Prof. dr hab. n. med.

Robert Jach

Ginekolog, Onkolog, Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • S

  Profesor Jach jest przemiłym lekarzem. Zawsze mnie wysłuchał i uspokoił mimo mojej paniki :) Widać że zależy mu na pacjencie. Wyleczył mnie z hpv za co jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam każdemu kto boryka się z tym problemem.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Kierownik Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Szpitala Uniwersyteckiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
   Konsultant wojewódzki w zakresie endokrynologii ginekologicznej.
   Specjalista ginekolog- położnik,specjalista ginekolog- onkolog oraz specjalista endokrynologii ginekologicznej. Odbył staże naukowo-kliniczne w Columbia University w Nowym Jorku w USA w latach 2002, 2008 i 2010 oraz w University of California Irvine w USA w 2011. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Endokrynologia
  • Ginekologia onkologiczna

  Usługi

  SUPERIOR Centrum Medyczne

  ul. Czyżyńska 21/50, Prądnik Czerwony, 31-571 Kraków, małopolskie

  Zwykła wizyta
  Mrna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  43 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G

   Trzeba mu dac troche czasu zeby odkryl swoje prawdziwe ja...ale jest b. dobry w tym co robi. Przede wszystkim jest czlowiekiem w postepowaniu z pacejntem w porownaniu z innymi ginekologami...

  • O

   Ja chciałam zapytać czy ,Doktor Jach wyleczył komuś chlamedia trachomatis,i jak długo trwało leczenie?.

  • A

   Miałam 2 cysty, pod okiem dr Jacha przeprowadził zabieg-laparoskopię inny lekarz. Jest bardzo dobrym specjalistą, konkretnym, chociaż potrafi "olać"swoje pacjentki, jeżeli nie zna ich.

  • F

   "Dzięki" temu Panu straciłam dziecko w zaawansowanej ciąży. Najpierw leczyłam się u niego prywatnie na Kościuszki i leczenie to pozostawiało naprawdę wiele do życzenia. W krytycznym momencie w ciąży trafiłam na niego w ambulatorium na Kopernika i Jach zupełnie zignorował moje plamienia oraz skurcze- mówił, że nie ma powodu do niepokoju...Kilka tyg później urodziłam za wcześnie synka. Szczerze odradzam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B

   Bardzo dobry specjalista o dużej wiedzy klinicznej. Kompetentny i fachowy. Szczegółowo odpowiadał na zadane pytania, uprzedził o powikłaniach. Jestem po zabiegu laparoskopii, bardzo szybko doszłam do siebie. Bóle ustąpiły. Polecam.

  • Zdecydowanie odradzam. Byłam u niego na konsultacji, postawił dwie diagnozy i kazał zrobić dodatkowe badania, żeby wykluczyć jedną z nich. Zapewniał że to bardzo poważne, że konieczna jest operacja. Całe szczęście, po kilku dniach załamania udałam się do innego ginekologa. Okazało się że pan doktor nie rozpoznał... zwykłego stanu zapalnego, który dało się wyleczyć w kilka dni!
   W dodatku swoje wspaniałe diagnozy wygłaszał w obecności studentek (nawet nie spytał czy ich obecność przy badaniu mi nie przeszkadza). Skandal!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   bardziej ceni zadbanie o zdrowie pacjentki niż pieniądze. Uprzejmy bardzo (a mnie zdarzali się średnio zazwyczaj)i faktycznie zainteresowany. Jeśli nie jest specjalista w jakiejs poddziedzinie, kietuje do innego specjalisty.
   Polecam

  • B

   Owszem bardzo miły i kulturalny, wzbudza zaufanie i to niestety jest najgorsze.

   Leczyłam się u niego prywatnie przez dłuższy czas na endometriozę. O leczeniu tej choroby niestety nie ma pojęcia - pod jego opieką wyrósł mi ogromny guz. Konieczna była operacja. Dr Jach oczywiście nie czuł się w obowiązku pomóc mi w tej sytuacji i po prostu dał mi numer telefonu do rejestracji w szpitalu, w którym pracuje. Totalnie umył ręce.

   Po zgłoszeniu się do szpitala w umówionym terminie okazało się, że nie ma dla mnie miejsca. Zadzwoniłam do Dr Jacha z prośbą o pomoc. Jedyne co był w stanie mi zaoferować to operacja w prywatnej klinice.

   Dodam tylko, że choroba totalnie spustoszyła mój organizm. Dr Jach doskonale wiedział, że grozi mi bezpłodność. Konieczna była natychmiastowa operacja. Byłam zaszokowana jego obojętnością i brakiem jakiegokolwiek zainteresowania zwłaszcza, że sam przez swoją niekompetencję dopuścił do rozwoju choroby w takich rozmiarach.

   Leczenie, jak się okazało po wizytach u innych lekarzy, było prowadzone w sposób karygodny. Dodam tylko, że lekarze na ogół są bardzo powściągliwi w wydawaniu opinii na temat metod leczenia swoich kolegów po fachu, widząc mój przypadek otwarcie mówili co o tym sądzą.

   Gdyby nie inni lekarze cała historia skończyłaby się tragicznie.

   Zdecydowanie odradzam!!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • G

   Polecam!
   ```
   Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny.
   ```

  • M

   Prowadził moją ciąże, poroniłam w okresie świąt. Nie odbierał telefonu, za 100 odebrał i kazał kupić dowolny antybiotyk. Zdecydowanie odradzam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz