dr n. med.

Robert Jarema

Urolog

31 opinii +dodaj

Umów wizytę
34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Dr n med. Robert Jarema, starszy asystent Kliniki Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie, gdzie pracuje od prawie 18 lat. Doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: InviMed Warszawa

  Doktor jest mało profesjonalny (nie oceniam tu samej rozmowy).
  I. Wizyta
  Przyszedłem do doktora ze słabymi wynikami nasienia a on się mnie pyta jaką drogę leczenia chce: dieta czy badania i cisza. No to pytam co to za dieta i za badania (bo sam nie powie). Dieta to odłączenie mleka i pszenicy a badanie to krew, posiew nasienia i USG. Skąd takie pytanie u lekarza. Dieta jest dodatkiem a jeżeli coś dolega pacjentowi jak np mi bakteria to bym się męczył z dietą nie wiadomo po co skoro przyczyną jest bakteria.
  II. Wizyta
  Przychodzę z badaniami krwi ( wszystko ok) i posiew nasienia no i tam jest bakteria. No i tutaj daje antybiotyk (ok) no ale się pytam (bo sam nic nie powie) czy ta bakteria może mieć wpływ na jakość nasienia, na co Pan doktor odpowiada "A jak Pan myśli?". Po to płacę za wizytę żeby nie czytać głupot w internecie i mieć pewne źródło wiedzy a lekarz się mnie pyta a jak ja sądzę.

 • T
  Lokalizacja: I.V. ClinicUsługa: badanie kontrolne

  Pierwsza wizyta. Badanie kontrole w związku z podwyższonym wskaźnikiem PSA. Przedstawiona ocena stanu zdrowia rzeczowa, konkretna. Pozytywnym zaskoczeniem było powiązanie i omówienie podwyższonego wskaźnika PSA z tematem bardziej odległym jak dieta i jej wpływ na moją dolegliwość. Zamierzam kontynuować leczenie u Pana Doktora.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: I.V. ClinicUsługa: konsultacja diagnostyczna

  Bardzo polecam, doktor zdjagnozowal dolegliwosc natychmiastowo z dokladnym wyjasnieniem. Mala procedura chirurgiczna bylo potrzebna i zostala wykonana profesjonalnie.

 • R
  Lokalizacja: InviMed WarszawaUsługa: złe wyniki nasienia

  Podchodzi do leczenia kompleksowo. Na pierwszej wizycie rozpisał mi rozszerzone badania krwi i nasienia, na drugiej zrobił usg i wykrył przyczynę: żylaki powrózka. Nie leczy w ciemno a przy tym jest bardzo kontaktowy. Jego opis USG bardzo chwalony przez innych lekarzy. Polecam.

 • K

  Bardzo dobry lekarz, znający się na swoim fachu, skutecznie pomógł mi z problemem i jedyne co mogę zrobić to polecić tego Pana. Lekarz na 5+!

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z pewnością godny polecenia lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy. Wspaniały człowiek pełen profesjonalizmu.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Jarema bardzo miły sympatyczny człowiek. Konkretny, zna się na tym co robi. Dobrze wytłumaczy w czym jest problem.Polecam.

 • M

  Jako laik nie czuję się kompetentny, żeby oceniać umiejętności czy wiedzę doktora Jaremy. Niemniej na wizytę zgłosiłem się chory, teraz jestem zdrowy. Czego więcej chcieć?
  To, co mogę z całą pewnością stwierdzić, to że nigdy do tej pory nie spotkałem lekarza, który wykazałby się taką troską i zainteresowaniem w stosunku do pacjenta. A trzeba zaznaczyć, że mój przypadek, choć pozornie prosty, był na tyle przewlekły i uciążliwy, że nawet sam do siebie zacząłem tracić cierpliwość.
  Jeżeli ktoś przewiduje więc dłuższą przygodę z urologią i szuka lekarza, który go bezpiecznie i sprawnie przez tę przygodę przeprowadzi, mogę polecić doktora Jaremę z czystym sumieniem.

 • I

  Doktor Robert Jarema to przede wszystkim wspaniały człowiek, profesjonalista. Uratował życie mojemu tacie i mojej bratanicy. To świetny, kompetentny lekarz, dla którego pacjent jest najważniejszy. Kontakt z Panem dr daje człowiekowi poczucie bezpieczeństwa, jest zawsze miły i serdeczny. Zawsze ma czas dla swoich pacjentów. Szczęściem dla mnie było spotkanie takiego CZŁOWIEKA- LEKARZA, jak Pan dr Robert Jarema. Wspaniały, Wielki, Mały Człowiek. Zawsze wdzięczna Iwona Krawczyk

 • H

  Bardzo dobry, rzeczowy i profesjonalny lekarz. Miałem z Nim kontakt w InviMedzie i nie mam żadnych zastrzeżeń odnośnie podejścia do pacjenta, poświęconego czasu oraz sposobu leczenia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n med. Robert Jarema, starszy asystent Kliniki Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie, gdzie pracuje od prawie 18 lat.

  Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu ośrodkach w kraju oraz w trakcie licznych staży zagranicznych- min w Institut Mutualise Montsouris, Paris; Beijing Hospital, Pekin; North – Western University of Chicago czy University of Cambridge.

  Jest doświadczonym chirurgiem- urologiem specjalizującym się w operacjach „otwartych”, endoskopowych oraz laparoskopowych. Głównym obszarem jego zainteresowań jest kamica moczowa, łagodny rozrost stercza oraz choroby nowotworowe narządów układu moczowego.

  Dodatkowo interesuje się andrologią, zaburzeniami wzwodu oraz niepłodnością męską.

Specjalizacje

 • Urologia