mgr

Robert Olszak

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog, Terapeuta

10 opinii +dodaj

Specjalizuję się w pomocy psychologicznej dla osób dorosłych. Pracuję w podejściu psychodynamicznym, prowadzę grupy interpersonalne, podejmuję interwencje kryzysowe oraz negocjacje… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Konsultacje terapeutyczne od 130 zł
  Psychoterapia depresji od 130 zł
  Konsultacja psychologiczna (50 minut) od 130 zł
  Psychoterapia par (90 minut) od 180 zł
  Psychoedukacja od 130 zł
  Psychoterapia od 130 zł
  Zwykła wizyta od 130 zł
  Testy psychologiczne
  Poradnictwo psychologiczne od 130 zł
  Psychoterapia indywidualna od 130 zł
  Psychoterapia indywidualna (50 minut) od 130 zł
  Psychoanaliza od 130 zł
  Interwencja kryzysowa od 130 zł
  Konsultacje psychologiczne od 130 zł
  Negocjacje kryzysowe od 130 zł
  Prowadzenie grup interpersonalnych

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Pan Robert bardzo mi pomógł. trafiłem do niego po niezbyt udanej terapii u innego psychologa. szybko trafia w problem i wzbudza ogromne zaufanie.

 • D

  Pan Robert jest świetnym specjalistą. Od razu ma się wrażenie, że wie co robi i się na tym zna. Myślę, że jest bardzo doświadczony. Zgłosiłem się do niego z problemem, który spędzał mi sen z oczu i już na pierwszej sesji się uspokoiłem. Czuję, że Pan Robert ma wszystko pod kontrolą i dobrze kieruje moją terapią. Mam z nim świetny kontakt – myślę, że prywatnie musi być świetnym kumplem. Podczas terapii jest jednak bardzo profesjonalny.

 • J

  Jestem bardzo zadowolona z podejścia tego psychologa do mnie jako pacjenta. Poczułam jego zaangażowanie i głęboką znajomość problematyki z jaką się zwróciłam. Słucha tego co ma się do powiedzenia. Pomaga zrozumieć. Tworzy też przestrzeń do poznawania siebie. Warto skorzystać z usług tego psychologa.
  Ewa

 • P

  Bardzo fajny facet, oj przepraszam Panie Robercie. Jest Pan świetnym psychologiem, fachowcem w swojej dziedzinie, ale też po prostu fajnym gościem, z którym można pogadać na każdy dręczący mnie temat. Dziękuję za fajne sesje, fajniej teraz mi się żyje :)

  Piotrek

 • J

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Roberta Olszaka w Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk. To bardzo dobra placówka, estetyczne pokoje, w spokojnym miejscu. W Pracowni czuję się bezpiecznie, tam nie ma poczekalni na 100 osób, gdzie każdy sie na Ciebie patrzy. A Atmosfera poufności i intymności jest dla mnie bardzo ważna. Bardzo dobra placówka i bardzo dobry terapeuta.

 • I

  Bardzo dobry psycholog, zaczęłam terapię od kiedy nie mogłam sobie już sama poradzić. Pan Robert prowokuje do samodzielnego myślenia i znajdowania odpowiedzi w sobie, a jednocześnie cały czas jest obok i można liczyć na jego zrozumienie. Można o wszystkim z nim rozmawiać i wiadomo, że to zostaje tylko między nami. A to daje niesamowicie dużo.

 • L

  Sesje z Panem Robertem są czasami ciężkie i dużo łez wylałam ale czuje się lepiej. Powoli godzę się z tym co mnie spotkało i wierzę że dobre życie jest przed mną.

 • K

  Chciałam tu wyrazić podziękowanie dla Pana Roberta Olszaka za pomoc w mojej chorobie. Była to ciężka depresja i byłam wcześniej u innego psychoterapeuty, która sobie nie bardzo mogła poradzić, a Pan Robert mnie wysłuchał, ale też potrafił zachęcić do działania, skonsultował się z moim psychiatrą by zmienić odpowiednio leki i dzięki temu po kilku sesjach zaczęłam widzieć świat znów jasny i pogodny. Pan Robert jak trzeba potrafił mną wstrząsnąć a jak trzeba wysłuchać i wesprzeć. Prawdziwy profesjonalista. Dziękuję i... polecam każdemu w depresji.

 • K

  „Dziękujemy Panu Robertowi za pomoc w kryzysie. Nasze małżeństwo wisiało na włosku, ale Pan Robert swoim spokojem potrafił na nami zapanować i doprowadzić do tego, że zaczęliśmy rozmawiać. A potem krok po kroku uratował nasze małżeństwo. Dziękujemy”
  Małgorzata i Krzysztof

 • H

  Pan Robert jako psycholog wykazał się bardzo wysokimi umiejętnościami diagnostycznymi w moim przypadku. Potrafił zdiagnozować gdzie był ukryty mój problem i przeprowadzić skuteczną terapię. Pozbyłam się lęku - fobii, z którą borykałam się od wielu lat. Dziękuję Panie Robercie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w pomocy psychologicznej dla osób dorosłych. Pracuję w podejściu psychodynamicznym, prowadzę grupy interpersonalne, podejmuję interwencje kryzysowe oraz negocjacje kryzysowe.

  Wykształcenie
  Jestem absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Wydziale Psychologii, specjalizacja Psychologia Kliniczna. Podczas studiów ukończyłem moduły, które pomagają mi w pracy z klientem: Seksuologia kliniczna, Interwencja kryzysowa, pomoc pacjentowi głęboko zaburzonemu psychicznie. Po zakończeniu studiów ukończyłem kurs; Kontakt w Sytuacji Pomagania, prowadzony przez Laboratorium Psychoedukacji oraz I stopień Terapii Skoncentrowanej na rozwiązania w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązania. Ukończyłem czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Doświadczenie
  Doświadczenie zdobywałem w Środowiskowym Domu Samopomocy, gdzie zajmowałem się osobami z niepełnosprawnością intelektualną, ponadto prowadziłem grupę interpersonalną dla terapeutów pracujących w ośrodku oraz dla pacjentów w Klinice Psychiatrii Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie.

  Prywatnie
  Mam córeczkę, która zapełnia mi większość wolnego czasu, a w wolnych chwilach zajmują mnie bez reszty nowe technologie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychoglogii Społecznej, Wydział Psychologii (2009)
 • Szkoła Psychoterapii, Laboratorium Psychoedukacji (2015)

Staże

 • Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza, Oddział V Ogólnopsychiatryczny (2014)
 • Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza, Oddział VII Diagnostyczny (2014-2015)