dr n. med.

Robert Jarema

Urolog

28 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Dr n med. Robert Jarema, starszy asystent Kliniki Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie, gdzie pracuje od prawie 18 lat. Doświadczenie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: InviMed WarszawaUsługa: złe wyniki nasienia

  Podchodzi do leczenia kompleksowo. Na pierwszej wizycie rozpisał mi rozszerzone badania krwi i nasienia, na drugiej zrobił usg i wykrył przyczynę: żylaki powrózka. Nie leczy w ciemno a przy tym jest bardzo kontaktowy. Jego opis USG bardzo chwalony przez innych lekarzy. Polecam.

 • K

  Bardzo dobry lekarz, znający się na swoim fachu, skutecznie pomógł mi z problemem i jedyne co mogę zrobić to polecić tego Pana. Lekarz na 5+!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z pewnością godny polecenia lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy. Wspaniały człowiek pełen profesjonalizmu.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Jarema bardzo miły sympatyczny człowiek. Konkretny, zna się na tym co robi. Dobrze wytłumaczy w czym jest problem.Polecam.

 • M

  Jako laik nie czuję się kompetentny, żeby oceniać umiejętności czy wiedzę doktora Jaremy. Niemniej na wizytę zgłosiłem się chory, teraz jestem zdrowy. Czego więcej chcieć?
  To, co mogę z całą pewnością stwierdzić, to że nigdy do tej pory nie spotkałem lekarza, który wykazałby się taką troską i zainteresowaniem w stosunku do pacjenta. A trzeba zaznaczyć, że mój przypadek, choć pozornie prosty, był na tyle przewlekły i uciążliwy, że nawet sam do siebie zacząłem tracić cierpliwość.
  Jeżeli ktoś przewiduje więc dłuższą przygodę z urologią i szuka lekarza, który go bezpiecznie i sprawnie przez tę przygodę przeprowadzi, mogę polecić doktora Jaremę z czystym sumieniem.

 • I

  Doktor Robert Jarema to przede wszystkim wspaniały człowiek, profesjonalista. Uratował życie mojemu tacie i mojej bratanicy. To świetny, kompetentny lekarz, dla którego pacjent jest najważniejszy. Kontakt z Panem dr daje człowiekowi poczucie bezpieczeństwa, jest zawsze miły i serdeczny. Zawsze ma czas dla swoich pacjentów. Szczęściem dla mnie było spotkanie takiego CZŁOWIEKA- LEKARZA, jak Pan dr Robert Jarema. Wspaniały, Wielki, Mały Człowiek. Zawsze wdzięczna Iwona Krawczyk

 • H

  Bardzo dobry, rzeczowy i profesjonalny lekarz. Miałem z Nim kontakt w InviMedzie i nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie podejścia do pacjenta, poświęconego czasu oraz sposobu leczenia.

 • E

  U Pana Doktora byliśmy w invimedzie w sprawie problemów męża (staranie o dziecko). Pan Doktor wykazał duże zrozumienie, pełen profesjonalizm, wykazał się szeroką wiedzą, bo mąż miał problemy zarówno z nasieniem, hormonami i żylakami powrózka. wszystko wytłumaczył w sposób zrozumiały, rozpisał plan działania, zlecił badania. jestem farmaceutą i cenię sobie lekarzy którzy mają dużą wiedze i tłumaczą pacjentowi na czym polega problem, jak wygląda leczenie, a nie wypisują kartkę i do widzenia. dr Jarema bardzo szanuje pacjenta. Serdecznie polecam tego lekarza bo na prawdę wie co robi i przede wszystkim ma ogromną wiedzę!

 • M

  Byłem dzisiaj na wizycie u dr Jaremy i jestem bardzo pozytywnie do Niego nastawiony. Kompetentny, rzetelny lekarz. Widać, że jest to lekarz z powołania i stara się pomóc pacjentowi na tyle na ile potrafi.
  Polecam w 100%

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegała na wysokim poziomie merytorycznym z wypisaniem leków po postawianiu diagnozy, która zgadza się z opinią innego niezależnego lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n med. Robert Jarema, starszy asystent Kliniki Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie, gdzie pracuje od prawie 18 lat.

  Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu ośrodkach w kraju oraz w trakcie licznych staży zagranicznych- min w Institut Mutualise Montsouris, Paris; Beijing Hospital, Pekin; North – Western University of Chicago czy University of Cambridge.

  Jest doświadczonym chirurgiem- urologiem specjalizującym się w operacjach „otwartych”, endoskopowych oraz laparoskopowych. Głównym obszarem jego zainteresowań jest kamica moczowa, łagodny rozrost stercza oraz choroby nowotworowe narządów układu moczowego.

  Dodatkowo interesuje się andrologią, zaburzeniami wzwodu oraz niepłodnością męską.

Specjalizacje

 • Urologia