dr n. med.

Robert Muszyński

Chirurg, Chirurg naczyniowy

15 opinii +dodaj

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalista I stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, specjalista w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Wykonuje nowoczesną metodę… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Dziękuję panu doktorowi Robertowi Muszyńskiemu za jasno i zrozumiale przedstawioną mi diagnozę, za rzeczową, wyczerpującą informację dotyczącą stanu moich tętnic i za uwzględniający mój najlepszy interes przedstawiony mi plan leczenia.
  Otrzymałam wizję rozwiązania moich problemów zdrowotnych, dużo nadziei i uzyskałam spokój płynący z przekonania, że powierzyłam sprawę w najwłaściwsze ręce.
  Marianna D.

 • A
  Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w Krakowie

  Myślę, że wszyscy zgodzą się ze mną, że Dr R. Muszyński jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie. Już podczas krótkiej rozmowy telefonicznej można przekonać się, że dr ma niezwykle ciepłe podejście do pacjenta, wyrozumiały, cierpliwy, empatyczny. Nie tylko włada wysokim poziomem wiedzy ale też dość sprawnie potrafi ocenić problem, i co najważniejsze rozmawia z pacjentem. Niewielu lekarzy posiada tę umiejętność. Cieszę się niezmiernie, że trafiłam na Pana R. Muszyńskiego. Znajoma polecała go mnie, a ja polecam wszystkim innym :-)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor okazał się być bardzo przyjemnym człowiekiem, skupionym na pacjenci. Dokładnie odpowiedział na wszystkie pytania. W razie potrzeby z pewnością ponownie skorzystam z konsultacji u Pana doktora.

 • H
  Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w KrakowieUsługa: laserowa operacja żylaków

  Skorzystalam z umiejetnosci Pana doktora dwukrotnie. Przez niego takze bylam operowana za co mu serdecznie dziekuje. Dr Muszynski przychylny jest pacjentowi. Mily. Slucha z uwaga i bez pospiechu. Latwo zauwazyc, ze wykonywany zawod jest jego pasja przez co uwazam, ze to naprawde wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Szczerze polecam.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor wykazał się pełnym profesjonalizmem ,a także bardzo przyjaznym podejściem do pacjenta.W trybie pilnym podjął się zabiegu wyjaśniając szczegółowo jego przebieg.Jestem pod wrażeniem tak pozytywnego potraktowania .
  Wiesława Lubas

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: chirurgia naczyniowa

  Pan Dr Robert Muszyński zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Fachowo i pewnie ocenił stan moich chorych obu nóg. Wskazał co jest przyczyną ich opuchnięcia i zaproponował proces ich leczenia. Widać, że posiada ogromne doświadczenie, kocha swój zawód, umie przyjść z pomocą i podbudować chorego.

 • Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Konkretny lekarz, konkretne informacje i bardzo życzliwe podejście do pacjenta.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Człowiek bardzo konkretny, jasno, zrozumiale wydaje opinie i widzi całego człowieka a nie tylko skupia się ma swojej specjalności. Polecam

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz sympatyczny, konkretny, udziela zrozumiałych odpowiedzi na pytania pacjenta. Jeżeli będzie potrzebna wizyta u chirurga naczyniowego to wybiorę się do doktora Muszyńskiego.

 • M

  Wizytę u Pana Muszyńskiego miałem w lipcu 2015 roku. Umówiony byłem na 17:30, pod gabinetem byłem już o 17:00. Pan doktor wyszedł i zaprosił mnie przed czasem (nikogo wcześniej nie miał). Początkowo myślałem, że ból nogi spowodowany jest żylakiem lewego podudzia, jednak p. doktor stwierdził od razu, że nie mam stanu zapalnego, a ból w lewej nodze to problem neurologiczny (okazało się później, że doskwiera mi dyskopatia lędźwiowa, którą trafnie zdiagnozował ten chirurg naczyniowy!). Otrzymałem sporo informacji o możliwych dolegliwościach związanych z kanałem kręgowym, jak się okazało - więcej niż u neurochirurga, który w zasadzie nic mi nie wytłumaczył, a kosztował 3 razy więcej.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalista I stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, specjalista w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

  Wykonuje nowoczesną metodę operacji żylaków kończyn dolnych metodą BRFITT (ang. Bipolar Radio Freqency Induced Thermo Therapy) polegającą na zamykaniu niewydolnych żył kończyn dolnych przy pomocy prądu indukowanego falami radiowymi (RF), generowanymi aparatem Celon

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa