dr n. med.

Robert Muszyński

Chirurg, Chirurg naczyniowy

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalista I stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, specjalista w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

Wykonuje nowoczesną…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, specjalista I stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, specjalista w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

  Wykonuje nowoczesną metodę operacji żylaków kończyn dolnych metodą BRFITT (ang. Bipolar Radio Freqency Induced Thermo Therapy) polegającą na zamykaniu niewydolnych żył kończyn dolnych przy pomocy prądu indukowanego falami radiowymi (RF), generowanymi aparatem Celon

Specjalizacje

 • Chirurgia naczyniowa

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Lokalizacja: Szpital Bonifratrów w KrakowieUsługa: laserowa operacja żylaków

  Skorzystalam z umiejetnosci Pana doktora dwukrotnie. Przez niego takze bylam operowana za co mu serdecznie dziekuje. Dr Muszynski przychylny jest pacjentowi. Mily. Slucha z uwaga i bez pospiechu. Latwo zauwazyc, ze wykonywany zawod jest jego pasja przez co uwazam, ze to naprawde wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor wykazał się pełnym profesjonalizmem ,a także bardzo przyjaznym podejściem do pacjenta.W trybie pilnym podjął się zabiegu wyjaśniając szczegółowo jego przebieg.Jestem pod wrażeniem tak pozytywnego potraktowania .
  Wiesława Lubas

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe MEDICINAUsługa: chirurgia naczyniowa

  Pan Dr Robert Muszyński zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Fachowo i pewnie ocenił stan moich chorych obu nóg. Wskazał co jest przyczyną ich opuchnięcia i zaproponował proces ich leczenia. Widać, że posiada ogromne doświadczenie, kocha swój zawód, umie przyjść z pomocą i podbudować chorego.

 • Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Konkretny lekarz, konkretne informacje i bardzo życzliwe podejście do pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Człowiek bardzo konkretny, jasno, zrozumiale wydaje opinie i widzi całego człowieka a nie tylko skupia się ma swojej specjalności. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz sympatyczny, konkretny, udziela zrozumiałych odpowiedzi na pytania pacjenta. Jeżeli będzie potrzebna wizyta u chirurga naczyniowego to wybiorę się do doktora Muszyńskiego.

 • M

  Wizytę u Pana Muszyńskiego miałem w lipcu 2015 roku. Umówiony byłem na 17:30, pod gabinetem byłem już o 17:00. Pan doktor wyszedł i zaprosił mnie przed czasem (nikogo wcześniej nie miał). Początkowo myślałem, że ból nogi spowodowany jest żylakiem lewego podudzia, jednak p. doktor stwierdził od razu, że nie mam stanu zapalnego, a ból w lewej nodze to problem neurologiczny (okazało się później, że doskwiera mi dyskopatia lędźwiowa, którą trafnie zdiagnozował ten chirurg naczyniowy!). Otrzymałem sporo informacji o możliwych dolegliwościach związanych z kanałem kręgowym, jak się okazało - więcej niż u neurochirurga, który w zasadzie nic mi nie wytłumaczył, a kosztował 3 razy więcej.

 • Ł

  Niestety bardzo się rozczarowałem dr Muszyńskim. Na początek czekałem pod pustym, jak się okazało, gabinetem. Byłem umówiony na konkretną godzinę i gdybym sam nie wszedł, pewnie nie doczekał bym się wizyty. Pan doktor nie był kompletnie zainteresowany moimi opuchniętymi kostkami z zastojem limfatycznym, badanie ograniczyło się do rzucenia okiem na nogi. Nie wstał nawet z fotela i stwierdził że żadne badania nie są potrzebne bo i tak nie dadzą żadnego wyniku (!!). Polecił nacierać nogi maścią p-bólową - taką diagnozę może postawić każdy, spodziewałem się czegoś innego po naczyniowcu. Zmarnowałem tylko czas i pieniądze bo wizyta była płatna, a kostki nadal mam opuchnięte i bolące. Przykro mi ale muszę wystawić dr Muszyńskiemu jak bardzo niską ocenę.

 • M

  Witam, parę lat temu Pan doktor operował mi żylaki, najpierw jedną nogę, za rok drugą. Wykonał zabiegi super, żadnych komplikacji, bólu, krwi. Widziałam niezadowolenie pacjentek operowanych przez innych lekarzy.Ja czułam się świetnie. Miły, konkretny, ma talent - gorąco polecam.

 • K

  Bardzo dobry lekarz profesjonalny, życzliwy, bardzo uprzemy. Bardzo dziekujemy Panie doktorze i serdecznie pana polecamy.