięśnia sercowego SPECT MIBI z wykorzystaniem radiofarmaceutyku Tc-99m-MIBI.
  Uczestniczył w zabezpieczeniu medycznym Igrzysk Olimpijskich - Ateny, Pekin, Londyn oraz Rio de Janeiro (Brazylia). Zajmuje się monitorowaniem medycznym oraz wykonuje (FMC, Łódź ul. Piłsudskiego 9A) badanie spiroergometryczne (CPET) - Ocena całkowitej zdolności pochłaniania tlenu (VO2max) oraz wyznaczanie progów; Anaerobic Threshold (AT) i Respiratory Compensation Point (RCP). Parametry te są podstawą oceny wydolności w sporcie wyczynowym oraz u pacjentów z ciężką niewydolnością krążenia kwalifikowanych do przeszczepu serca.

  Zajmuje się również orzecznictwem o zdolności do uprawiania sportu dzieci do lat 13 oraz konsultacjami kardiologicznymi dzieci od 15 roku życia.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda II stopnia TIP za pracę oryginalną opublikowaną w "Polskim Archiwum Medycyny Wewnętrznej" w 2013 roku.: „ Role of pre-procedural glutathione concentrations in the prediction of major adverse cardiac events (MACE) in patients with acute coronary syndrome treated with percutaneous coronary intervention”

Choroby

więcej