dr n. med.

Robert Łyszczarz

Stomatolog

8 opinii +dodaj

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n. med. Robert Łyszczarz, Specjalista chirurgii stomatologicznej Konsultant medyczny firmy implantologicznej Schmidt-Dental (wyłącznego dystrybutora w Polsce implantów firmy Straumann) Ukończył… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Veronadent

  Nie boję się wizyt u dentysty, ale nie wszystkie są równie przyjemne. Ta zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Bardzo rzeczowy lekarz, w dodatku niezwykle sympatyczny. Polecam!!!

 • D
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii VeronadentUsługa: bardzo silny ból zęba

  Dziękuję Panie Doktorze za bezbolesne i ekspresowe usunięcie bolącego zęba oraz za profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta. Pozdrawiam

 • J
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii VeronadentUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Dr Robert Łyszczarz jest specjalistą zdecydowanie godnym zaufania i polecenia. Wykonuje zabiegi bezboleśnie i jest bardzo sympatyczny, nie ma strachu! Nigdy nie musiałam "poprawiać po nim" u innego lekarza. Jestem jego pacjentką od lat i z pewnością w przyszłości również będę korzystać z jego profesjonalnych usług.

  Robert Łyszczarz2017-03-23

  Dziękuje za opinię i zaufanie. Polecam się na przyszłość :)

 • W
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii VeronadentUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Ze względów ortodontycznych moje 4 zatrzymane ósemki były zakwalifikowane do usunięcia. Zaczęłam szukać specjalisty chirurga i tak trafiłam na dr Roberta Łyszczarza. Przekonał mnie do siebie na wizycie konsultacyjnej, na której szczegółowo omówił zabieg usunięcia zębów. Zdecydowałam się i jestem zadowolona. Doktor z wielką precyzją i delikatnością pozbył się mojego problemu. Nie miałam powikłań a gojenie przebiegało szybko i prawidłowo. Jestem wdzięczna doktorowi, bo był to dla mnie olbrzymi stres. Dziekuje bardzo :)

  Robert Łyszczarz2017-03-23

  Bardzo mi miło Pani Wiktorio :) polecam się na przyszłość

 • P

  Do pana doktora Łyszczarza zgłosiłem się na usunięcie dwóch kanałowo leczonych zębów. Zabiegi poprzedziła kompleksowa diagnostyka (tomografia w gabinecie) oraz konsultacje, podczas których pan doktor wykazał się ponadprzeciętną cierpliwością rzeczowo odpowiadając na każde moje pytanie oraz pomagając wybrać najlepszy możliwy scenariusz leczenia. Sam zabieg przebiegał w doskonałej atmosferze, bez stresu (przed rozpoczęciem został mi przedstawiony cały przebieg zabiegu oraz zalecane postępowanie na kolejne dni) czy bólu (znieczulenie zadziałało doskonale, a krwawienie zakończyło się już po ok. godzinie od opuszczenia gabinetu). Zdecydowanie polecam!

  Robert Łyszczarz2017-02-21

  Bardzo mi miło Panie Piotrze- polecam się na przyszłość :)

 • W

  Mistrz, wirtuoz, profesjonalista. Wyrywał mi 8. Bezboleśnie, sprawnie i szybko. Jedną z nich wyrwał w 30 sekund. NIC NIE BOLAŁO. Do tego w sposób spokojny i prosty wszystko tłumaczy, co i jak będzie robił, albo że np. zaraz coś się poczuje. Gabinet na wysokim poziomie, doktor bardzo kulturalny. Nie jest tanio ALE za jakość trzeba płacić, a na zębach nie zamierzam oszczędzać.

  Robert Łyszczarz2017-03-23

  Dziękuję za opinię Panie Wojtku. Pozdrawiam i zapraszam :)

 • *

  Pan Robert jest świetnym lekarzem. Trafiłam do niego przez przypadek- przechodząc koło gabinetu doktora spotkałam koleżankę, która właśnie stamtąd wyszła... tak go zachwalała, że od razu weszłam i umówiłam się. Problemy z zębami były moją bolączką od dłuższego czasu, miałam okropną protezę, której strasznie się wstydziłam. Teraz mam piękne implanty i mogę się uśmiechać bez skrępowania i jeść na co mam ochotę bez obawy, że proteza tego nie wytrzyma. Do tego całe leczenie było wykonane bezboleśnie i w tak przyjemnej atmosferze , że z przyjemnością przychodziłam na kolejne wizyty.

 • E

  Szczerze polecam!!!! dzięki panu Robertowi''Kubie" Resekcje zęba to dla mnie jakaś drobnostka. Naprawdę najlepszy Fachowiec.

Pytania pacjentów (20)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Robert Łyszczarz,
  Specjalista chirurgii stomatologicznej
  Konsultant medyczny firmy implantologicznej Schmidt-Dental (wyłącznego dystrybutora w Polsce implantów firmy Straumann)

  Ukończył studia stomatologiczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku 2000. Po odbyciu 4-letnich studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ w 2007 roku uzyskał stopień Doktora Nauk Medycznych.
  W 2008r. uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. W latach 2005-2008 pracował w Instytucie Stomatologii UJ CM w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej na stanowisku asystenta biorąc czynny udział w pracy klinicznej, badawczej i dydaktycznej, jak również publikując i wygłaszając referaty naukowe na krajowych i międzynarodowych konferencjach.
  Uczestnik i tłumacz Curriculum Implantologicznego Uniwersytetu im. Goethego we Frankfurcie.
  Będąc uczestnikiem specjalistycznych kursów i konferencji naukowych zarówno w kraju, jak i zagranicą, zdobywa bogatą wiedzę na temat nowych technologii i innowacji w zakresie stomatologii, chirurgii stomatologicznej i implantologii.
  Jest członkiem PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), ICOI (International Congress of Oral Implantologists), DGOI (Deutsche Gesellshaft für Orale Implantologie) oraz konsultantem medycznym w zakresie implantologii firmy Schmidt-dental.

Specjalizacje

 • Chirurgia stomatologiczna